Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2007 o 11:51, syriusz.b napisał:

> Może w przyszłości zrobią wersję X360 z Blu-ray, a do tych bez tego będzie można zakupić
przenośny
> czytnik Blu-ray. Kto wie?

nawet jak zrobią to nic to nie da... Z zapowiedzi M$ gry będą robione tylko na DVD... Po prostu
zbliżają się czasy, gdy ludzie z X360 (aaa Heavenly Sword...) będą dostawać inne (niekoniecznie
gorsze gameplayowo) graficznie gry... DVD bardzo ogranicza i ów gra w nawiasie np. by się już
na ten dysk nie zmieściła. Najoptymalniej to mieć obie konsole - normalnie PS3 i X360 na exclusivy
- marzenia... (kurammi nie odzywaj się :p)

jak już mówiłem, można wydawać gry nawet na 5 dvd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 11:59, Hard Moon napisał:

jak już mówiłem, można wydawać gry nawet na 5 dvd!


a cena wtedy? 300 zł? <-- to i tak minimum... Wszystko by się nie opłacało w takim wypadku, lepiej ciąć grafikę z pkt. M$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:03, syriusz.b napisał:

> jak już mówiłem, można wydawać gry nawet na 5 dvd!

a cena wtedy? 300 zł? <-- to i tak minimum... Wszystko by się nie opłacało w takim wypadku,
lepiej ciąć grafikę z pkt. M$

nieprawda, bo cena np.5 płyt dvd jest taka sama jak 1 blu-ray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 09:12, gothix13 napisał:

Chyba od września lub pazdzierkika będzie edycja zielona xbox 360 o nazwie halo 3 i bedize
dołaczona gra!

ciekawe ile będzie kosztować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:05, Hard Moon napisał:

> > jak już mówiłem, można wydawać gry nawet na 5 dvd!
>
> a cena wtedy? 300 zł? <-- to i tak minimum... Wszystko by się nie opłacało w takim
wypadku,
> lepiej ciąć grafikę z pkt. M$
nieprawda, bo cena np.5 płyt dvd jest taka sama jak 1 blu-ray

skąd to wiesz? Poza tym wyjdzie drożej, bo gra która ma nakład 5 milionów sztuk (przykład) przy Blu-Ray wyjdzie 5 milionów do tłoczenia, a przy DVD 5 milionów x 5 co wiąże się z dużo większymi kosztami produkcji, więc nie mów, że wyjdzie tyle samo, bo nie liczymy tego na sztuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:11, syriusz.b napisał:

> > > jak już mówiłem, można wydawać gry nawet na 5 dvd!
> >
> > a cena wtedy? 300 zł? <-- to i tak minimum... Wszystko by się nie opłacało w takim

> wypadku,
> > lepiej ciąć grafikę z pkt. M$
> nieprawda, bo cena np.5 płyt dvd jest taka sama jak 1 blu-ray
>
skąd to wiesz? Poza tym wyjdzie drożej, bo gra która ma nakład 5 milionów sztuk (przykład)
przy Blu-Ray wyjdzie 5 milionów do tłoczenia, a przy DVD 5 milionów x 5 co wiąże się z dużo
większymi kosztami produkcji, więc nie mów, że wyjdzie tyle samo, bo nie liczymy tego na sztuki...

a dwie dwu warstwowe dvd, ile by to wyszło? tyle samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:05, Hard Moon napisał:

nieprawda, bo cena np.5 płyt dvd jest taka sama jak 1 blu-ray


Teraz tak, ale za rok, za dwa sytuacja się zmieni... 5 DVD totalna głupota! Dla mnie konsola jest po to aby grać bezstresowo, a nie wachlować co chwila płytami. Ten tekst, który przepisałeś od pewnego gościa, są to bzdety wyssane z palca! Osiągi graficzne PS3 i X0 są porównywalny. Jednak PS3 ma prawie 3 krotnie szybszy CPU, X0 może się schować.

Mi się wydaję, że chwalisz Xboxa tylko dlatego, iż mamusia chcę ci go kupić! Ok, rozumiem - młodość, jeszcze sam na siebie nie zarabiasz, każdy był młody, ale spróbuj zachować jakis dystans do obu konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dajcie sobie spokój ! Myślicie że tak szybko technika pojdzie do przodu , teraz przez 3-4 lata bedzie grafika ala silnik unreal engine 3 , i płyty dvd dwustronne bedzą starczać a już za 5 lat nie , ale wtdy wydadza nowego X0 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:25, gothix13 napisał:

Dobra dajcie sobie spokój ! Myślicie że tak szybko technika pojdzie do przodu , teraz przez
3-4 lata bedzie grafika ala silnik unreal engine 3 , i płyty dvd dwustronne bedzą starczać
a już za 5 lat nie , ale wtdy wydadza nowego X0 xD


3-4 lata! Jeżeli wystarczą, aż tyle lat, to po co powstały płyty o większej pojemności, o większych kosztach produkcji. Najlepiej gdybyśmy zostali przy dystkietkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:18, Kurammi napisał:

Mi się wydaję, że chwalisz Xboxa tylko dlatego, iż mamusia chcę ci go kupić! Ok, rozumiem -
młodość, jeszcze sam na siebie nie zarabiasz, każdy był młody, ale spróbuj zachować jakis
dystans do obu konsol.


No tak, PS3 ma szybszy procesor, Xbox za to grafike. Ogolnie PS3 jest troche szybszy od xpudla, ale nie przesadzaj, to nie jest duza roznica..!:P
A co do blu-raya: prawdopodobnie bedzie to standart za 4-5lat, ale teraz nie jest. PES2008 miał początkowo zajmować chyba 18gb, wsszycyc mowili że wersja na PS3 bedzie lepsza, bardziej grywalna, z ładniejsza grafiką, lepsza fizyka... Pstanio tworcty powiedzieli ze gry są identyczne. a gadania o MGS4 że 30bg to sama muzyka to az sie smiac chce. Widac ze to reklamuja strasznie, podajac nieprawde.

Wedlug mnie obie konsole beda grywalne za np. 5lat. Xboxowi wystarczy że będzie wydawany Halo, Mass Effect i Gears of War. Do tego co pewnien czas pojawią się nowe gry i gracz nie bedzie wiedzial na co wydawac kase. Nie chce nic mowic, ale teraz duzo lepsza biblioteke ger ma xbox i raczej w ciagu njablizszego roku to sie nie zmieni.

PS. Ładna kolekcja gier:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:33, ThoruS napisał:

Nie chce nic mowic, ale teraz duzo lepsza biblioteke ger ma xbox
i raczej w ciagu njablizszego roku to sie nie zmieni.


Tak w tej chwili to X0 ma lepszą biblioteke gier, ale czy za kilka lat będzie podobnie? W to wątpie, na E3 zostało zaprezentowanych o wiele więcej ciekawych tytyłów na Ps3, niż na X0. Producenci widzą awaryjność konsoli, jeżeli szybko na rynek nie wyjdzie wersja X0 oparty na technologi 65nm. Sytuacja M$ nie będzie za dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:46, syriusz.b napisał:

>ciach

Jak dla mnie oprócz GT 5 i Heavenly Sword PS3 nie ma nic lepszego od X360...

Ehm, a MGS 4 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że nie są wyssane z palca. w kwestii pamięci jest to po prostu fakt. odnośnie 1080p, też racja - co z tego, że hardware jest w stanie wyświetlić taki obraz, jak po prostu brakuje pamięci na użycie tekstur odpowiedniej rozdzielczości aby te 1080p wykorzystać w realu? dotyczy to zarówno ps3 jak i x0. w efekcie, masz obraz 1080p, który składa się z pikeselowatych, rozmazanych tekstur. pamiętaj, że z tych 416/480 musisz odjąć pamięć potrzebną na zdekodowanie i przetworzenie dźwięku, obliczenia dla enginu fizyki, AI i przechowanie świata gry. to co zostaje możesz dopiero przeznaczyć na tekstury i jest tego po prostu zbyt mało by w pełni wykorzystać 2 miliony pikseli obrazu jakie oferuje tryb 1080p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:48, Szperacz Robson napisał:

> >ciach
>
> Jak dla mnie oprócz GT 5 i Heavenly Sword PS3 nie ma nic lepszego od X360...
Ehm, a MGS 4 ???

bliżej nieokreślona przyszłość w 2008 roku. więc trochę jeszcze poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:48, Szperacz Robson napisał:

> >ciach
>
> Jak dla mnie oprócz GT 5 i Heavenly Sword PS3 nie ma nic lepszego od X360...
Ehm, a MGS 4 ???


o pardoł :) Jeszcze MGS 4 reszta to nic wielkiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze killzone 2. ale to wszytsko! a odpowiedz M$? Halo3, Mass Effect, Lost Oddyssey... a co do GT to wedlug mnie forza postawila poprzeczke tak wysoko, ze gra bez zniszczen pojazdow (hahah) moze wiec co;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:54, ThoruS napisał:

no i jeszcze killzone 2. ale to wszytsko! a odpowiedz M$? Halo3, Mass Effect, Lost Oddyssey...
a co do GT to wedlug mnie forza postawila poprzeczke tak wysoko, ze gra bez zniszczen pojazdow
(hahah) moze wiec co;]


Nie podałem Killzona 2 bo mówiąc "nie ma nic lepszego od X360" chodziło mi o to, że reszta tytułów ma konkurentów u M$... Killzone 2 - Halo 3. GT 5 podałem, bo dla mnie Forza a GT to 2 różne światy i tak traktuje te gry i staram się ich nie porównywać. E3 super hiper nie było i to jest fakt... M$ ma mnóstwo gier na X360 (lepszych momentami od Sony), ale na E3 nie potrafiło ich pokazać... Naruto, Lost Oddysey, Mass Effect, Bioshock...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się