Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2007 o 13:01, WorldWar3PL napisał:

Chwila moment.. to Bioshock w końcu wychodzi na PS3 czy nie?


exclusive M$ na X360 i PC z tego co mi wiadomo do tej pory tak było - ominąłem coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to ja nie jestem na bieżąco - raz słyszałem, ze gra będzie exclusive, potem, że wychodzi na PS3, później znowu exclusive, a później dowiedziałem się, że gra wyjdzie na PS3, ale parę miesięcy później niż na X360 i PC.
Znając życie po niedługim czasie Bioshock przejdzie na stronę PS3..
Jestem niemal pewien, że Mass Effect, podobnie jak Gears of War, powędruje potem na PC... Jeżeli mam rację, to M$ sobie kopie grób... "Kupcie Pc a nie naszą maszynkę - lepszą grafikę dostaniecie... i naszą vistę, vistę!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem. Niektórzy mówią jaki ten PS3 dobry. Lepszy od X360. To dlaczego twórcy gier poją się robić na PS3 gry? Aż żal mi kasy wydawać kasy na PS3 wiedząc, że nie pogram sobie w takie gry jak Alan Wake, Stranglehold, Bioschock i inne. Myślę, że przez najbliższe 2 lata najlepszym wyborem będzie X360, chyba że ktoś może sobie pozwolić na drugą konsolę.

P.S.
A Crysis wyjdzie też na konsole (X360, PS3) czy tylko będzie na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:13, Mac Cry napisał:

A Crysis wyjdzie też na konsole (X360, PS3) czy tylko będzie na PC?


Crysis wyjdzie na PC konsole ponoć są za słabe... Twórcy boją się robić gry ogólnie na next-currert geny, ponieważ wiąże się to z dużymi kosztami, które mogą się nie zwrócić tu przyciąga bardziej M$ bo się łatwiej na nim programuje i tu twórcy ryzykują, a co do PS3 to każdy dopiero się uczy na nim tworzyć, ale myślę, że Hevenly Sword pokaże, że w stajni Sony wszystko wychodzi powoli na prostą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2007 o 10:56, Mateusz9214 napisał:

> >
> Co do Blu-ray, co za problem wydać gre na 2, 3, 4 dvd?
w sumie zaden pamietam ze byly takie gry na ps 0ne znaczy chyba na 2 plytach i to w grze nie
przeszkadzalo


A o Final Fantasy na 4 płytach to się nie wspomina :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:41, Kurammi napisał:

> Nie chce nic mowic, ale teraz duzo lepsza biblioteke ger ma xbox
> i raczej w ciagu njablizszego roku to sie nie zmieni.

Tak w tej chwili to X0 ma lepszą biblioteke gier, ale czy za kilka lat będzie podobnie? W to
wątpie, na E3 zostało zaprezentowanych o wiele więcej ciekawych tytyłów na Ps3, niż na X0.
Producenci widzą awaryjność konsoli, jeżeli szybko na rynek nie wyjdzie wersja X0 oparty na
technologi 65nm. Sytuacja M$ nie będzie za dobra.


w najnowszej serii konsole xbox360 będzie to naprawione, każda popsuta konsola, oddana do gwarancji zostanie naprawiona i będzie normalnie działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na te święta najlepiej kupić, konsole.
W te święta będzie wojna.
Czy Microsoft obroni pierwsze miejsce?
Może Wii przegoni xbox360
A ps3 zostanie znów na ostatnim miejscu ?
Na pewno wszystkie firmy będą chciały objąć prowadzenie na święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 14:46, Hard Moon napisał:

Czy Microsoft obroni pierwsze miejsce?


Zdziwilbym sie gdyby utrzymal prowadzenie do swiat. x360 ma troche ponad jeden milion sprzedanych jednostek niz Wii. Za gora 2-3 miesiace bedziemy mieli nowego lidera. Szykuja nam sie 2 generacje dominacji Nintendo. Jak za starych dobrych czasow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:29, Hard Moon napisał:

Mam kolejny dylemat, Czy Xbx360 czy Wii.

Miałem niedawno podobny dylemat, ale wybrałem Wii :P Jeśli potrzebujesz orgazmu graficznego- X360 jest dla ciebie. Jeżeli prawdziwej next-genowości - bierz Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś pieniądze na PS3, to przeznacz je na X360 oraz Wii. Wii kosztuje już 100zł a X360 1500zł. Razem 2500zł, niewiele więcej niż sam PS3. Gdybym miał kasę sam bym tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:41, Mac Cry napisał:

Jak miałeś pieniądze na PS3, to przeznacz je na X360 oraz Wii. Wii kosztuje już 100zł a X360
1500zł. Razem 2500zł, niewiele więcej niż sam PS3. Gdybym miał kasę sam bym tak zrobił.

Kasa nie gra roli,ale rodzice mi kupią jedno, nieważne że tyle samo kosztuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:29, Hard Moon napisał:

Mam kolejny dylemat, Czy Xbx360 czy Wii.

wii ma podobny problem co ps3 - czyli gry, a w zasadzie ich brak. jest kilka fajnych imprezowych produkcji, które sprawdzają się w grupie znajomych. ale poza tym niestety nie bardzo jest w co grać. wii ma jak na razie dość specyficzne produkcje. wygląda to trochę tak jakby producenci zachłysnęli się możliwościami kontrolera i zapomnieli o całej reszcie. wystarczy spojrzeć na red steel - tytuł, który miał być wielkim wydarzeniem w świecie gier okazał się zwykłym przeciętniakiem z oryginalnym sterowaniem.
Wii po prostu potrzebuje jeszcze trochę czasu zanim developerzy się z nim oswoją a rynek wszystko naprostuje, bo na razie to jest po prostu fajny gadżet i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybiorę Xbox360 tylko muszę mieć pewność, e jak oddadzą mi z naprawy to się nie popsuje.
jakie są szanse że już się nie popsuje?(procentowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2007 o 14:43, Hard Moon napisał:

w najnowszej serii konsole xbox360 będzie to naprawione, każda popsuta konsola, oddana do gwarancji
zostanie naprawiona i będzie normalnie działać ;)


ha ha toś mnie rozbawił... Sam mam X360, ale naiwny nie jestem... Jak M$ coś obiecuje to czekaj czy się sprawdzi, bo możesz się zawieść... Teraz też niby oddane konsole wracają w 100% extra i super, a i zdarza im się padać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:59, Hard Moon napisał:

oczywiście jak bym był w tych 33%.


? Ja nie jestem... Konsole mam od lutego i nie padła jeszcze w ogóle, ale nie daje się nabierać w to, co jakiś typek od marketingu wciska każdemu... No to M$ to takich ludzi mają mnóstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się