Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2007 o 09:06, syriusz.b napisał:

hmm no i oto się rozchodzi. Jak pojawiła się obniżka to PS3 sprzedawało się tam lepiej z tego
co pamiętam i tylko wtedy.


wg danych npd, co sprawdzilem przed momentem, x360 sprzedaje sie lepiej 9 albo 10ty miesiac z rzedu. gdy ps3 mialo obnizke, analitycy sugerowali ze wyprzedzi sprzedazowo x360 ale sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:55, big9smoke1 napisał:

Heavenly Sword


Tu opinie są podzielone, czy jest tak fantastyczne.

Dnia 15.09.2007 o 10:55, big9smoke1 napisał:

Warhawk

J.w.

Dnia 15.09.2007 o 10:55, big9smoke1 napisał:

Wet

E? Kiedy to wyjdzie?
>Lair
Także - albo kicz, albo rewelacja.

Dnia 15.09.2007 o 10:55, big9smoke1 napisał:

Metal Gear Solid 4


Tylko, że MGS 4 jeszcze nawet nie wyszedł, a tytuły, które wymienił gracz 1555 są już na rynku i spokojnie można je przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:55, big9smoke1 napisał:

Nie nie nie mowie zesa beznadziejne ale tak zachwalacie ze jest taka masa tytulow no coz...
niewiem czy one sa az tak przelomowe poza Halo 3... ja nie jestem jakims tam fanboyem bo niemam
zadnej konsoli szukam wad jednej i drugiej bo neiwiem ktora kupic no ale coz... a tu np tytuly
na ps3:

Heavenly Sword
Warhawk
Wet
Lair
Ninja Gaiden Sigma
Metal Gear Solid 4
GT5



Heavenly Sword jest bardzo fajne tak samo jak MGS4 ale jedyną grą której zazdroszczę posiadaczą PS3 to ta gierka z F1 (nie pamiętam tytułu) ...... i jeszcze jedno Wet wyjdze też na xbox''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:35, gracz 155 napisał:

Heavenly Sword jest bardzo fajne tak samo jak MGS4 ale jedyną grą której zazdroszczę posiadaczą
PS3 to ta gierka z F1 (nie pamiętam tytułu) ...... i jeszcze jedno Wet wyjdze też na xbox''a

Można wiedzieć skąd posiadasz taką informację? Ja słyszałem, ze Wet to exclusive dla PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:55, big9smoke1 napisał:

> 1 .GEARS OF WAR!!!!
> 2 .Halo 3
> 3. Project Gotham Racing 4
> 4. Crackdown
> 5 .Forza Motosport 2
> 6 .Lost Plenet
> 7 Blue Dragon
> 8. Battlefield 2: Modern Combat
> Według ciebie te tytuły są Beznadziejne...


Nie nie nie mowie zesa beznadziejne ale tak zachwalacie ze jest taka masa tytulow no coz...
niewiem czy one sa az tak przelomowe poza Halo 3...


Zanim ocenisz, może lepiej zagraj. Jeśli mówisz, że tylko Halo 3 jest dobre, to się gruuuuuuuuuuuuuuuubo mylisz. Grałem w GoW, Forzę 2, Crackdowna i Lost Planet. Dla mnie gry są mistrzowskie, a dlaczego tak uważam? Bo grałem... Więc nie mów, że te gry to nic, skoro nie odpaliłeś żadnej z nich.

Dnia 15.09.2007 o 10:55, big9smoke1 napisał:

ja nie jestem jakims tam fanboyem bo niemam
zadnej konsoli szukam wad jednej i drugiej bo neiwiem ktora kupic no ale coz... a tu np tytuly
na ps3:

Dnia 15.09.2007 o 10:55, big9smoke1 napisał:

Wet


Jaranie się grą, która dopiero wyjdzie - normalka dla graczy PS3.

Dnia 15.09.2007 o 10:55, big9smoke1 napisał:

Lair


Prześledziłem sporo gameplayów i muszę przyznać, że nudne jak flaki z olejem. Oceny też różne: od 3-9.

Dnia 15.09.2007 o 10:55, big9smoke1 napisał:

Ninja Gaiden Sigma


Zwyczajny remake wersji z Xbox''a.

Dnia 15.09.2007 o 10:55, big9smoke1 napisał:

Metal Gear Solid 4
GT5


Wszyscy gadacie, że lepsze, bo więcej samochodów. Jednak Forza ma miodność gameplayu, która miażdży GT5. W ogóle ludzie się też jarają renderami tej produkcji -.-''


Dobra, teraz fanboye PS3 mnie zjadą. Czekam -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:37, WorldWar3PL napisał:

> Heavenly Sword jest bardzo fajne tak samo jak MGS4 ale jedyną grą której zazdroszczę posiadaczą

> PS3 to ta gierka z F1 (nie pamiętam tytułu) ...... i jeszcze jedno Wet wyjdze też na
xbox''a

Można wiedzieć skąd posiadasz taką informację? Ja słyszałem, ze Wet to exclusive dla PS3.

z gry-online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze w tym wypadku jest taka informacja:

data wydania Europa (PAL): prace wstrzymane

A w wypadku WET:

data wydania Europa (PAL): jeszcze nie ogłoszona

Jest pewna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:58, gracz 155 napisał:

> (...)


No właśnie, pieniądze. Microsoft wszystkich kupuje, bo jakby tego nie robił to jego konsola prawie w ogóle by się nie sprzedawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:25, master matrox napisał:

> > (...)

No właśnie, pieniądze. Microsoft wszystkich kupuje, bo jakby tego nie robił to jego konsola
prawie w ogóle by się nie sprzedawała.

to prawda...jedynie dlaczego warto kupic x0 to jak narazie halo 3 i crackdown i jeszcze moze fable 2 (tylko ciekawe jakie to bedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:52, Mateusz9214 napisał:

> (...)


Xbox 360 jest na rynku znacznie dłużej niż Playstation 3 i dlatego obecnie lepiej się sprzedaje i jest więcej gier. Sytuacja ta zmieni się już niedługo, można rzecz nawet że jeszcze w tym roku. Na Playstation 3 wyjdą świetne gry, a po nowym roku wyjdą hity tj. Metal Gear Solid 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:55, master matrox napisał:

> > (...)

Xbox 360 jest na rynku znacznie dłużej niż Playstation 3 i dlatego obecnie lepiej się sprzedaje
i jest więcej gier. Sytuacja ta zmieni się już niedługo, można rzecz nawet że jeszcze w tym
roku. Na Playstation 3 wyjdą świetne gry, a po nowym roku wyjdą hity tj. Metal Gear Solid 4.

Nie musisz mi tego mowić, to jest pewne ze w koncu PS3 bedzie walczylo o 1 miejsce z wii (ale do tego jeszcze daleko) a xbox zostanie w tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się