Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2007 o 17:56, Mateusz9214 napisał:

> Witam!
> Czy jest możliwość podpięcia Xboxa 360 Primum do telewizora przez złącze hdmi (przez jakąś

> przejściówkę lub kabel)?
Musisz poszukac takich x0, ale radze ci czekac do falcona ktory pojawi sie jesienia i bedzie
miał wejscie HDMI i jeszcze pare innych usprawnien.


A ten ''Falcon'' to jakaś nowa wersja konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:07, bojanzaw napisał:

> A ten ''Falcon'' to jakaś nowa wersja konsoli?

Model płyty głównej.

eee a czasem nie procesor w technologi 65nm? Bo coś mi się tak zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:10, Tomaszek92 napisał:

A ile może kosztować falcon?


nie wiadomo skoro go jeszcze nie ma, ale przypuszczam - zaznaczam, że to tylko moje przypuszczenia. Że M$ będzie chciał zastąpić dostępne wersje falconem i po prostu falcon przejmie cene obecną konsoli, a wszystkie w technologi 90nm zostaną wyprzedane jak najszybciej - oczywiście taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się jakie są pierwsze opinie na temat X360 Elite? Czy też się przegrzewa jak poprzedniczki?
Do tej pory bardziej byłem w stronę kupna PS3, ale teraz, w ciągu kilku najbliższych miesięcy, mam okazję do sporej zniżki a gry to już niemal za pół-darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:28, Klimos napisał:

Czy ktoś orientuje się jakie są pierwsze opinie na temat X360 Elite? Czy też się przegrzewa
jak poprzedniczki?

Ponoć problem RoD wciąż występuje, ale nieco mniej. Ciężko w tej chwili cokolwiek powiedzieć, musiałbym spędzić więcej czasu z forum xboxa - jeżeli bardzo Ci na tym zależy, mogę sobie zaplanować na to czas np. jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:29, WorldWar3PL napisał:

Ponoć problem RoD wciąż występuje, ale nieco mniej. Ciężko w tej chwili cokolwiek powiedzieć,
musiałbym spędzić więcej czasu z forum xboxa - jeżeli bardzo Ci na tym zależy, mogę sobie zaplanować
na to czas np. jutro


Nie spieszy mi się, chciałem po prostu się zorientować w temacie. Jeżeli kupowałbym konsolę, to pewnie nie wcześniej niż w okolicach gwiazdki. I tak priorytetem jest nowy laptop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, takiej możliwości nie ma (chyba, że w PGR3, gdzie jest opcja robienia zdjęć). Do przechwycenia obrazu z konsoli potrzebne jest połączenie z wideo/komputerem i jakieś programy, dokładnie nie powiem Ci jak to się robi bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 22:25, Ghoster7 napisał:

Format filmów .avi powinien pójść na Xbox 360, co nie?


x360 odtwarza tylko wmv oraz - od niedawnego udpdateu - h.264 i mpeg-4 (.mp4, .m4v, mp4v, .mov). polecam
http://blogs.msdn.com/xboxteam/archive/2007/05/09/spring-07-video-playback-faq.aspx

jesli chodzi o wszelkiej masci avi czy mkv - bezposrednio xboks nie, ale jesli masz x360 w tej samej sieci lokalnej co swojego PC to mozna to zrobic (albo x360 dziala jako extender media centera na twoim kompie gdzie leza pliki do otworzenia albo uzywajac dodatkowej aplikacji konwertujesz video w locie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 18:45, Tomek1120 napisał:

Może mi ktoś dać jakiś wykres ile % ludzi w Europie używa jakieś konsoli a ile PC? ktoś ma
taki wykres?


pc, jako że jest sprzętem biurowym jest używany wszędzie przez wszystkich:)
co do konsol - dobre zestawienie ilości/sprzedaży jest tu: http://www.vgchartz.com/ gdybys nie wiedział Europa oznaczona jest jako PAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam; dzisiaj lub jutro jadę zakupić konsolkę Wii ;) I mam takie pytanko: jakie akcesoria można dokupić, czy wszystkie potrzebne znajdę w pudełku? I drugie pytanko: jak sprawdzają się w praktyce te kanały; czy są one fajnym urozmaiceniem i czy przydają się? Głownie interesuje mnie kanał internetowy; na jakiej zasadzie on działa? Czy jest potrzebny jakikolwiek abonament, żeby cieszyć się dodatkowymi kanałami? I na koniec jaką gierkę polecacie na początek? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dubla, lecz nikt mi nie odpowiedział to chcę coś sprostować ;) Wii już mam, no i jest super! Teraz kombinuje jak podłączyć konsolkę do neta; czytałem, żeby podłączyć do sieci trzeba kupić Wii Lan Adapter, to jest jednak drogie i czy można podłączyć do innego zwykłego adaptera ? No i nadal proszę żebyście polecili mi jakąś dobrą gierkę.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się