Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 10:38, PatrolPatryk napisał:

Sorki za dubla, lecz nikt mi nie odpowiedział to chcę coś sprostować ;) Wii już mam, no i jest
super! Teraz kombinuje jak podłączyć konsolkę do neta; czytałem, żeby podłączyć do sieci trzeba
kupić Wii Lan Adapter, to jest jednak drogie i czy można podłączyć do innego zwykłego adaptera ?


Kup sobie router WiFi. Jednak jeśli masz neostradę, to nie bierz D-Link DI-524, bo miałem problemy z instalacją. Jednak ostatecznie się udało i śmiga ładnie :)

Dnia 14.09.2007 o 10:38, PatrolPatryk napisał:

No i nadal proszę żebyście polecili mi jakąś dobrą gierkę.


Kupiłem ostatnio Prince of Persia Rival Swords i jest świetne po prostu :) Polecam ci DBZ: Budokai Tenkaichi 2 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, tak analizuje i anazliuje wybór między X360 a PS3 ale nie zauważyłem że przeciez w X360 w wersji premium JEST ZWYKŁY ODTWARZACZ DVD A NIE HDMI! Hdmi i jest tylko w elite ktory kosztuje 1750 zl! lol a ps3 kosztuje 2300 zl a ma najlepszy odtwarzacz na swiecie czyli Blu-Ray ludzie kupują X360 z myśla ze jest tam hdmi bo ja tak do tego czasu myślalem! To dlatego cena X360 jest tak niska widac że M$ znalazł bardzo dobry chwyt marketingowy, jakby PS3 miało zwykłe DvD to by kosztowało jakies 1700! Raczej wybiore PS3 bo zaczynaja na nią wychodzić świetne gierki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:04, big9smoke1 napisał:

LOL, tak analizuje i anazliuje wybór między X360 a PS3 ale nie zauważyłem że przeciez
w X360 w wersji premium JEST ZWYKŁY ODTWARZACZ DVD A NIE HDMI! Hdmi i jest tylko w elite
ktory kosztuje 1750 zl! lol a ps3 kosztuje 2300 zl a ma najlepszy odtwarzacz na swiecie czyli
Blu-Ray ludzie kupują X360 z myśla ze jest tam hdmi bo ja tak do tego czasu myślalem! To
dlatego cena X360 jest tak niska widac że M$ znalazł bardzo dobry chwyt marketingowy, jakby
PS3 miało zwykłe DvD to by kosztowało jakies 1700!
Raczej wybiore PS3 bo zaczynaja na nią
wychodzić świetne gierki!

Po pierwsze HDMI to jest wyjsci do dzwieku i obrazu
Po drugie HDMi bedzie niedlugo w normalnym X0
A Blu-ray nie jest najlepszym nosnikiem danych... tylko narazie wygrywa wojne formatow (HD-DVD vs. Blu-ray)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:12, Mateusz9214 napisał:

Po drugie HDMi bedzie niedlugo w normalnym X0


Od 8.09.2007r. są Premiumy z HDMI, lmao xD

"Xbox 360 Console Includes 20GB Hard Drive (with HDMI)

Xbox 360 Console Includes 20GB Hard Drive (with HDMI) by Microsoft (Aug 8, 2007) (Xbox 360)
Buy new: $349.99" /amazon.com

Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:25, bojanzaw napisał:

> Po drugie HDMi bedzie niedlugo w normalnym X0

Od 8.09.2007r. są Premiumy z HDMI, lmao xD

w europie czy na swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:26, Mateusz9214 napisał:

> > Po drugie HDMi bedzie niedlugo w normalnym X0
>
> Od 8.09.2007r. są Premiumy z HDMI, lmao xD
w europie czy na swiecie?


Poprawka - 8.08.2007r. walnąłem przez przypadek -_-''

A czy Amazon to europejski sklep? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:04, big9smoke1 napisał:

LOL, tak analizuje i anazliuje wybór między X360 a PS3 ale nie zauważyłem że przeciez
w X360 w wersji premium JEST ZWYKŁY ODTWARZACZ DVD A NIE HDMI! Hdmi i jest tylko w elite


W Premiumach już jest port HDMI.

>ktory kosztuje 1750 zl! lol a ps3 kosztuje 2300 zl a ma najlepszy odtwarzacz na swiecie czyli Blu-Ray

Wziąłeś pod uwagę to, że Elite ma 120-gigowy dysk, który kosztuje swoje?

>ludzie kupują X360 z myśla ze jest tam hdmi

Człowiek myślący przed zakupem czegokolwiek zazwyczaj zasięga informacji o produkcie, który ma zamiar kupić; nikt podczas zakupów nie kieruje się intuicją i wyczuciem. Poza tym tak jak już pisałem wyżej HDMI jest już dostępne także w wersji Premium.

>bo ja tak do tego czasu myślalem!

Aha... Moja rada: nie myśl tyle. I zanim zaczniesz wypowiadać się o Xboxie, dowiedz się nieco więcej na jego temat.

Dnia 14.09.2007 o 18:04, big9smoke1 napisał:

dlatego cena X360 jest tak niska widac że M$ znalazł bardzo dobry chwyt marketingowy, jakby
PS3 miało zwykłe DvD to by kosztowało jakies 1700!


No właśnie! PS3 nawet bez Blu-Ray''a kosztowałoby więcej, niż Xbox. Pogrążasz sam siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze coraz wiecej ludzi kupuje PS3, jak na allegro wystawia firma BEiKO niewiem czemu to wtedy w 4 dni schodzi 16 sztuk a x360 praktycznie sie wogle na allegro nie sprzedaja, coraz wiecej luidzi woli ps3, jak pisalem maile do posiadaczy x360 to mowili ze jakby mieli kase by wybrali ps3, tutaj tez ktos pytal jesli cena nie gra roli co byscie wybrali to posadacze nawet x360 pisali ze PS3 wiec jaki jest wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:59, big9smoke1 napisał:

Zauwazylem ze coraz wiecej ludzi kupuje PS3, jak na allegro wystawia firma BEiKO niewiem czemu
to wtedy w 4 dni schodzi 16 sztuk a x360 praktycznie sie wogle na allegro nie sprzedaja, coraz
wiecej luidzi woli ps3, jak pisalem maile do posiadaczy x360 to mowili ze jakby mieli kase
by wybrali ps3, tutaj tez ktos pytal jesli cena nie gra roli co byscie wybrali to posadacze
nawet x360 pisali ze PS3 wiec jaki jest wniosek?

Że wiekszosc ludzi wybiera PS3 bo widzi w nich naprawde dobra konsole dobrej firmy (jakby nie patrzec tak jest)ale ja powiem tak x0 jest dla polakow bardziej oplacalnym wyborem bo jest tanszy i juz zostaly zlamane zabezpieczenia antypirackie(no bo ile polakow gra na orginalach, a ile na piratach), zakladam ze kiedy w PS3 zlamie sie zabezpieczenia to sprzedaz znacznie podskoczy, ale do tego czasu nie ma co liczyc ze konsola sony zrówna sie z x0(o ile wogole sie zrowna).
Ja tam osobiscie wybralem PS3 bo wyjdzie na nia mase jRPG(i to nie slabych ale naprawde dobrych), kiedy na x0 mozna je policzyc na palcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 19:22, Mateusz9214 napisał:

Że wiekszosc ludzi wybiera PS3 bo widzi w nich naprawde dobra konsole


tak ci sie wydaje czy tak bys chcial aby bylo? bo wiesz, rzeczywistosc jest "troszke" inna - polecam vgchartz.com albo badania NPD http://kotaku.com/gaming/excellent/npd-monthly-xbox-360-hardware-sales-bypass-ps2-on-price-drop-299759.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:56, Król Skorpion napisał:

Mam pytanko: czy ten kabel w X''ie Premium dołączony do HDTV to nadaje w gorszej jakości niż
HDMI???


nie zauwazysz roznicy, chyba ze masz telewizor za 15-20 tysi i kupisz bardzo dobre i kosztowne kabelki HDMI. ale w takim wypadku bedziesz mial problem z audio (nie ma wyjscia optical poza specjalnym adapterem ktory nie jest dolaczony do premiuma). przynajmniej tak jest w jednym nowym premiumie NTSC/U jaki posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Świetnie, szkoda że dane dotyczą tylko i wyłącznie Yankeelandu, a tam raczej nie było jeszcze sytuacji w której PS3 sprzedawało by się lepiej niż X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, po pierwsze co do piratow, jak zaczna wychodzic gry okolo 20-30 gb to watpie zeby ktoś miał ochote je ściagac to chyba bedzie najlepzse zabezpieczenie. Po drugie ja sam zamierzam kupic ps3 zamiast x360 gdyz przede wszystkim x360 jest konsola bardzo awaryjna, znajomy kumpla ja ma i mowi ze dosc duzo graja i juz konsola nie daje rady i sie pieprzy ze tak powiem. A co do gier to smieszy mnie mowienie ze x360 ma tak wiele swietnych gier, podajcie mi pare z nich ktore sa az tak swietne i nie wyszly i nie wyjda na ps3, bioschock to tyle i to wszystko?co z tego ze x360 ma duzo gier jak wiekszosc jest beznadziejna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:40, RX-8 napisał:

/.../

Świetnie, szkoda że dane dotyczą tylko i wyłącznie Yankeelandu, a tam raczej nie było jeszcze
sytuacji w której PS3 sprzedawało by się lepiej niż X360.


czy nie napisalem "polecam vgchartz.com" ? czy tam sa tylko dane dla US? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:40, RX-8 napisał:

/.../

Świetnie, szkoda że dane dotyczą tylko i wyłącznie Yankeelandu, a tam raczej nie było jeszcze
sytuacji w której PS3 sprzedawało by się lepiej niż X360.


hmm no i oto się rozchodzi. Jak pojawiła się obniżka to PS3 sprzedawało się tam lepiej z tego co pamiętam i tylko wtedy. A jak ty to mówisz "Yankeeland" to bardzo ważny rynek. Poza tym X360 pobił PS2 jeśli chodzi o miesiące bez zniżania ceny - 21 miechów (PS2 - 19). I tak dla mnie faworytem w tej stawce jest Wii, które chyba nigdy nie doczeka się oficjalnej obniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 03:05, Ciastuś napisał:

> /.../
>
> Świetnie, szkoda że dane dotyczą tylko i wyłącznie Yankeelandu, a tam raczej nie było
jeszcze
> sytuacji w której PS3 sprzedawało by się lepiej niż X360.

czy nie napisalem "polecam vgchartz.com" ? czy tam sa tylko dane dla US? :)

nie wiem czemu ale jak wszedlem na ta stronke wylecialo mi na kompa masa trojanow...dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:11, big9smoke1 napisał:

Hmm, po pierwsze co do piratow, jak zaczna wychodzic gry okolo 20-30 gb to watpie zeby ktoś
miał ochote je ściagac to chyba bedzie najlepzse zabezpieczenie. Po drugie ja sam zamierzam
kupic ps3 zamiast x360 gdyz przede wszystkim x360 jest konsola bardzo awaryjna, znajomy kumpla
ja ma i mowi ze dosc duzo graja i juz konsola nie daje rady i sie pieprzy ze tak powiem. A
co do gier to smieszy mnie mowienie ze x360 ma tak wiele swietnych gier, podajcie mi pare z
nich ktore sa az tak swietne i nie wyszly i nie wyjda na ps3, bioschock to tyle i to wszystko?co
z tego ze x360 ma duzo gier jak wiekszosc jest beznadziejna!


1 .GEARS OF WAR!!!!
2 .Halo 3
3. Project Gotham Racing 4
4. Crackdown
5 .Forza Motosport 2
6 .Lost Plenet
7 Blue Dragon
8. Battlefield 2: Modern Combat
Według ciebie te tytuły są Beznadziejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, po pierwsze co do piratow, jak zaczna wychodzic gry okolo 20-30 gb to watpie zeby ktoś miał ochote je ściagac to chyba bedzie najlepzse zabezpieczenie. Po drugie ja sam zamierzam kupic ps3 zamiast x360 gdyz przede wszystkim x360 jest konsola bardzo awaryjna, znajomy kumpla ja ma i mowi ze dosc duzo graja i juz konsola nie daje rady i sie pieprzy ze tak powiem. A co do gier to smieszy mnie mowienie ze x360 ma tak wiele swietnych gier, podajcie mi pare z nich ktore sa az tak swietne i nie wyszly i nie wyjda na ps3, bioschock to tyle i to wszystko?co z tego ze x360 ma duzo gier jak wiekszosc jest beznadziejna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:50, gracz 155 napisał:

> Hmm, po pierwsze co do piratow, jak zaczna wychodzic gry okolo 20-30 gb to watpie zeby
ktoś
> miał ochote je ściagac to chyba bedzie najlepzse zabezpieczenie. Po drugie ja sam zamierzam

> kupic ps3 zamiast x360 gdyz przede wszystkim x360 jest konsola bardzo awaryjna, znajomy
kumpla
> ja ma i mowi ze dosc duzo graja i juz konsola nie daje rady i sie pieprzy ze tak powiem.
A
> co do gier to smieszy mnie mowienie ze x360 ma tak wiele swietnych gier, podajcie mi pare
z
> nich ktore sa az tak swietne i nie wyszly i nie wyjda na ps3, bioschock to tyle i to wszystko?co

> z tego ze x360 ma duzo gier jak wiekszosc jest beznadziejna!

1 .GEARS OF WAR!!!!
2 .Halo 3
3. Project Gotham Racing 4
4. Crackdown
5 .Forza Motosport 2
6 .Lost Plenet
7 Blue Dragon
8. Battlefield 2: Modern Combat
Według ciebie te tytuły są Beznadziejne...



Nie nie nie mowie zesa beznadziejne ale tak zachwalacie ze jest taka masa tytulow no coz... niewiem czy one sa az tak przelomowe poza Halo 3... ja nie jestem jakims tam fanboyem bo niemam zadnej konsoli szukam wad jednej i drugiej bo neiwiem ktora kupic no ale coz... a tu np tytuly na ps3:

Heavenly Sword
Warhawk
Wet
Lair
Ninja Gaiden Sigma
Metal Gear Solid 4
GT5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się