Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Nintendo morze sobie pozwolić na niską cenę Wii ponieważ Wii nie ma masy drogiego sprzętu w sobie, żadnego BD-Rom, 3 rdzeniowych procesorów, dzięki temu cena produkcji jest nisza w porównaniu do PS3 i X360 i mogą taniej sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to dużo porównując Wii z Xboxem360, a dokładniej wersją Core, która kosztuję podobną cenę. Do obu konsola trza jeszcze dodać cenę m.in. karty pamięci. Do oby od razu dodana jest gra, ale w tym wygrywa Wii gdzie mamy Wii Sports, a wy X360 mamy tylko Hexic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 17:45, Qbion napisał:

orientujecie się ile mniej-więcej kosztuje konsola Wii ??


1099 zł z Wii Sports w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:20, Kurammi napisał:

Jest to dużo porównując Wii z Xboxem360, a dokładniej wersją Core, która kosztuję podobną cenę.
Do obu konsola trza jeszcze dodać cenę m.in. karty pamięci. Do oby od razu dodana jest gra,
ale w tym wygrywa Wii gdzie mamy Wii Sports, a wy X360 mamy tylko Hexic.


Do Wii nie trzeba karty pamięci (ma wbudowaną pamięć), kontroler jest bezprzewodowy (w Core na kabelku), Wii Sports wciąga i nie puszcza a w multi wywraca na drugą stronę. Cena konsoli jest naprawdę atrakcyjna, Wii Sports spokojnie możesz liczyć za 200 zł, to pełnoprawna, rewelacyjna pozycja.

O wartości konsoli stanowi przedewszystkim rozrywka jaką daje a nie suche zliczenie podzespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 14:13, michu96 napisał:

Każda konsola ma ogromne szanse na wygraną zależy to od klienta co najbardziej sobie ceni
, ja najbardziej wole PS3 ;P


Przypuszczam, że znajdą się i tacy, co kupią wszystkie trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:34, Arin napisał:

Do Wii nie trzeba karty pamięci (ma wbudowaną pamięć),

A ile jest tej wbudowanej pamięci? No i chyba jest poza tym slot na karty, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 14:15, PsychoMan napisał:

> Do Wii nie trzeba karty pamięci (ma wbudowaną pamięć),
A ile jest tej wbudowanej pamięci? No i chyba jest poza tym slot na karty, nie?


ma wbudowane 512mb i jest kompatybilna z kartami SD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 14:14, BuuBuu napisał:

> Każda konsola ma ogromne szanse na wygraną zależy to od klienta co najbardziej sobie
ceni
> , ja najbardziej wole PS3 ;P
>

Przypuszczam, że znajdą się i tacy, co kupią wszystkie trzy


No jak zwykle będzie takich najwięcej w Japonii i w Stanach Zjednaczonych bo tak jest najwięcej maniaków
konsol !! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 14:24, michu96 napisał:

No jak zwykle będzie takich najwięcej w Japonii i w Stanach Zjednaczonych bo tak jest najwięcej
maniaków
konsol !! ;D

Najwięcej bogatych maniaków konsol. Poza tym resztę świata aktualnie Sony ma głęboko w... no, sami wiecie gdzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kTo gra w Fights Nights Round 3 na xpudle?:P ja mam probelm ze sterowaniem. Grałem w demo i klawiszami (bodajze a,b,x,y) mialem 2x hak i 2x prosty. Jak gram w pełna to gosci wali z bani zamiast walic haka lewego:) tez tak macie? jak to zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie wczuc w gałki :) sterowanie jest super proste jak sie go raz nauczysz ja uczylem sie na ps 2 w fn2 i teraz na x pudle gram juz ze hoho :) pocwicz przejscie z bloku recoma w atak :) jest trudniejsze niz balans i unik cialem oraz atak a mozna sie dzieki temu sporo nauczyc . Pozatym w instrukcji jest wszystko ladnie opisane ja tak mialem i w 2 i w trojce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 22:44, Blantman napisał:

Musisz sie wczuc w gałki :) sterowanie jest super proste jak sie go raz nauczysz ja uczylem
sie na ps 2 w fn2 i teraz na x pudle gram juz ze hoho :) pocwicz przejscie z bloku recoma w
atak :) jest trudniejsze niz balans i unik cialem oraz atak a mozna sie dzieki temu sporo nauczyc
. Pozatym w instrukcji jest wszystko ladnie opisane ja tak mialem i w 2 i w trojce


Ja mam chyba z 5ston inst. (juz nie pamietam:P).. tzn. jak wyglada sprawa z atakami? jak sie zorietowałem to jest prawa gałka, ale jak konkretnie (haki etc). Jakie ustawienie zeby uderzyl tak a nie inaczej. Jakbys mogl to wielkie dzieki. a blok to prawy tylky długi:) i galka. Dzieki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj no trudno to opisac ale prawa galka to atak tyle ze zaleznie o ile stopni przechylisz taki masz atak np : w prawo i na okolo do gory tak 90 stopni to zwykly prawy sierpowy to samo w lewo to lewy sierpowy a np aby zrobic mocniejszy cios to np : w prawo i w dol o 90 stopni a potem w gore o 180 to jest prawy bardzo mocny cios z calego ciala a nie tylko z reki , ale nie mylic z hakiem hak sie robi w dol i do gory zaleznie w ktora strone zrobisz okrag ta reka zrobisz... pamietaj ze to nie jest machanie gałka jak strzałkami gora dol lewo prawo. Musisz robic OKREGI lub POLOKREGI gałką :) jest to genialny sposob nie wiem czy skumales o czym mowie ale nie da sie tego wyjasnic prosciej trzeba to pokazac :) Pociesze cie ze sam sie duzo nameczylem na ps2 przy fn2 aby dojsc do perfekcji ale od tamtej pory z kumplami tylko w fn gralismy a tekken poszedl w odstawke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wohohoł!!! Dziasj sie tak zle czułem ze nie poszedlem do szkoly i cały dzien cisnałem w FNR3=D grywalnoscia wali Gears of War, Tekkena czy VF4 na głowe... juz zalapalem o co chodzi z uderzeniami. Strasznie wygodne bo drazek odpowiada tak zaprawde za ruchy zawodnika (u mnie Oscar de la Hoya:P): w prawo i w gore hak. w prawo do tylku i w gore super mocne uderzenie. Jak dla mnie bomba.. Juz sie nie bede rozpisywac bo lece grac... wielkie dzieki. A tak bym ciagle walil tym "a" nieszczesnym:D

papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się