Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2008 o 14:29, fcbarca91 napisał:

Jest to forum o konsolach... więc nie wliczaj w to komputera. Pytałeś o gry, które nie
wyszły na ps3, a pojawiły się na x360.
pzdr.


Exclusive to exclusive, a pecet to (niestety) również pełnoprawna platforma do grania, więc szpil, który został skonwertowany z PS3/X360 na blaszaka nie zasługuje już na miano tytułu ekskluzywnego dla danej konsoli. Nazwa tego tematu nie ma tutaj nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale potrafisz podać konkretne "exlusivy" na daną platformę, które jeszcze sie nie pojawiły na rynku? Srry, ale ja w tej kwestii odpadam.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kultura języka polskiego ważna rzecz :) A tak wracając do tematu Fable 2, dla jednych może być świetna, dla innych, na przykład dla mnie, ponadprzeciętna. Ale o gustach się nie dyskutuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej tym tropem ja jestem podobny do Ciebie ;) Co prawdą nie jest, więc nie zawężajmy różnych rzeczy aż tak mocno, bo w końcu wyjdzie, że nie różnimy się od kupy, bo przecież "jesteś tym czy jesz" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za chwilę spamu, ale herezje muszę zwalczać i niewiedzących pouczać.
Tym mnie zabiłeś:że na ps3 nie ma żadnych przysłowiowych "exlusiwów" , jak zacznę wymieniać to będzie tego z strona mniej więcej. Człowieku nie bluźnij... ;P Masz na przykład Uncharted, Warhawk, Resistance: Fall of Man, Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction, The Eye of Judgment, Untold Legends: Dark Kingdom, MotorStorm, Lair, Genji: Days of the Blade i tak dalej. Mało?

Tutaj masz chyba całą listę: http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=86124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 19:38, Łeber napisał:

Przepraszam wszystkich za chwilę spamu, ale herezje muszę zwalczać i niewiedzących pouczać.

Tym mnie zabiłeś:że na ps3 nie ma żadnych przysłowiowych "exlusiwów" , jak zacznę
wymieniać to będzie tego z strona mniej więcej. Człowieku nie bluźnij... ;P Masz na przykład
Uncharted, Warhawk, Resistance: Fall of Man, Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction,
The Eye of Judgment, Untold Legends: Dark Kingdom, MotorStorm, Lair, Genji: Days of the
Blade i tak dalej. Mało?

Tutaj masz chyba całą listę: http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=86124


Błagam Cię. Może i dla Ciebie takie listy robią wrażenie, dla mnie jednak nie. Według mojej opinii trudno znaleźć cokolwiek > "exclusive". To, że oficjalnie zatwierdzono te gry nic nie znaczy, lecz jak już wspomniałeś o gustach się nie dyskutuje. Pisze to dlatego, gdyż nie mogę patrzeć na te wszystkie rankingi. Nie znamy dokładnej premiery Splinter Cella 5 na x''a, a już stał się on exclusivem; heavenly Sword, gra, która na największym światowym serwisie poświęconym grą zdobyła ocenę ledwo 8/10 jest exlusivem? Kane and Lynch? Lost Planet na x''a? Devil May Cry na ps3? Osobiście dla mnie te tytuły nie wiele znaczą i nie sądzę, by w przyszłości to się zmieniło. Jednakże w pewnym sensie masz rację> oficjalnie te gry zostały uznane za "exlusivy", ale w niektóre z nich bym nie zagrał nawet gdyby mi dopłacili ;] Możesz mówić, że mylę pojęcia, ale "exclusiv" to dla mnie coś oryginalnego, wyjątkowego, a niektóre gry szczerze mówiąc takie nie są.
I na przyszłość bardzo proszę, jeśli ktoś coś "złego" powie o konsoli ps3, nie "bulwersuj" się tak, tylko czasem przyznaj rację (nie mówię tu oczywiście o mnie).Uderz w stół, a nożyce się odezwą, tak to można nazwać. Choć teraz masz rację ;]
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 18:51, fcbarca91 napisał:

Masz rację, ale potrafisz podać konkretne "exlusivy" na daną platformę, które jeszcze
sie nie pojawiły na rynku? Srry, ale ja w tej kwestii odpadam.
pzdr.


Yyy, chodzi Ci o exclusivy, które dopiero mają wyjść? Oczywiście, mogę Ci podać wiele przykładów, zarówno na x''a, jak i na PS3, tylko nie wiem, co przez to chciałbyś mi udowodnić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 20:04, fcbarca91 napisał:

Możesz mówić, że mylę pojęcia, ale "exclusiv"
to dla mnie coś oryginalnego, wyjątkowego, a niektóre gry szczerze mówiąc takie nie są.


Przestań po prostu używać słowa "exclusive" jako synonimu gry doskonałej i wybitnej, a problem zostanie rozwiązany ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2008 o 20:09, des1og napisał:

Przestań po prostu używać słowa "exclusive" jako synonimu gry doskonałej i wybitnej,
a problem zostanie rozwiązany ;).


Dokładnie. Exclusive to gra "na wyłączność" jednej platformy, a nie gra wybitna. Mylisz pojęcia fcbarca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznałem rację łeberowi, więc o co chodzi? :D
Miluś napisałem to samo wyżej w mojej ripoście ;]
Jednak moim zdaniem niektóre gry nie zasługują na miano exclusiva. P.R.O.S.T.E?
Edit: des1og: Jaki widzisz problem? Ja nie mam żadnego problemu ;]
pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 20:17, fcbarca91 napisał:

Edit: des1og: Jaki widzisz problem? Ja nie mam żadnego problemu ;]


Ale użytkownicy czytający Twoje wypociny go mają. Czy nie dociera do Ciebie, że używając wymyślonej przez siebie terminologii wprowadzasz ludzi w błąd? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dociera do mnie doskonale. Tylko napisałeś to w taki sposób jakbyś widział na prawdę jakiś problem w tej dyskusji. ;] Ale dobra, już nie mieszam ;] Ja rozumuje tylko exclusiv na dwa sposoby, ale Łeber przedstawił oryginalny <czyt. prawdziwy>
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie towarzysze pada.
Nurtuje mnie jedna kwestia, mianowicie: czy warto się brać za Xboxa 360 mając PS3? Prawdę powiedziawszy zastanawiam się poważnie, czy kupić 360 czy też laptopa, albowiem mój komp to kupa złomu. Laptop naturalnie nie do grania, lecz do pracy etc, bo - bądźmy poważni - granie na kompie to melodia przeszłości. Komp do pracy, konsole do zabawy.
Więc, co jest waszym zdaniem lepiej wybrać? Nie jestem żadnym analitykiem giełdowym siedzącym z nosem w ekranie 24/7, ale gdy już chcę coś pisać, to ogromnie działa mi na na nerwy fakt, że odpalając Worda i mając FF w tle, odtwarzanie muzyki z deezera graniczy z cudem, albowiem wydajność mojego PC jest iście porażająca. Opcja upgrade''u PC odpada, bo szukam mobilnego rozwiązania, nie kolejnej kasy wpompowanej w coś, co stoi w domu. Za xboxem przemawia natomiast Mass Effect i PGR4, ew. nowy Splinter Cell, który jednak - jak się dziś dowiedzieliśmy - został drastycznie przesunięty. W Forzę MotorSport 2 miałem wątpliwą przyjemność grać, podobnie jak w kilka innych tytułów i do gustu przypadł mi jedynie ME i PGR. Proszę o konkretną odpowiedź na pytanie 360 czy laptop, bo z góry zaznaczam że PS3 się nie pozbędę, ponieważ mam sporo wspomnień z konsolami od Sony, a gry PS3 jak na razie doskonale wywiązuje się z obowiązków next-gena.
Więc, jakieś rady?
Tak, rozumiem że to temat tylko o next-genach, ale nie mam pojęcia w jakim mógłbym się dopisać. Uprzedzając pytania, umiem korzystać z wyszukiwarki, jednak najsensowniejsze wydawało mi się zawarcie owego pytania w tym temacie.
Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Skoro nie masz żadnej maszyny do pracy, to na Twoim miejscu kupiłbym laptopa.
Przecież masz już na czym grać, a Word czy PowerPoint często się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie Dincooo, kupuj laptopa, jedna konsola w zupełności wystarczy, a komputer do pracy, to rzecz niezastąpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

także popieram wypowiedzi moich poprzedników i sądze, że laptop bardziej Ci się przyda...
Sam stoac przed takim wyborem kupiłbym laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 21:41, Łeber napisał:

Dziękuję za przyznanie mi racji ;P

PS Ja się nie bulwersuję, tylko lubię dużo dyskutować :)

Spoko :D
Ma ktoś z Was może konsolę Wii?
OT: A jednak Manu wygrał LM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wybrać sobie laptoka, jak ma za jakiś czas GT4 wyjść to można chyba odpuścić sobie ścigałki na x''a, a któż wie, może najdzie Cię ochota na zagranie w Mass Effect na laptoku (jak odpali)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgadzam się z powyższymi wypowiedziami.
Mass Effect wychodzi niedługo na PC, więc tylko dla tej gry nie warto kupować iksa, jeśli masz do wyboru kupienie laptopa. Co do PGR4 - myślę, że są jednak lepsze ścigałki, także na PS3 :).
Masz zresztą już jedną konsolę do gry, więc moim zdaniem zasadniczo bardziej przyda Ci się teraz porządne narzędzie do pracy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się