Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Na dniach zamawiam gta 4 (wiem, ale lepiej póżniej niż wcale :) więc chyba znów będę musiał znieść konsolę do salonu, by się cieszyć lepszą grafą :]. A zobacze jeszcze :D Jak oglądałem filmik na youtube to jakiś kolo miał taki telewizor jak ja i GTA całkiem ładnie wyglądało :) Dobra dzięki, C:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 12:19, Tal441 napisał:

Proste pytanie. Warto?


Ja na Twoim miejscu poważnie bym się zastanowił.

Brak HDMI to jednak spora wada - sam ostatnio miałem okazję zobaczyć jak sprawuje się moja konsola - Playstation 3 podłączona do 40" Samsunga Full HD przez kabel HDMI - jakość była REWELACYJNA. Piękne i żywe barwy, fenomenalna grafika, wszystko prezentowało się wyśmienicie. Owszem, będziesz mógł uzyskać 1080p, przez podłączenie przez kabel Component o ile się nie mylę, ale co HDMI to HDMI. Co prawda niektórzy twierdzą, że na Component wygląda lepiej, ale ja nie miałem okazji porównać obu tych standardów.

Ja na Twoim miejscu wolałbym dołożyć nieco więcej pieniędzy i kupić nowszą wersje - mniej awaryjną (teoretycznie) no i ze złączem HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Component nie jest taki zły, jakim go malują. Teoretycznie złącza VGA i HDMI dają lepszą jakość, ale w grach tego nie widać. Jedyne co da się zauważyć na niekorzyść HDMI to słabszą barwę kolorów. Na componencie jest bardziej "soczyście".
Ale też nie jest to argument przetargowy. Prędzej kierował bym się kwestiami awaryjności i po prostu szukał bym sprzętu z nowszą technologią budowy procesorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema słuchajcie co radzicie wybrać xboxa 360 w wersji arcade z HDMI a i brak dysku czy starszą wersje premium bez HDMI ale jets dysk twardy.

Jak myślicie czy lepej poświęcić dysk dla HDMI ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 17:26, ghos-t napisał:

Siema słuchajcie co radzicie wybrać xboxa 360 w wersji arcade z HDMI a i brak dysku czy
starszą wersje premium bez HDMI ale jets dysk twardy.

Jak myślicie czy lepej poświęcić dysk dla HDMI ???


cos ty bierz z dyskiem!!! Bedziesz ssal sobie Demka i wogole reszte rzeczy. A X360 i tak bedziesz mogl podlaczyc do tv czy monitora i miec ladny obraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od ciebie.
Jeśli na przykład masz zamiar ściągać różne dema nowych gier itp. to lepiej weź premium z dyskiem twardym.
Ale jeśli masz zamiar tylko grać i to w dodatku dobrej jakości to weź Arcade.

Ale osobiście radziłbym ci brać Premium ;) Ale żeby ściągać demo za darmo to będziesz musiał się jedynie zadowolić usługą XboxLive Sliver na której masz limity ze ściąganiem . Jeśli zaś jesteś przygotowany na abonament jaki wymaga XbxLive Gold to nie masz żadnych problemów ze ściąganiem czegokolwiek.

Chodzi bardziej o zabawę niż jakość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jak wezmę wersje premium bez HDMI i podłącze pod telewizor HD to czy osiągne podobny obraz co na HDMI ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 17:57, ghos-t napisał:

Ale czy jak wezmę wersje premium bez HDMI i podłącze pod telewizor HD to czy osiągne
podobny obraz co na HDMI ????

zależy czym, Jak komponentem to chyba tak, jak SCART''em to będzie niebo a ziemia (na korzyść hdmi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 21:55, Dared00 napisał:

Do Premium dodają Play & Charge Kit?


Do żadnej wersji X360 nie dodają Play & Charge Kit ,możesz kupić go tylko oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chciałem kupić konsole ale nie wiem jaką xbox''a 360 czy PS3.Xbox jak na konsole jest tani gry są fajniejsze i jest bardziej stabilniejszy a za to PS3 ma lepszą grafikę , dźwięk itp.A jak jest z tym netem na konsolach to prawda że trzeba płacić na x-pudełku a na PS3 nie? Proszę o dobrą rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada? Popatrz na gry, szczególnie na exclusive''y i dokonaj wyboru. Obydwie konsole są świetne :) A nie bierzesz pod uwagę Wii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:31, googlers napisał:

Ja właśnie chciałem kupić konsole ale nie wiem jaką xbox''a 360 czy PS3.Xbox jak na konsole
jest tani gry są fajniejsze i jest bardziej stabilniejszy a za to PS3 ma lepszą grafikę
, dźwięk itp.A jak jest z tym netem na konsolach to prawda że trzeba płacić na x-pudełku
a na PS3 nie? Proszę o dobrą rade.


Nie powiedziałbym że PS3 ma lepszą grafikę ... a jeśli gry na X360 bardziej ci odpowiadają to nie wiem jeszcze nad czym się tu zastanawiać ;P Jeśli chcesz grać online ,ściągać dema itp ,będziesz musiał wykupić subskrypcje Gold , jest to koszt okolo 10PLN miesięcznie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:41, AdiN2 napisał:

Jeśli chcesz grać online ,ściągać
dema itp ,będziesz musiał wykupić subskrypcje Gold , jest to koszt okolo 10PLN miesięcznie
:]

Dema może ściągac na koncie Silver które jest za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:41, Szperacz Robson napisał:

Dobra rada? Popatrz na gry, szczególnie na exclusive''y i dokonaj wyboru. Obydwie konsole
są świetne :) A nie bierzesz pod uwagę Wii?

Wii?Nie raczej nie przeraża mnie myśl skakania z pilotem w łapie przed telewizorem do tego reakcja moich starszych pewnie byłaby bezcenna :)A co do AdiN2 w sumie masz racje. Tylko to płacenie za tego neta :/Ale raczej kupie xboxa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:47, Szperacz Robson napisał:

Dema może ściągac na koncie Silver które jest za free :)


Fakt ... półtora tygodnia po jego premierze ;]

@googlers

Pierwszy miesiąc subskrypcji Gold masz za darmo ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu z tym Two Worlds? Pełna wersja jest bardziej dopracowana niż demo? A czy patche wiele usprawniają tą grę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mogę się pochwalić. Po skorzystaniu z pomocnej dłoni (wielkie dzięki!) udało mi się pobrać i uruchomić grę z Xbox Originals. I to nie byle jaką, bo Ninja Gaiden Black. Na allegro płytka chodzi po 119 złociszy, a w Markeplace po standardowe 1200 punktów. Długo, oj długo ściągało się te prawie 6 GB (dokładnie 5,9). choć zależy co dla kogo jest długo, bo te 6 godzin aż tak wysokim wynikiem przecież nie są.
I działa, proszę państwa! Działa! I szczerze powiedziawszy, wcale źle nie wygląda. Wręcz przeciwnie - pomimo wyświetlania obrazu standardowej rozdzielczości na monitorze LCD 22 cale, gra wygląda ładnie, przyjemnie, kolorowo. Nie jest to co prawda NG2 HD, ale i tak daje radę a przyjemność z rozgrywki naprawdę niezła.
I coś mi mówi, że po wypłacie jeszcze sobie ze dwa tytuły sprawię. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się