Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2008 o 13:54, ghos-t napisał:

witam mam pyanko czy jak kupie konsole xbox 360 bez okablowania to musz do niej kupić
tylko dwa kable tj. zasilacz i kabel np. HDMI czy potrzeba czegoś jeszcze ??? Aha i jak
sie ładuje tego bezprzewodowego pada czy też trzea mieć jakis osobny kabel ???

chyba tak, pad jest na baterie/akumulatorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 13:12, Miluś napisał:

> Mam pytanie, czy oplaca się kupić konsole PlayStation 3 (PS3)?

Tak warto kupić PlayStation 3 (PS3) bo robi tosty z serem, pierze jedwab w 90 C, robi
pół salta i gra na mandolinie oraz hoduje marchewki.

Polecam poczytać tak jak kolega wyżej. Nie wiem czego Ty oczekiwałeś kiedy zadawałeś
to jakże precyzyjne pytanie.

Dzięki napewno przeczytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:03, BzyQacz napisał:

Witam Was... We wtorek wyjeżdżam na dobry miesiąc do Francji... Po powrocie zamierzamy
kupić z ojcem telewizor, a do tego konsolę next gen, czyli X360 lub PS3... Którą z nich
wybrać? Bardziej przemawia do mnie PS3, ale jak u niej z wsteczną kompatybilnością z
grami z PS2?... Jaka wersja PS3 ją posiada... I w ogóle, co jest lepsze? X360, czy PS3?
I czy ktoś mógłby polecić dobry tv z HD do tego typu konsol? Proszę o pomoc, bo ja już
się nieźle gubię, a nie chcę wydać kasy na coś co może się okazać klapą :P.

Jeśli masz już kupić konsolę to ja bym polecił dla ciebie PlayStation 3. Jest ona badzo dobrze wyposażona ma czytnik Blu-Ray, Bardzo dobrą grafikę, ((Online darmowy)heh.). Reszty się dowiesz po zakupie, bo niechcę ci zabierać ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:01, JaN-J napisał:

> witam mam pyanko czy jak kupie konsole xbox 360 bez okablowania to musz do niej
kupić
> tylko dwa kable tj. zasilacz i kabel np. HDMI czy potrzeba czegoś jeszcze ??? Aha
i jak
> sie ładuje tego bezprzewodowego pada czy też trzea mieć jakis osobny kabel ???

chyba tak, pad jest na baterie/akumulatorki

A co z resztą kabli ile ich potrzeba i czy ten kabel do ładowania padów jest w zestawie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:16, ghos-t napisał:

> > witam mam pyanko czy jak kupie konsole xbox 360 bez okablowania to musz do
niej
> kupić
> > tylko dwa kable tj. zasilacz i kabel np. HDMI czy potrzeba czegoś jeszcze ???
Aha
> i jak
> > sie ładuje tego bezprzewodowego pada czy też trzea mieć jakis osobny kabel
???
>
> chyba tak, pad jest na baterie/akumulatorki
A co z resztą kabli ile ich potrzeba i czy ten kabel do ładowania padów jest w zestawie
?????

potrzebowałbyś (chyba, więc niech ktoś mnie poprawi jak nie mam racji):
-kabla zasilającego+ zasilacza
-kabla do obrazu (u Ciebie chyba hdmi)
- do padów przewodowych nic nie potrzebujesz, a do padów bezprzowodych możesz kupić play&charge kit,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:20, JaN-J napisał:

> > > witam mam pyanko czy jak kupie konsole xbox 360 bez okablowania to musz
do
> niej
> > kupić
> > > tylko dwa kable tj. zasilacz i kabel np. HDMI czy potrzeba czegoś jeszcze
???
> Aha
> > i jak
> > > sie ładuje tego bezprzewodowego pada czy też trzea mieć jakis osobny kabel

> ???
> >
> > chyba tak, pad jest na baterie/akumulatorki
> A co z resztą kabli ile ich potrzeba i czy ten kabel do ładowania padów jest w
zestawie
> ?????
potrzebowałbyś (chyba, więc niech ktoś mnie poprawi jak nie mam racji):
-kabla zasilającego+ zasilacza
-kabla do obrazu (u Ciebie chyba hdmi)
- do padów przewodowych nic nie potrzebujesz, a do padów bezprzowodych możesz kupić play&charge
kit,


A czy jak kupuje nowego xboxa 360 to kabel do ładowania bezprzewodowych padów jest czy nie ??? Czy musze sobie kupic tego play&charge kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:30, ghos-t napisał:

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&u=1114

Tu nie ma tego wyjaśnionego powiedzcie tylko czy kabel do ładowanaia padów jest w zestawie
z xboxem ???
Czy musz tego play&charge kit kupić tak jak napisał *JaN-J ???

nie nie musisz, może wsadzać do bezprzewodowego paluszki/akumulatorki i też będze git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:32, JaN-J napisał:

> > http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&u=1114
>
> Tu nie ma tego wyjaśnionego powiedzcie tylko czy kabel do ładowanaia padów jest
w zestawie
> z xboxem ???
> Czy musz tego play&charge kit kupić tak jak napisał *JaN-J ???
nie nie musisz, może wsadzać do bezprzewodowego paluszki/akumulatorki i też będze git.


Dobra dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwołuje się do twojej inteligencji podając ci link do tematu o xboxie gdzie możesz liczyć na szybszą odpowiedź. Ale jak widzę liczyłem na zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamstwa na tym forum nie tolerujemy. Degrad -1

Rumcajs52 Od upominania uzytkownikow sa moderatorzy. Po prostu jak widzisz, ze cos jest nie tak to daj nam znac. A my juz sie sprawa zajmiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy xbox 360 HDMI w wyglądzie gry wypada lepiej niż wersja bez HDMI ?
Słyszałem, że wersja z HDMI ma poprawione chłodzenie.Czym jeszcze się wyrużnia ? Sam mam x''a 360 PREMIUM bez HDMI. Moja konsola stoi w miejscu na zdjęciu i po kilku godzinach grania staje się ciepła. Czy to jest dobre miejsce na konsole ? Sory za takie zdjęcie ale jestem u babci i nie moge zrobic bardziej dokladnego, bo nie takiej możliwości. Dodam, że półka na której stoi 360'ątka jest otwarta tylko z przedniej strony. Z tyłu ma tylko małe kułeczko przez które można przełożyć kable. To jak ?

20080704193406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zobaczyłem sobie aukcje z PlayStation 3 i... Kurcze, kurcze, naprawdę tanio można kupić tę konsolkę! Za 1300-1500 złotych dostanie się cały zestaw z kilkoma hitami (GTA IV, MGS4 i inne).
A sprzętowo zdecydowanie wolałbym PS3 od X360... Tyle, że na tylko na konsoli MS będzie Fable 2 :/.
Ciągle targają mną wątpliwości. Ale do premiery F2 jest jeszcze sporo czasu - więc mam czas na zastanawianie się (a może kupić kompa?).

edit:

@Qbasmok - Wersja z HDMI ma lepszą jakość obrazu o ile dysponujesz w TV takim wejściem (z wyglądu Twojego TV przypuszczam, że tam się takie znajduje).
Co do ustawienia Xboksa to chyba nie jest najszczęśliwsze - zmuszasz konsolę do duszenia się we własnych oparach :).

edit2:

Hehe, faktycznie, majętną masz babcię :). U mnie w rodzinie NIKT nie ma takiego TV (porażka...). Stąd tak wielkie wątpliwości co do wyboru konsoli - po prostu jestem biedny (żeby nie było - nie mam zamiaru piracić konsoli, jestem biedny, ale z pewnością nie jestem złodziejem..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Off//U babki masz taki telewizor?! ;D
W sumie nie jest złe miejsce ale mogłbys postawić obok telewizora na pion , w sumie to tu i tu jest dobrze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 19:39, Rumcajs52 napisał:

>
Mogła by miec troszkę więcej miejsca, a może by xboxa dało rade położyć na tej szafce,
obok TV?


Heheh lol :D To jest zdjęcie z mojego pokoju ... A nie od babci :P Miałem je na aparacie, a że babka miała kabel od cyfrówki ( O.o) to zgrałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 19:34, Qbasmok007 napisał:

Czy xbox 360 HDMI w wyglądzie gry wypada lepiej niż wersja bez HDMI ?
Słyszałem, że wersja z HDMI ma poprawione chłodzenie.Czym jeszcze się wyrużnia ? Sam
mam x''a 360 PREMIUM bez HDMI. Moja konsola stoi w miejscu na zdjęciu i po kilku godzinach
grania staje się ciepła. Czy to jest dobre miejsce na konsole ? Sory za takie zdjęcie
ale jestem u babci i nie moge zrobic bardziej dokladnego, bo nie takiej możliwości. Dodam,
że półka na której stoi 360''ątka jest otwarta tylko z przedniej strony. Z tyłu ma tylko
małe kułeczko przez które można przełożyć kable. To jak ?


hmm generalnie jest nie za dobrze, bo konsola leży poziomo, a na dodatek w "zamkniętym", że tak powiem miejscu... Najlepiej by było, żebyś na czas gry stawiał konsole na ziemi, albo na tym stoliku, czy co to przed TV, a po grze chował tam na półkę - ja tak robiłem przez długi okres czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się