Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2008 o 10:05, Szperacz Robson napisał:

To jak w końcu z tym Two Worlds? Pełna wersja jest bardziej dopracowana niż demo? A czy
patche wiele usprawniają tą grę??


Podobno wersja na X360 jest sporo gorsza od wersji na PC. A tę możesz/mogłeś kupić za 7 zł w Komputer Świat Gry (a fakt, że tak szybko dostała się do gazetki niezbyt dobrze o niej świadczy).
Kup Mass Effect''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak można się podłączyć pod xbox live ? Trzeba podłączać się tak jak do komputera stacjonarnego - przez kable, czy tylko wystarczy kliknąć tu i tam i po kilku minutach można ciesszyć się grą online? To jak ? Z góry thx ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. Trudno, żebyś podłączył się bez kabla (No, chyba że masz zestaw Wireless do Xbox 360). Jedyne, co musisz robić to podłączyć kabelek Ethernet do X360 i już możesz grać online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy jest może ktoś na forum kto lubi grzebać w necie i znalazł informacjie na temat czy gry na Xbox360 które są w wersji językowej Angielskiej wyjdą kiedy kolwieg po polsku proszę odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.
Gry przeznaczone na platformę Xbox 360, które w chwili premiery nie posiadały wersji zlokalizowanej na nasz, rodzimy język, rzadko kiedy uzyskują takową w późniejszym terminie - polscy wydawcy po prostu nie mają ochoty po premierze robić kolejnych reedycji, choć od tej reguły jest oczywiście wyjątek - Assassin''s Creed, który właśnie ukazał się na Xbox 360 w wersji polskiej - jeżeli zakupiłeś już wcześniej grę w języku angielskim, z tego co wiem niestety nie będziesz miał możliwości zmiany wersji językowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:02, WorldWar3PL napisał:

Witaj.
Gry przeznaczone na platformę Xbox 360, które w chwili premiery nie posiadały wersji
zlokalizowanej na nasz, rodzimy język, rzadko kiedy uzyskują takową w późniejszym terminie
- polscy wydawcy po prostu nie mają ochoty po premierze robić kolejnych reedycji, choć
od tej reguły jest oczywiście wyjątek - Assassin''s Creed, który właśnie ukazał się na
Xbox 360 w wersji polskiej - jeżeli zakupiłeś już wcześniej grę w języku angielskim,
z tego co wiem niestety nie będziesz miał możliwości zmiany wersji językowej gry.


Nie tylko na Xbox 360. Na PS3 również. To taka mała poprawka.

A Ciebie drogi kolego WorldWar3PL chciałbym prosić jeżeli masz taką możliwość byś napisał wielkimi literami w pierwszym poście, żeby nie zadawać pytania która konsola jest lepsza którą kupić bo ciągle padają te pytania, ciągle padają te same odpowiedzi, a przez takie pytania ludzie ciągle się kłócą, prawią sobie nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko techniczne, związane z Xboxem. Jak myślicie, czy można by postawić monitor 22 cale LCD NA konsoli leżącej poziomo? Pasowałoby mi idealnie, bo na razie stoi na bocznej póleczce biurka i trochę mu tam zbyt ciepło .A miejsce POD monitorem byłoby idealne. Jak myślicie, nie ma niebezpieczeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz więc inne gry które wyszły po angielsku też nie dostaną polskiej wersji językowej a szkoda że niema spolszczeni które trzeba zapisac na dysku a następnie dodac do zapisu gry to byłby baier i duży plus dla 360 cóż trzeba się cieszyć tym co jest myślę że następne gry które mają wyjść będą po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:39, Colidor napisał:

Takie pytanko techniczne, związane z Xboxem. Jak myślicie, czy można by postawić monitor
22 cale LCD NA konsoli leżącej poziomo? Pasowałoby mi idealnie, bo na razie stoi na bocznej
póleczce biurka i trochę mu tam zbyt ciepło .A miejsce POD monitorem byłoby idealne.
Jak myślicie, nie ma niebezpieczeństwa?


nie sądzę by był to dobry pomysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:39, Colidor napisał:

Takie pytanko techniczne, związane z Xboxem. Jak myślicie, czy można by postawić monitor
22 cale LCD NA konsoli leżącej poziomo? Pasowałoby mi idealnie, bo na razie stoi na bocznej
póleczce biurka i trochę mu tam zbyt ciepło .A miejsce POD monitorem byłoby idealne.
Jak myślicie, nie ma niebezpieczeństwa?


Jak oglądałem filmiki na youtube to ludzie często mieli ekran na konsoli. Natomiast ja bym nie ryzykował. Chociaż z drugiej strony ekran przecież nie waży 100 kilo. To już zależy od Ciebię. Ale jak mu tam będzie zimniej to możesz spróbować. Chociaż konsola może się dodatkowo troche grzać od monitora. Zależy czy masz x''a z HDMI czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:45, Qbasmok007 napisał:

Jak oglądałem filmiki na youtube to ludzie często mieli ekran na konsoli. Natomiast ja
bym nie ryzykował. Chociaż z drugiej strony ekran przecież nie waży 100 kilo. To już
zależy od Ciebię. Ale jak mu tam będzie zimniej to możesz spróbować. Chociaż konsola
może się dodatkowo troche grzać od monitora. Zależy czy masz x''a z HDMI czy bez.


ja tam mam iiyame 22 cale i za nic nie postawiłbym jej na konsoli, bo to wbrew pozorom troszkę wagi ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:45, Qbasmok007 napisał:


Jak oglądałem filmiki na youtube to ludzie często mieli ekran na konsoli. Natomiast ja
bym nie ryzykował. Chociaż z drugiej strony ekran przecież nie waży 100 kilo. To już
zależy od Ciebię. Ale jak mu tam będzie zimniej to możesz spróbować. Chociaż konsola
może się dodatkowo troche grzać od monitora. Zależy czy masz x''a z HDMI czy bez.


Ja mam Hyundaia 22 cale... A co do Xboxa, to mam Premium z HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:44, syriusz.b napisał:

> Takie pytanko techniczne, związane z Xboxem. Jak myślicie, czy można by postawić
monitor
> 22 cale LCD NA konsoli leżącej poziomo? Pasowałoby mi idealnie, bo na razie stoi
na bocznej
> póleczce biurka i trochę mu tam zbyt ciepło .A miejsce POD monitorem byłoby idealne.

> Jak myślicie, nie ma niebezpieczeństwa?

nie sądzę by był to dobry pomysł....

Jedyne niebezpieczeństwo to to, że monitor Ci się zwibruje od szalejącej w konsoli płytki DVD (odpowiednie wkładki naklejone pod monitem i po sprawie).
Twierdzenie, że konsola od tego powinna się bardziej nagrzewać są śmieszne. Przecież to tylko konsola. Czasy kiedy miała chłodzenie tak wydajne, że najlepiej było ją było trzymać w zimie za oknem, są już na szczęście przeszłością. A monitor nagrzewa się w górnej części, nie przez podstawkę. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba do użytkowników:
Dosyć często padają pytania typu "Która konsola jest lepsza?" "Czy warto brać PS3? Chciałbym X360, ale jednak mam zamiar kupić PS3. A może Wii? PS2 też jest tanie! Ale PS3 jest fajne!". Na takie pytania wciąż padają te same odpowiedzi - warto przejrzeć poprzednie strony tego tematu, by dotrzeć do argumentów popierających (lub tez wręcz oczerniających) każdą z konsol nowej generacji, co z pewnością pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji przy zakupie. Warto ograniczyć takie pytania, gdyż zazwyczaj prowadzą one jedynie do niepotrzebnych kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezus. Pomyliło mi się :-) Myślałem, że Twój post widnieje jako główny post na początku każdej strony. Może by tak napisać do moderatora aby ten Twój tekst wrzucił na 1 post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to zrobiłem - ten post był niezbędny do tego, by mógł być przypięty :) Czekamy na decyzję modków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 19:13, WorldWar3PL napisał:

Już to zrobiłem - ten post był niezbędny do tego, by mógł być przypięty :) Czekamy na
decyzję modków.


Okey. Dobra robota ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:54, WorldWar3PL napisał:

Prośba do użytkowników:
Dosyć często padają pytania typu "Która konsola jest lepsza?" "Czy warto brać PS3? Chciałbym
X360, ale jednak mam zamiar kupić PS3. A może Wii? PS2 też jest tanie! Ale PS3 jest fajne!".
Na takie pytania wciąż padają te same odpowiedzi - warto przejrzeć poprzednie strony
tego tematu, by dotrzeć do argumentów popierających (lub tez wręcz oczerniających) każdą
z konsol nowej generacji, co z pewnością pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji przy
zakupie. Warto ograniczyć takie pytania, gdyż zazwyczaj prowadzą one jedynie do niepotrzebnych
kłótni.


Zgadzam się z tym co napisałeś.
Warto jest zobaczyć wcześniejsze strony tego tematu , gdzie był rozwiązywany już ten problem po tysiąc kroć i często wtedy dochodziło do kłótni (najczęściej posiadaczy x360 i ps3).

PS.Najlepiej , aby jakiś moderator przypiął ten post. ;]

Edit:

Przepraszam , że dopiero teraz mówiłem o przypiętym poście , ale jak zacząłem odpowiadać to posta Milusia jeszcze nie było. ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2008 o 19:15, michu96 napisał:

PS.Najlepiej , aby jakiś moderator przypiął ten post. ;]


Jeszcze nalezałoby do posta dopisać że każde pytanie typu "Jutro mam kupić konsolę, ale nie wiem czy wziąść X360 czy PS3? Co jest lepsze?!!!11one" grozi degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj nikogo!!!!(patrz tylko na gry)

przeglądnij sobie tą strone

http://www.gry-online.pl/S015.asp (masz tam rożne kategorie np.przed premierą i zobacz które gry cię najbardziej interesują) jest to link do x360

a teraz link do ps3

http://www.gry-online.pl/S015.asp

kurcze link są te same
masz tam taki pasek to sobie naciśnij albo na ps3 albo na x360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się