• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam wszystkich miłosnikow SpellForca. Mam problem z ostatnia wyspa w SP2- głównie chodzi o ustawienie tych przekletych tabliczek zeby odlokowac portal do ukrytego laboratoeium Malkaia. Jesli ktos wie oco chodzi to prosze o pomoc. Moj adres miku130186@interia.pl bardzo bym prosił o ten schemacik.......Pozdro

20070417195818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.04.2007 o 20:01, Miku69 napisał:

Witam wszystkich miłosnikow SpellForca. Mam problem z ostatnia wyspa w SP2- głównie chodzi
o ustawienie tych przekletych tabliczek zeby odlokowac portal do ukrytego laboratoeium Malkaia.
Jesli ktos wie oco chodzi to prosze o pomoc. Moj adres miku130186@interia.pl bardzo
bym prosił o ten schemacik.......Pozdro


tabliczki ustawiasz wg wzorów narysowanych na kręcącej sie platformie w odwrotnym kierunku niż wskazówki zegara, musisz popróbowac, jak znajdziesz pierwszą prawidłową np. oko to juz reszta musi sie zgadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.05.2007 o 16:34, kaczormix napisał:

czy ktoś wie jak zabić Malakaia na Stalowym Wybrzeżu? /spellforce 2/

W którym miejscu? Jeśli chodzi ci o ostatnią walkę, kiedy Malakai teleportuje się po rogach pentagramu, to nie trzeba stosować żadnego wymyślnego sposobu - wystarczy atak wszystkimi naraz i Malakai powoli będzie tracił życie. Najlepiej na środku ustawić swoich łuczników (i tych którzy umieją się posługiwać bronią strzelecką - nie muszą biegać od rogu do rogu kiedy Malakai się teleportuje) i magów, "ręcznie" używać czarów i powinno pójść bez problemu. Nie wiem co jeszcze można ci doradzić - ja nie miałem żadnego kłopotu i udało mi się pokonać go za pierwszym razem. Już dużo trudniej było mi pokonać klony moich towarzyszy w komnacie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam was!
Ja mam problem ze SpellForce 2, a to taki że zainstaslowałemm oryginalną grę po polsku, robię postać wszystko i już wchodze a tu nie widze ścieżek po których bohater chodzi. To jest task jakbym chodził po "ciemności". Drzewa wiszą w powietrzu, modumenty i postacie za bardzo sie nie da grać.
Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ps Sorr,że 2 posty pod sobą,ale nie ma edytuj. To jest najfajniejsza gra i jak najszybciej chciałebym sobie w nią zagrać wiec prosze was o szybką pomoc. Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2007 o 08:44, Fr4nKlin napisał:

Witam was!
Ja mam problem ze SpellForce 2, a to taki że zainstaslowałemm oryginalną grę po polsku, robię
postać wszystko i już wchodze a tu nie widze ścieżek po których bohater chodzi. To jest task
jakbym chodził po "ciemności". Drzewa wiszą w powietrzu, modumenty i postacie za bardzo sie
nie da grać.
Prosze o pomoc.

a napisz coś o komputerze na którym grasz - jakieś informacje o sterowniku graf. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2007 o 08:44, Fr4nKlin napisał:

To jest task jakbym chodził po "ciemności". Drzewa wiszą w powietrzu, modumenty i postacie za bardzo sie
nie da grać.

Innymi słowy masz problem z prawidłowym wyświetlaniem grafiki; w tym przypadku standardowo instaluje się najnowsze sterowniki do karty graficznej, najnowszą wersję DirectX i dopiero jeśli to nie pomaga zaczyna się problem. Po zrobieniu tych rzeczy, o ile problem nadal występuje, możesz jeszcze spróbować odpalić grę z wszystkimi opcjami na minimum i niską rozdzielczością (możliwe, że włączyłeś jakąś opcję, z którą twoja karta ma problemy; nie musisz tak grać, to ma służyć tylko zdiagnozowaniu problemu); jeśli i to nie pomoże to napisz jeszcze na forum (tym razem pisząc kilka podstawowych informacji o swoim sprzęcie, bo powodem może też być np. stara karta graficzna), może coś jeszcze wymyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.05.2007 o 15:51, Fr4nKlin napisał:

Ja mam kartę graficzną Radeon 7600 (...)

Radeon 7600? Masz jakiegoś laptopa? Takich radeonów do PC-tów raczej nie robiono, ale jeśli to nie pomyłka (i nie masz np. GeForce''a 7600), to może być z tym problem (sporo gier nie obsługuje kart graficznych montowanych w laptopach). Mimo wszystko radzę zaktualizować ci najpierw twój software zanim zaczniemy oskarżać twoją kartę graficzną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2007 o 22:38, kamel1234 napisał:

Jak w demówie otworzyć tę bramę na samym początku kampanii ?

Nie wiem, czy to o tą ci chodzi, ale pierwsza, którą pamiętam otwierała się po zabiciu wrogów za bramą (czarami Lyy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2007 o 23:26, Raylin napisał:

Nie wiem, czy to o tą ci chodzi, ale pierwsza, którą pamiętam otwierała się po zabiciu wrogów
za bramą (czarami Lyy).


Chodzi mi o tą bramę zaraz po spotkaniu z Borem, za tą bramą jest wilk (ale nie wróg), a dalej dom w którym ta Lya jest.
A tak wogóle to jak to czarmi Lyy? Jak je zdobyć i co potem zrobić, aby tą bramę o której mówisz otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.05.2007 o 21:07, kamel1234 napisał:

Chodzi mi o tą bramę zaraz po spotkaniu z Borem, za tą bramą jest wilk (ale nie wróg), a dalej
dom w którym ta Lya jest.

Ta brama powinna ci się otworzyć automatycznie kiedy do niej podejdziesz; jeśli ci się nie otwiera, to może być jakiś błąd i lepiej zacznij grę nową postacią (tymbardziej, że i tak to sam początek, więc dużo nie stracisz).

Dnia 15.05.2007 o 21:07, kamel1234 napisał:

A tak wogóle to jak to czarmi Lyy? Jak je zdobyć i co potem zrobić, aby tą bramę o której mówisz
otworzyć?

Chodziło mi o to, że Lya ma czary, które przy tej bramie musisz wykorzystać wybierając przeciwnika i klikając w ikonkę czaru pod jej portretem - po zabiciu przeciwników tamta brama się otworzy. A tak na marginesie: włączyłeś szkolenie? Kiedy tworzysz postać, po prawej stronie możesz ustawić poziom trudności i włączyć/wyłączyć szkolenie - jeśli grasz w SF po raz pierwszy to włączenie pomoże ci zapoznać się z interfejsem i krok po kroku będą się pojawiały komunikaty mówiące co w danej chwili masz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki za pomoc, w SF: Złotą Edycję grałem, tu nie mogę się połapać i nie zauważyłem szkolenia. Teraz będzie mi łatwiej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi kody nie działają i dobrze bo co to za gra z kodami.
A co robiliście w Shal z tymi punktami strategicznymi bo ja jak
zdobędę to oni mi z powrotem to odbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja uważam stosowanie kodów w Spellforce 2 za co najmniej zbędne, jako że gra traci w ten sposób na wartoci, a poza tym jak dla mnie jest łatwiejsza niż Spellforce 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.05.2007 o 11:25, Gorn7 napisał:

A co robiliście w Shal z tymi punktami strategicznymi bo ja jak zdobędę to oni mi z powrotem to odbierają.

Najtrudniej było na początku, kiedy jeszcze nie ma armii, bo samymi bohaterami można utrzymać tylko jedną bazę. Ważna jest dlatego budowa wieżyczek, zarówno w pobliżu bazy, jak i drogi, którą przychodzą wrogowie (właściwie to zabezpieczenie tej drogi jest ważniejsze). Kiedy już jedną tak zabezpieczysz, to bohaterami można iść i bronić drugiej. Po wybudowaniu jakiejś małej armii można już pomyśleć o zabezpieczeniu drugiej bazy wieżyczkami i zniszczeniu jednego przeciwnika (np. tego po lewej) - wtedy dzięki dużemu napływowi surowców można wybudować na tyle potężną armię, że pokonanie drugiego przeciwnika nie powinno stanowić większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować