Zaloguj się, aby obserwować  
Diddle

4Gramy - Temat Ogólny

413 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2006 o 13:28, Seqiu napisał:

Chcąc poprowadzić ze mną wywiad, przedtem skontaktujcie się z moim menadżerem. Nie wiem czy
będę miał czas ;P

A tak na poważnie, to kto wybiera osoby z którymi są prowadzone te wywiady ? ;)


No właśnie też nie wiem, bo jak coś to mogę w łapę dać... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował wywiad... zadziwie was nie ze mną (chociaż nie miałbym nic przeciwko), ale z Budem! Jest to pierwsza ofiara treningu moderatorów, więc wywiad z Nim sprzedawałby się jak świeże bułeczki. No jeszcze przydał by się wywiad z jakimś reprezentantem podziemia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 13:40, Kamil.i.Maciek napisał:

Znając nasze szczęście nigdy nie uda nam się być w gazecie CDA w dziale 4Gramy ;(
Już takie szczęście Kamila.i.Maćka...:P


i nieszczęsnego Diddle''a też... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2006 o 13:37, Kukowsky napisał:

Jest to pierwsza ofiara treningu moderatorów


...ciach...//

Co masz dokładnie na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 14:43, Noxbi napisał:

Jeśli mogę zapytać... Wiem, że nikt mi nie powie kim będzie następny rozGRAMiony. Ale, czy
też będzie Delegatem? :)


Gdyby to ktoś wygadał, wykluczył by jakieś kilkaset osób, więc wątpię żeby ktoś udzielił Ci takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, reklama naprawdę niesamowita, czyta się ją z chęcią i naprawdę nie denerwuje (A to wieeeeelki plus). I znów widać wspaniałą klasę CDP. A i ciekawym rozwiązaniem jest podawanie informacji w taki nieszablonowy sposób. Nie jest nudnym suchym drukiem, który pewnie większość osób (oczywiście poraz Gramowiczami) pewnie tylko przeczuciłaby wzrokiem. Plan wydawniczy, eXtra Klasyka neXt, TOP10 itd. Naprawdę znakomita robota!

PS: Dobrze zauważyć, że współpraca CDP i CD-A mocno się rozwija. Kto wie co z tego wyniknąć może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze cos takiego wogole istnieje, ale poziom zamieszczonych w 4gramach tekstow jest troszke zenujacy. rozumiem ze mialo to byc lekkostrawne i zabawne, ale wyszlo nienajlepiej. sugerowalbym zeby osoby tworzace owy dodatek przestaly silic sie na niezbyt smieszne dowcipy - juz wole kilka zabawnych kawalkow niz cala mase pseudokawalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To temat o wywiadzie do 4gramy czy o 4gramy ? Bo już nie wiem. Uspokójcie się. Ja napiszę ostatnie zdanie w sprawie wywiadu ;-)
Jeśli chcieliby wywiad ze mną, droga stoi otworem, proszę tylko mailem uprzedzić ;-)

Dajcie skany 4gramy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 20:50, Moras1990 napisał:

powinni zrobić wywiad z osoba która napisała najwiecej postów w forumowej grze Gothic ---(
szok ) czyli ze mną :D:P


o tak w jedym temacie najlepszy to od razu ;p ale mi sie wydaje żę wywiad sie Vilmarowi należy na serio za te statystyki i to bez jaj czy wy też tak uwazacie bo on na pewno zasłuzył ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4Gramy tak jest to świetna reklama dla młodzieży, może testy czasem nie przemyślane, ale to jest w tym najlepsze, za to właśnie kochamy CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dżast lajk mi. coś mi się zdaje ,że łoś i stowarzyszenie Młodzieży z Czech Polskiej(R)(TM) staną się KVLTowe :D
wreszcie jakaś "niesztywna" reklama. jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować