Zaloguj się, aby obserwować  
Diddle

4Gramy - Temat Ogólny

413 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 21:17, Piotrbov napisał:

> Bardzo podobają mi się te Twoje teksty dotyczące forum, pisz więcej :D

No nie do końca na forum. 3 kolumna środek tekstu, od zapytania się jak się ta miejscowośc
nazywa działa się w realu.


Bah, a Twój status? To już forum :P .

Pozdrawiam, padam z nóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym CDA pojawiła się również wkładka CDP insider w której wychwyciłem pewną rozbieżność - otóż w zapowiedziach zamieszczacie cenę za STALKER''a 99złotych. Natomiast w artykule już podbijacie cenę o 30złotych. Tutaj pojawia się pytanie - jaka jest prawdziwa cena tego wyczekiwanego shootera? :>

P.S
Można by zedytować temat na CDP Insider, ewentualnie dodać powyższe sformułowanie po myślniku? Dlaczego to takie ważne? Ano po wpisaniu w wyszukiwarke CDP insider owy wątek się nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:52, s2nto napisał:

(...) P.S (...)

Zgadzam się. Napisz do któregoś z moderatorów, z prośbą o zmianę nazwy. No chyba że takowy sledzi ten wątek i zaraz wyedytuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj od deseczki do deseczki przeczytałem w wannie. To jest stałe miejsce gdzie zaczytuje się tą broszurą. :) Recenzje i zapowiedzi gier no po prostu w sam raz aby się wygrzać w wodzie i mieć przy tym zajęcie.

P.S
Pisząc, że przeczytałem CDP insidera od dechy do dechy trochę was skłamałem... tak naprawdę ominąłem dwie strony traktujące o Wiedźminie. No po prostu ten temat tak często jest wałkowany, że już temat The Witchera przestał być dla mnie już dawno sensacją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He,ja w tym Insinderze dużo błędów znalazłem.
Po pierwsze , w spisie treści w kategori reedycje pisze Colin McRae Rally 04 i pisze na której stronie przeczytam o grze.Otwieram właśnie tam a moim oczom ukazuje się nazwa Colin McRae Rally 05, ale babol !! :(
Po drubie pełno literówek , aż zadużo aby je wymieniać.
I w zapowiedzi Jade Empire , zapowiedź kończy się dość dziwnie bo urwanym słowem i brakiem kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 10:07, Domon napisał:

He,ja w tym Insinderze dużo błędów znalazłem.

Wredotoka z Ciebie ^^

Dnia 04.03.2007 o 10:07, Domon napisał:

Po pierwsze , w spisie treści w kategori reedycje pisze Colin McRae Rally 04 i
pisze na której stronie przeczytam o grze.Otwieram właśnie tam a moim oczom ukazuje się nazwa
Colin McRae Rally 05, ale babol !! :(

E, tam i co tak strasznie to przeszkadza? Od razu odbiera taki mały błędzik przyjemność z czytania? Człowiekiem jestem i to co ludzkie nie jest mi obce :) Są to błędy standardowe, czy kupując gazetę za 1.50 PLN nigdy nie zobaczyłeś błędu? Tam to dopiero się dzieje, na pierwszej stronie w wielkim tytule jest niezła literówka...:)
PS: pisze się kategorii nie kategori :)

Dnia 04.03.2007 o 10:07, Domon napisał:

Po drubie pełno literówek , aż zadużo aby je wymieniać.

Dużo, albo i za mało, bo ich się nie da wymienić ;)
PS: nie drubie tylko drugie i nie zadużo tylko za dużo :) I co miło tak? ;)

Dnia 04.03.2007 o 10:07, Domon napisał:

I w zapowiedzi Jade Empire , zapowiedź kończy się dość dziwnie bo urwanym słowem i brakiem kontynuacji.

Ale musisz przyznać, że w kolektywie jak zrobiliśmy teksta, to nic go nie pobije nie? ;]
Traktuj CDPInsider jak miły dodatek, który potrafi rozbawić i doinformować co się dzieje ciekawego na rynku gier :) Tak więc nie szukajmy dziury w całym, bo CDP Insider trzyma całą tą gazetę CDA na nogach :D
Pozdrawiam! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 04.03.2007 o 23:18, Kamil.i.Maciek napisał:

Traktuj CDPInsider jak miły dodatek, który potrafi rozbawić i doinformować co się dzieje ciekawego
na rynku gier :) Tak więc nie szukajmy dziury w całym, bo CDP Insider trzyma całą tą gazetę
CDA na nogach :D
Pozdrawiam! :>


Rozumiem że to sarkazm? Bo jak sarkazm to spełnia dokładnie swoją rolę i drażni.
:P

P.S.
PISMO nie gazeta :PPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 23:18, Kamil.i.Maciek napisał:

Są to błędy standardowe, czy kupując
gazetę za 1.50 PLN nigdy nie zobaczyłeś błędu? Tam to dopiero się dzieje, na pierwszej stronie
w wielkim tytule jest niezła literówka...:)

Takie literówki na pierwszej stronie zdarzają się również miesięcznikom za 15 (o przepraszam... 14,99) zł :>

Dnia 04.03.2007 o 23:18, Kamil.i.Maciek napisał:

Ale musisz przyznać, że w kolektywie jak zrobiliśmy teksta, to nic go nie pobije nie? ;]

Tekst niezgorszy, prawda. Ale czy nic go nie pobije? Poczekamy, zobaczymy...

Dnia 04.03.2007 o 23:18, Kamil.i.Maciek napisał:

Traktuj CDPInsider jak miły dodatek, który potrafi rozbawić i doinformować co się dzieje ciekawego
na rynku gier :)

Niczym innym on nie jest. To ludzie chcą w nim widzieć coś więcej.

Dnia 04.03.2007 o 23:18, Kamil.i.Maciek napisał:

Tak więc nie szukajmy dziury w całym, bo CDP Insider trzyma całą tą gazetę
CDA na nogach :D

Tak, tak. Gdyby nie CDPI, to CDA nie kupowałby nikt, a Antyfani nie mogliby poszukiwać go na śmietnikach.
xD

Dnia 04.03.2007 o 23:18, Kamil.i.Maciek napisał:

Pozdrawiam! :>

I ja pozdrawiam (choć to nie do mnie było :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 23:18, Kamil.i.Maciek napisał:

Traktuj CDPInsider jak miły dodatek, który potrafi rozbawić i doinformować co się dzieje ciekawego
na rynku gier :)


Doinformować? Chyba raczej poinformować bo o kilku rzeczach, które podano z 3 miechy temu do dzisiaj nigdzie nikt z CDP nie napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam czepiacie się ;P Nie lubię Was ;))
Ale tak na serio, to po co tak szukać dziury w całym? :) Ja tego naprawdę nie rozumiem :D
Co do CDA to kiedyś dawali lepsze pełniaki, a teraz? wszystko mi leży na półce :| No nic mam nadzieję, że jeszcze nas czymś miłym zaskoczą :) W każdym bądź razie jak dla mnie to CDPI jest naprawdę w tej chwili ciekawszy niż CDA, ze względu na to, że możemy znaleźć różnorodne teksty naszych forumowiczów :) No i nie ma tam wyśmiewania się z ludzi jak w Action Redaction, nie wiedzieć czemu zawsze jak czytam ten dział jakoś nie smacznie mi się robi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 12:59, rob006 napisał:

Ja jak zwykle nie w temacie. :/

Jak Monk załapał się do tego Insidera? I jak długo już pisze?


Ba, to był trzeci odcinek, nadchodzi kolejny. Będzie krótszy (niedobra Ciocia Sol mimo moich usilnych wrzasków i jęków przycięła mnie o połowę). Żebym ja wiedział za co... No ale cóż, Sol zaczęła już mówić coś o TV Trwam, kiedy nagle zerwało połączenie.

Jak się załapałem? Hm. No nie wiem. Eee. Spytaj Sol ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 20:09, MonkOfWar napisał:

Ba, to był trzeci odcinek, nadchodzi kolejny. Będzie krótszy (niedobra Ciocia Sol mimo moich
usilnych wrzasków i jęków przycięła mnie o połowę). Żebym ja wiedział za co... No ale cóż,
Sol zaczęła już mówić coś o TV Trwam, kiedy nagle zerwało połączenie.

Jeszcze się dziwisz? Po tym co ostatnio napisałeś? Kolejny odcinek przytnie ci jeszcze o połowę, a następnego nie będzie wcale ;P

Dnia 12.03.2007 o 20:09, MonkOfWar napisał:

Jak się załapałem? Hm. No nie wiem. Eee. Spytaj Sol ;P .

Już ja wiem... białe koperty... obiecanki cacanki... wielki bilbord z napisem GrAm.Pl RuLeZ na podwórku... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby wrzucić ktoś tu screena (jeżeli oczywiście wolno) z ostatnich stron CDP Insider''a?
Chodzi mi o tematykę powiązaną z forum, czyli strony zatytułowane mianem 4gramów (Z życia pieczarek, Kilogram miesiąca i Trafiony rozGRAMiony). Z chęcią bym sobie pooglądał ^_^...
A jeżeli nikt nie ma skanera (wątpliwa sprawa ^_^), to byłbym wdzięczny streszczeniem treści zawartych w ww. działach...

PS. Tylko nie piszcie mi, żebym leciał teraz po CDA i wybulił te 15 zł ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 20:33, gothicsheep napisał:

PS. Tylko nie piszcie mi, żebym leciał teraz po CDA i wybulił te 15 zł ^_^...


A może leć teraz do sklepu i wybul 15 zł ;)
A tak serio to ja skanera nie mam, bo skanery to cały czas rzadkość. rozGRAMiona jest Shelion, Monk of war coś tam napisał w "z życia pieczarek", a kilogramu miesiąca nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ubóstwiam 4Gramy - spoko pismo, ciekawe artykuły (HIV z PSX Extreme - klasa!), ale nie pasują mi historie pana ukrywającego się pod nickiem Monk of War. Co z tego, iż jest adminem tu. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2007 o 20:14, rob006 napisał:


> Jak się załapałem? Hm. No nie wiem. Eee. Spytaj Sol ;P .
Już ja wiem... białe koperty... obiecanki cacanki... wielki bilbord z napisem GrAm.Pl RuLeZ
na podwórku... ;D


Taa zapomniałeś jeszcze o deklaracji że już nigdy nie weźmie udziału w jakimkolwiek konkursie :>
Monk of War :
No właśnie wziąłeś? (ekstra klasyka 2)
Bo się zastanawiam czy mam jeszcze jakieś szanse...
Wiadomo że wygodniej(i taniej) będzie wysłać ten kontener nagród od razu do Ciebie niż bawić się w oddzielne pakowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować