Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Enemy Territory - Quake Wars

672 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 12:25, Ecko09 napisał:

> dziś ide chyba kupić gre demo jak dla mnie rewelacja !

demo?! demo to jest za darmo do pobrania w internecie


heh kropki pomiedzy gre i demo zapewne zapomnial postawic ^^
ja pogralem chwile w demo i uznalem, ze taktyczne strzelanki to nie dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:26, Kubak10 napisał:

heh kropki pomiedzy gre i demo zapewne zapomnial postawic ^^
ja pogralem chwile w demo i uznalem, ze taktyczne strzelanki to nie dla mnie :P


Hyy...Zawsze możesz wsiąść do Cyclopsa i niszczyć wszystko co napotkasz na swojej drodze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:32, Mixon1988 napisał:

> heh kropki pomiedzy gre i demo zapewne zapomnial postawic ^^
> ja pogralem chwile w demo i uznalem, ze taktyczne strzelanki to nie dla mnie :P

Hyy...Zawsze możesz wsiąść do Cyclopsa i niszczyć wszystko co napotkasz na swojej drodze ;]


wlasnie jak sciagnalem sobie demo QW ( to byl jego 1 dzien) to mialem smieszna sytuacje:
wsiadlem do mecha jakiegos i zablokowalem sie na schodkach
nie wiem dlaczego, ale goscie ode mnie z teamu zaczeli mnie ostrzeliwac
wyszedlem z mecha i nadal we mnie strzelali!!
to znowu wsiadlem i 1 strzalem wyslalem ich wszystkich na zlomowisko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli to był taki chodzący robot to Cyclops. Według mnie najlepszy "pojazd" w grze.
Ale wydaje mi się że Stroggi mają lepsze maszyny, bo np. odpowiednikiem Cyclopsa u ludzi jest czołg, według mnie słabszy. No i to coś latającego u Stroggów czym nie umiem sterować... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:57, Gall historyk napisał:

To coś latające u Stroggów to Tormentor:)


Aha, bo jak pierwszy raz grałem z botami to wsiadłem do tego, dałem po gazie i rozbiłem się o pierwszą, lepszą przeszkodę xD (dziwne sterowanie!). A jak gram na necie to wszyscy się pchają do niego więc daje sobie spokój.
Wolę Cyclopsa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ogólnie (gram w pełną wersję) jak tylko jest mapa na której jest jakiś latający wehikuł to pełno ludzi do niego garnie:)Moim ulubionym jest Bubblebee(w wersji PL "Trzmiel").Zawsze ja steruje Trzmielem do tego 2 strzelców pokładowych jeden pasażer i robimy desant na tyle wroga:)Wogóle to pojazdy GDF mają więcej miejsc dla pasażerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do tematu - grałem w demo ET:QW i powiem tak. Oczekiwałem czegoś lepszego. Nie potrafię zdefiniować ''czego'', ale nie tego co dostałem. Taki jakiś nijaki jest QW - te pojazdy... Bleh! Mimo że fizyka rozgrywki chce odrobinę przypominać doskonałego ET to i tak nic nie pomaga w ogólnym odbiorze gry. Wracając jednak do pojazdów - miała być super fizyka jazdy, tak wychwalana przez twórców przed premierą, a tu jeździ się wszystkim jak kartonowym maluchem "na niby". Bez jaj chłopaki, jeśli już coś rysujecie w tak pięknych barwach to chociaż starajcie się to spełniać. Do wyglądu mapy z dema nie mogę się przyczepić - bardzo fajna, duża. I tylko tyle. Na plus zaliczyć można też boty, których kwestia wiele razy była poruszana i zawsze uzyskiwaliśmy odpowiedź przeczącą "Nie, nie będzie rozgrywki singleplayer". A tu taki prezent. Kończąc powiem jeszcze jedno - jak dla mnie ET:QW nie zdobędzie takiej popularności jak "jedyneczka". Nie ten poziom grywalności, to już nie to samo dobre Enemy Territory. Jeśli się w tej chwili mylę możecie mnie zlinczować za rok kiedy będziemy mieli wszystko ładnie na talerzu podane. Tak więc - czekam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:43, Mixon1988 napisał:

Jeśli to był taki chodzący robot to Cyclops. Według mnie najlepszy "pojazd" w grze.
Ale wydaje mi się że Stroggi mają lepsze maszyny, bo np. odpowiednikiem Cyclopsa u ludzi jest
czołg, według mnie słabszy. No i to coś latającego u Stroggów czym nie umiem sterować... xD


Cóż, jak dla mnie Cyc to porażka ;) Strasznie mało mobilny, przez co łatwy do zniszczenia. Ja cały czas praktycznie gram z rakietnicą, sam na sam potrafię rozwalić człowieka w Cyclopsie. A Tormantor... Hm... Ja niczym latającym w QW póki co nie umiem sterować, więc się nie wypowiem :p

BTW: Czym odpalić ''zmyłki''? Znaczy jak ktoś w Ciebie pali z rocket launchera to jak te avoidy wypuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem gre jako, że kosztowała tylko 80 !! to jak na nowa gre to tanio i bałem się, że mój komp jej nie posciągnie a tu zaskoczenie na normalnych ustawienich działa z szybkoscia Kubicy w formule 1 ;D. Grafike ma dobra choc nie powala a grywalność na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w 2 publiczne bety ... i jakoś mnie nie przekonała może kupie jak mi się Halo 3 znudzi. Enemy Territory miało swój klimat pamiętam jak się zagrywałem w to chyba z 2 lata. Jakoś klimaty Quake mi nie leżą przy drużynowej strzelance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 13:04, Mixon1988 napisał:

> To coś latające u Stroggów to Tormentor:)

Aha, bo jak pierwszy raz grałem z botami to wsiadłem do tego, dałem po gazie i rozbiłem się
o pierwszą, lepszą przeszkodę xD (dziwne sterowanie!). A jak gram na necie to wszyscy się pchają
do niego więc daje sobie spokój.
Wolę Cyclopsa ;]


z tym latającym miałem to samo, i też se odpuściłem latanie nim :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować