Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień ze SpellForce 2 - dzień drugi

74 postów w tym temacie

Finnegan

Wczoraj Finnegan opowiadał o narodzinach bohatera, statystykach go określających oraz jego rozwoju. Dziś przyszedł czas by dowiedzieć się czegoś o świecie, który go otacza. Należy przyznać, że jest to świat piękny i dziwny zarazem, więc warto poświęcić mu sporo uwagi. Oddajmy zatem głos autorowi.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień ze SpellForce 2 - dzień drugi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 13:32, Viper napisał:

Ja tam twórców nie chwale bo zrąbali robote:/
Szkoda że grać w to "coś" nie mogę bo jest tak zwalone:/


wiesz co jest do niczego głupi i w ogóle nie moge na Ciebie patrzeć w ogóle idźsie zakop zywcem bo taki do niczego jestes ;/
wiesz co bez argumentów sie kurde czegoś takiego jak Ty nie pisze a w ogóle to graćnie możesz bo nie było premiery ;/ a jeśli o to chodzi to napisz ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam tę grą i niestety nie mogę w nia pograć.Problem jest często spotykany a nie ma niestety skutecznego rowiazania jak na razie.Niezależnie od ustawień szybkośc oscyluje pomiędzy 7-10 klatek.Mój konfig to P4-3gHz,GF6800 GT i 1Gb ramu.Pewnie o ten problem chodziło Viperowi.Pomijam już krzaczące się polskie czcionki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee lol ja mam Athlona 2400xp+, GF6600GT i 768 mb ramu, i nie mam ani żadnych problemów z grafiką, dźwiękiem czy czcionką :\. Jedyny problem jaki mam to problem z zasilaczem ;p. Ale po prostu już ze starości pada ;]. Trzeba będzie nowy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo ładnie wyglada :) jednak jeszcze nie ukonczyłem czesci pierwszej :P
Miks gatunków w tej grze jest pomysłem na 6+ :D Bardzo dobrze sie w to gra. Szkoda tylko ze w czesc pierwsza w dwojke tylko demo :/ Kupie sobie ale nieco pozniej :D czekam na kolejne tygodnie z grami (Gothic III ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także wczoraj dostałem grę, dokładnie o 18.30 ;) Ale tylko zainstalowałem i sprawdziłem czy działa. Muszę jeszcze dokończyć Cień Feniksa, dopiero wtedy zacznę grać w SF2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 14:36, Inki napisał:

> Ja tam twórców nie chwale bo zrąbali robote:/
> Szkoda że grać w to "coś" nie mogę bo jest tak zwalone:/

wiesz co jest do niczego głupi i w ogóle nie moge na Ciebie patrzeć w ogóle idźsie zakop zywcem
bo taki do niczego jestes ;/
wiesz co bez argumentów sie kurde czegoś takiego jak Ty nie pisze a w ogóle to graćnie możesz
bo nie było premiery ;/ a jeśli o to chodzi to napisz ładnie


Na argumenty patrzcie do wątku "Spellforce 2-problemy", tam jest argumentów w brud.
Skoro wywaliłem w błoto 200zł (SF2 oraz TQ) jedyne co mi pozostaje i mam wręcz prawo to narzekać na forum polskiego wydawcy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 14:36, Inki napisał:

> Ja tam twórców nie chwale bo zrąbali robote:/
> Szkoda że grać w to "coś" nie mogę bo jest tak zwalone:/

wiesz co jest do niczego głupi i w ogóle nie moge na Ciebie patrzeć w ogóle idźsie zakop zywcem
bo taki do niczego jestes ;/
wiesz co bez argumentów sie kurde czegoś takiego jak Ty nie pisze a w ogóle to graćnie możesz
bo nie było premiery ;/ a jeśli o to chodzi to napisz ładnie


Premiera była, a przynajmniej sporo sklepów już SF2 sprzedaje, pogrzeb na stronce lub na forum zanim napiszesz że "premiery nie było":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 19:56, Pzm napisał:

prosze o pomoc !!

podczas wczytywania kamanii komp mi sie resetuje dlaczego pomozcie prosze



Podaj konfigurację twojego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może CD-projekt zamiast publikować przydługą recenzje w odcinkach zajełoby w końcu oficjalne stanowisko w sprawie koncertowo spapranej polonizacji SpellForce2? Słynne krzaczki zamiast polskich liter w grze. Udawanie, że sprawy nie ma problemu nie rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 22:41, piro123 napisał:

Może CD-projekt zamiast publikować przydługą recenzje w odcinkach zajełoby w końcu oficjalne
stanowisko w sprawie koncertowo spapranej polonizacji SpellForce2? Słynne krzaczki zamiast
polskich liter w grze. Udawanie, że sprawy nie ma problemu nie rozwiąże.

Jak tylko skończą się święta, to na pewno ktoś się ustosunkuje. Aktualnie nikogo tam po prostu nie ma, zrozumcie, że fakt iż my, z redakcji gram.pl zasuwamy w pocie czoła ku Waszej uciesze, to zupełnie inna bajka.

To nie "recenzja w częściach" (zresztą dwuczęściowy "rzut okiem" juz publikowaliśmy), tylko teksty przyblizające Czytelnikom SpellForce2. Poproszono nas, redakcję gram.pl, o pomoc, więc wybraliśmy Finnegana do napisania kilku krótkich artykułów...
Tak przy okazji: screeny i filmiki (jutro pierwszy) powstają na wersji "sklepowej" SpellForce2, przy czym nie słyszę ani od autora, ani od współpracującego z nim betatestera lamentów na temat niestabilności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli wszyscy gracze skarzacy sie na bledy w spellforce 2 pl maja niekompatybilne komputery z gra ?ciekawe....

a moze betatester ma inna wersje gry niz ta ktora trafila do graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 23:02, morthi napisał:

czyli wszyscy gracze skarzacy sie na bledy w spellforce 2 pl maja niekompatybilne komputery
z gra ?ciekawe....

To znaczy że problem nie jest mi, ani ludziom ze mną współpracującym znany, więc nie jesteśmy się w stanie na ten temat wypowiadać, pozostaje nam robić to, do czego nas wynajęto: pisać kolejne artykuły.
Wam niestety pozostaje czekać do rana, aż pierwsi pracownicy CD-P odsztabują drzwi, przekroczą progi firmy i zalogują się na swych komputerach.

Dnia 15.08.2006 o 23:02, morthi napisał:


a moze betatester ma inna wersje gry niz ta ktora trafila do graczy

Robi to na "sklepowej" - bo poprzednie usunął, a potrzebowaliśmy jego pomocy (zachował mnóstwo sejwów z testów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,25,10355,3618

z tego co widac z powyzszego artykulu to ogolnie zostala ta gra przez Cd Projekt zasztyletowana...
bledy bledami, ale jezeli ja widze, ze jej polonizacja i stabilnosc lezy i nawet tytul jest zle przetlumaczony (patrz str. 3 artykulu) to mi sie noz otwiera w kieszeni...

myslalem, ze czasy kiedy to tytul :::
Basic Instinct tlumaczy sie jako Nagi instynkt juz minely a tu sie okazuje, ze ::
Shadow Wars to Czas Mrocznych Wojen.... co z fabula nie ma nic wspolnego... :-/

moze lepiej by bylo w wypadku wydawania tej gry pospiech zastapic ROZSADKIEM a wrazenia bylyby lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować