Zaloguj się, aby obserwować  
exilem

"Gildia Łowców Smoków"-Forumowa gra RPG

1010 postów w tym temacie

Rasa: Wampir
Profesje: Skrytobójca
Płeć: mężczyzna

Widze Exilem, że troche na szybko to pisałeś, bo porobiłeś pare błędów, ide na kolacje potem przeczytam historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę przenieść swoją postać z poprzedniej rozgrywki?

Imię: Vormulac Nieśpiący
Rasa: Człowiek
Klasa: Wampyr!
Profesja: Skrytobójca
Płeć: Mężczyzna

Wygląd: Wysoki, jedną ręką potrafi skręcić kark Elfowi, reszta patrz avatar.

Historia: Vormulac nie wiele pamięta z okresu w którym był człowiekiem, został zarażony wampyryzmem przez Tibora Ferenczy, którego spotkał podczas swej podróźy do miasta Varaz. Wędrując przez las postanowił schronić się w jaskini gdyż zapadał zmrok tam spotkał konającego Tibora z niedbale wbitym kołkiem w serce, na początku myślał iż bandyci chcieli się zabawić i w ten sposób zgładzić Tibora. Mylił się jednak. Chciał mu pomóc ale nim się zorientował kim jest Tibor, został ukąszony. Po przemianie trwającej 1 dzień, wiedział kim się stał. Dokonał dekapitacji na Tiborze i spalił jego zwłoki. Wyruszył na południe, gdyż jego zmysł mówił mu, że tam spotka jakieś stworzenia na swej drodze. I spotkał. Obozowisko. W nim trzech Elfów, dwóch spało a jeden czuwał przy ognisku. Skradając się Vormulac zaszedł od tyłu wartownika i ogłuszył go po czym zaciągnął go las i tam po raz pierwszy skosztował czerwonego nektaru z pulsującej szyj nieświadomego Elfa. Przez rok Vormulac tułał się po krainie i prowadził taki tryb życia, poznawał w ten sposób swoje nowe wcielenie. Wiedział, że prędzej czy później natrafi na Łowców Wampyrów, którzy przybyli do krainy po tym jak znajdowano coraz więcej martwych osobników ze śladami wskazującymi na robotę wampyra.

[To tak po krótce, sam początek bycia zarażonym, taki mini Prolog. Exilem, napisz czy zostanę przyjęty czy nie, mejla napisałem Ci na gg. Jakby co to powiniennem być jutro tak od 18. Jakby co to sorki za "Wampyra" ale wolę orginalną pisownię, w niektórych książkach nie tłumaczy się tego słowa.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[wdowiakm, masz nowego kumpla po fachu a ja mam dwie ręce króre jednocześnie zaciśną się na waszych wątłych szyjach. Co do twojego opisu to jak Elf może być silny? Przecież to jest rasa mięczaków i ledwo co kufel piwa podnoszą (nie mówiąc o wypiciu bo mają potem taką banie, że hej). Wracając do siły, te chuderlaki właśnie zostają łucznikami bo w zwarciu są na równi z komarem, ewentualnie na równi z muchą. Problemem było też naciągnięcie cięciwy łuku, ale coś tam z magią pokombinowali i jako tako im to wychodzi. A co do szkolenia u najlepszych łuczników to nie wiem czy polowanie na zające można nazwać treningiem, ale przyznaję, że Elf który upoluje zająca zaliczany jest do elity łuczników i może rozpocząć nauczanie innych mięczaków. A jeszcze jedno, Elfy które mówią o sobie, że są z "wysokiego rodu" to nic innego jak nadęte bufony, bo uważają się za lepszych od innych Elfów, gardzę i tymi i tamtymi ale śmierć takiego z "wysokiego rodu" sprawia największą frajdę.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[bede mógł sie pózniej dołaczy jak juz rozgrace gre próbna bo chcciałbym najpierw sie obczaic zeby wiedziec co i jak a potem dopiero grac ] ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można dołączyć?
Imię:Denofar
Rasa:Człowiek
Klasa:Mag
Płeć:Mężczyzna
Pochodzę z największego Klasztoru magów ognia,wyruszyłem z misją dyplomatyczną do króla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam swoja postać ;))

Imię: wdowiakm
Rasa: Elf
Profesja: Łucznik
Płeć: Mężczyzna

Wygląd: Wysoki, szczupły, długowłosy, niebieskie oczy.

Historia: Wdowiakm, jest Elfem pochodzącym z północnych lasów, jego ojciec był dobrym łucznikiem i brał udział w wielkiej wojnie. Wdowiakm nie znał swojej matki gdyz zginęła w niewiadomych okolicznościach. Wychowywał się wśród strzelców dlatego jest bardzo dobrym łucznikiem. Wdowiakm w wieku 25 lat został żołnierzem i został wysłany z pewna misją tylko nikt mu nie zdradził jaką...Wdowiakm wyruszył w drogę by znaleźć swoje przeznaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam swoja postać ;)) i sorki za spam ;))

Imię: wdowiakm
Rasa: Elf
Profesja: Łucznik
Płeć: Mężczyzna

Wygląd: Wysoki, szczupły, długowłosy, niebieskie oczy.

Historia: Wdowiakm, jest Elfem pochodzącym z północnych lasów, jego ojciec był dobrym łucznikiem i brał udział w wielkiej wojnie. Wdowiakm nie znał swojej matki gdyz zginęła w niewiadomych okolicznościach. Wychowywał się wśród strzelców dlatego jest bardzo dobrym łucznikiem. Wdowiakm w wieku 124 lat został żołnierzem i został wysłany z pewna misją tylko nikt mu nie zdradził jaką...Wdowiakm wyruszył w drogę by znaleźć swoje przeznaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja teraz zrobie postac pózniej moze sie dołącze

Imię.Pick Rassendall
Rasa.Człowiek
Klasa.Łucznik
Płec.Mężczyzna
Opis.28 lat , ciemno brązowe krótki włosy , 186cm wzrostu
Historia. Pick urodził sie w miescie pod gęstym ciemnym lasem pewnego dnia mroczne elfy napdały na miasto paląc wszystkie domy i zabijajac rodzine Picka . Picka ocalił jakis ponury wedrowiec zabierajac go do innego misata ,w 17 lat Pick wstapił do gwardii królewskich łuczników.Teraz 28 letni MEZCZYZNA wyrusza sie zemscic na Elfy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja teraz zrobie postac pózniej moze sie dołącze

Imię.Pick Rassendall
Rasa.Człowiek
Klasa.Łucznik
Płec.Mężczyzna
Opis.28 lat , ciemno brązowe krótki włosy , 186cm wzrostu
Historia. Pick urodził sie w miescie pod gęstym ciemnym lasem pewnego dnia mroczne elfy napdały na miasto paląc wszystkie domy i zabijajac rodzine Picka . Picka ocalił jakis ponury wedrowiec zabierajac go do innego misata ,w 17 lat Pick wstapił do gwardii królewskich łuczników.Teraz 28 letni MEZCZYZNA wyrusza sie zemscic na Elfy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować