Zaloguj się, aby obserwować  
exilem

"Gildia Łowców Smoków"-Forumowa gra RPG

1010 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2006 o 13:25, exilem napisał:

{A po co ci strzały:} Będziesz kamieniami rzucał a łuk dla ozdoby}

[ale kamieniami nie obronie się przed wampirem ;)) dobra koniec tego offtopu bo się robi bałagan]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[skoro nie ma ograniczenia strzał to może można by było w sklepach kupować lepsze rodzaje np. na początku mamy z miedzi a potem brąz,mosiądz,żelazo,stal,srebro,złoto,adamium (czy jak to się pisze),mithril i kryształ. Miło by było gdyby w przeciwieństwie do innych RPG za rzeczy się płaciło i ktoś ustaliłby ceny. I jeszcze łuki z różnych drewien wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[wdowiakm----> nie dość, że masz konkurenta w postaci Matzika (chodzi o to że też jest Elfem, łucznikiem) to teraz jeszcze barteg ma avatarka z tym samym lalusiem co ty. I jak zwykle się doczepie to twojej postaci. :) Co to tej misji z jaką cię wysłali to zrobiłem rozeznanie i chodziło o to żebyś upolował 3 króliki co dla Elfa jest nie lada wyczynem. Ale ponoć łuk ci się złamał i bałeś się konsekwencji związanych z powrotem do swoich ziomków. Wrócić z pustymi rękoma i bez trofeum - dlatego wyruszyłeś w świat. Acha a co do posta exilema na temat łuku i twojej radości wynikającej z jego posiadania - po co ci łuk? Znowu złamiesz i będzie następna wtopa. Ale nie myśl, że tylko krytykować potrafię, wrecz przeciwnie wyjde ci z pomocną dłonią. Proponuje ci walkę za pomocą procy, może być nawet taka magiczna nie potrzebująca pocisków (kamyczków z ziemi) i specjalną zdolność - ucieczka z pola walki (parametry +5 do szybkości, +10 do paniki, -5 do orientacji (pomyśl walka na klifie - lecisz w przepaść. :)) to będą takie magiczne buty, dzięki którym osiągniesz perfekcję w ucieczce]

[exilem----> ten avatar jest o niebo lepszy od tego poprzedniego, nareszcie przestałeś trzymać sztame z mięczakami. Awansowałeś w moim prywatnym rankingu. :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:45, exilem napisał:

{no właśnie pracuje nad sklepem tyle że wolałbym byście wszyscy przy nim pomogli to szybciej
się go wprowadzi w życie}


to musimy się zastanowić czy już gramy czy jeszcze wymyślamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[dzisiaj póki co zagramy testowo, żeby później nie było że nie graliśmy, no chyba że wszyscy się zgodzą abyśmy wpierw zrobili ten sklep, a potem gramy, chę poprostu by wszyscy byli szczęśliwi :} że tak powiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:40, Vormulac napisał:

[wdowiakm----> nie dość, że masz konkurenta w postaci Matzika (chodzi o to że też jest Elfem,
łucznikiem) to teraz jeszcze barteg ma avatarka z tym samym lalusiem co ty. I jak zwykle się
doczepie to twojej postaci. :) Co to tej misji z jaką cię wysłali to zrobiłem rozeznanie i
chodziło o to żebyś upolował 3 króliki co dla Elfa jest nie lada wyczynem. Ale ponoć łuk ci
się złamał i bałeś się konsekwencji związanych z powrotem do swoich ziomków. Wrócić z pustymi
rękoma i bez trofeum - dlatego wyruszyłeś w świat. Acha a co do posta exilema na temat łuku
i twojej radości wynikającej z jego posiadania - po co ci łuk? Znowu złamiesz i będzie następna
wtopa. Ale nie myśl, że tylko krytykować potrafię, wrecz przeciwnie wyjde ci z pomocną dłonią.
Proponuje ci walkę za pomocą procy, może być nawet taka magiczna nie potrzebująca pocisków
(kamyczków z ziemi) i specjalną zdolność - ucieczka z pola walki (parametry +5 do szybkości,
+10 do paniki, -5 do orientacji (pomyśl walka na klifie - lecisz w przepaść. :)) to będą takie
magiczne buty, dzięki którym osiągniesz perfekcję w ucieczce]

[Ale sobie grabisz ;)) poczekaj aż gdzies się spotkamy tam to Ci pokaże co Elf pokaze ;)) A mój avatarek nie przedstawia lalusia:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej sorry ze sie wtracma ale Vormulac powiedział ze gosc na moijm avatarze jest lalusiem chyba sie przesłyszałem bo twój nibypaker nie jest lepszy Legolas przynajmniej ma klase a jasli mówisz do wdowiakma to po co wracasz do mnie co ? niby pakerze ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:53, exilem napisał:

[można i by jeszcze przy sklepie popracować, ale nie chcem żeby było tak jak z grą black doga,
więc ludu głosujmy:}]


[dla mnie możesz zrobić najpierw sklep, ale możemy też zagrać jeśli chcesz mi jest to obojętne co zadecydujecie tak będzie zgadzam się na wszystko]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:54, barteg napisał:

Hej sorry ze sie wtracma ale Vormulac powiedział ze gosc na moijm avatarze jest lalusiem chyba
sie przesłyszałem bo twój nibypaker nie jest lepszy Legolas przynajmniej ma klase a jasli mówisz
do wdowiakma to po co wracasz do mnie co ? niby pakerze ty !


[on poprostu nie lubi elfów, ale nie przejmuj się pokażemy mu gdzie raki zimują ;))]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ja nawet wolałbym byśmy popracowali nad sklepem , ale oczekuję że wszyscy siętym zajmą a przynajmniej wiekszość graczy.Wiedzcie robienie gry na czas nie wróży niczego dobrego, a obiecałem wam ze za dwa tygodnie zagramy,około dwóch tygodni temu i poprostu zawieść was nie chciałem. Jeżeli się wszyscy zgadzają to robimy wpierw sklep]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[exilem-->żadnych głosowań ty ustalasz co i jak, co do sklepu to możemy przez gg coś ustalać tutaj to bez sensu, chociaż ty wszysko powinieneś obcykać, dla każdej rasy/profesji na początek dajmy po 3 przedmioty wymyśl i już. Przecież kazdy ma na początku jakiś ekwipunek co już napisałeś to po co każdy od razu do sklepu chce lecieć, ja wolę te 100 talarów dać oberżyście w jakiejś spelunie by mi na zaplecze przyprowadził dwie osoby w celu sprawdzenia zgryzu.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[To ma się rozumieć że Ty jesteś za zrobieniem sklepu, ja w sumie też, bo po co mamy grać bez sklepu skoro nic nie będziemy mogli sobie kupić. Robimy głosowanie!]

[Każdy wpisuje swój nick pogrubiony i pisze czy jest za tym że najpierw robimy sklep czy przeciw]

wdowiakm

Jestem za robieniem sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować