Zaloguj się, aby obserwować  
marlin15

F.E.A.R. COMBAT (Polskie Klany)

394 postów w tym temacie

Widząc, że fear combat jest darmowy i że wielu ludzi z gram.pl gra teraz w niego, odkopałem z zakątków szafy mojego f.e.a.r.a i przyłączyłem się do zabawy. Szkoda trochę, ze mało osób mi znanych gra na serverach gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze... wczesniej grałem w fear a po formacie teraz jak chce sie dołaczyc do gry to przy koncu wczytywanie pisze "Invalid Game Astes"s??? wie kotos co to za problem...?? wiem ze ktos kieys o to pytał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tezmi się czasem pojawia - po Polsku "Nieprawidłowe Zasoby Gry'' i nie mozna sie dołączyc do gry :/

ale to jest losowe, czasem tak się dzieje, czasem nie, potrafię np. zagrac 4 mapki na jakimś serv. a przyładowaniu 5 wyskakuje błąd... i tyle grania :( powinni naprawićw końcu ten bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam gra ktoś ciągle w tego F.E.A.R.''a Combat? Ja bym chętnie pograł właśnie ściągam i myślę, że do wieczora będzie...

Jak są jacyś chętnie to zapaszam do wypowiadania się w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko - jak jest czas tne i rzeźniczę :)

myślę, zę jak poinstalujesz i zrobisz rozgrzewkę, to możemy pograc chociażby na serwerze gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 08:51, Martimat napisał:

spoko - jak jest czas tne i rzeźniczę :)

myślę, zę jak poinstalujesz i zrobisz rozgrzewkę, to możemy pograc chociażby na serwerze gram.pl


No to tak zróbimy..kiedyś grałem w Combata u kumpla..i szło mi lepiej niż jemu..ale ogólnie nie byłem jakiś super ekstra..ale też nie byłem na końcu..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 08:54, Wiecha14 napisał:

> spoko - jak jest czas tne i rzeźniczę :)
> > > myślę, zę jak poinstalujesz i zrobisz rozgrzewkę, to możemy pograc chociażby na serwerze
gram.pl

No to tak zróbimy..kiedyś grałem w Combata u kumpla..i szło mi lepiej niż jemu..ale ogólnie
nie byłem jakiś super ekstra..ale też nie byłem na końcu..:D


oki - ja głownie gram w CTF''a - na serverze gram jest zwylke pusto, gram na Deadwood Skoghall czy Ragnarok Team (czy jakos tam) - ksywka DrGore[PL]

zwykle ok 23 nie wczesniej - jakos się znajdziemy (nie nie uzywam programów typu "gamespy" do wyszukiwania :) )

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:14, Wiecha14 napisał:

OK zainstalowałem..poszedłem pograć..a przynajmniej obadać o co logo w tej gierce..:D pozdrawiam


to jak? moge pograc troche (dla towarzystwa - choc weny dziś nie mam - chciałem poczytać ale spoko - obiecałem :D )

so?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli ktoś chętny do gry to zapraszam na serwer hassenfragen.de - mapy CTF, codziennie wieczorem, ksywka poniżej w podpisie, pozdrawiam

PS. Czasami gram też na Paranoid !diots, czy na serwie gram.pl :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram gram i jakoś średnio mi idzie...trudna ta gra, ale i tak troche mi haczy., msuze nową grafikę kupić wtedy pogram i myślę, że będzie lepiej... Muszę się nauczyć jeszce tak szybko zmienić granaty, itp. bo widze ze oni tu granat tu jakiś unarmed attack i już leże...a ja nie umiem w neigo trafić.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stary najpierw (ale pewnie masz juz to za sobą) opanuj zmianę broni (howanie jej) i pamiętanie o przeładowywaniu broni (to bardzo wazne kiedy i jak częscto, gdzie).

Potem naucz się rzucac granatem (ważna klawiszologia dobra), kopać, wślizgi robic & atak kolb a w razie potrzeby) oraz dobre umiejscowienie klawisza uzycia apteczki (czasem trzeba to odruchowo robic).

Na różnych mapach (serverach) jest różny speed, im wyższy tym umiejetnosci walki w zwarciu sa ważniejsze.

O strzelaniu celowaniu nia ma sensu pisac, kazdy sam musi obcykac co i jak (oraz gdzie na mapkach); zreszta na fear.gram.pl masz krotkie wprowadzenie.

ale fakt - walka w zwarciu (bez broni) i granaty - to podstawa, potem apteczki i przeładowywanie. reszta umiejetnosci - to doswiadczenie i długośc grania 9częstotliwosc)

do zobaczenia na sieci - pozdrawiam

@ k0rnas - ja bede dzis dopiero ok 24 / CU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:23, pro evo napisał:

mam pytanie dużo ludzi gra?Da się konfigurować ustawienia?

Jakie ustawienia (daj przykład, bo chyba nie chodzi ci o zmianę rozdzielczości, nie)? Jaki tryb - single czy multi? Nie potrafisz napisać co cię interesuje w jednym poście tylko trzeba się ciebie ponownie pytać?

Multi -> Na serwerach masz napisane jakie są ustawienia dotyczące rozgrywki. Wystarczy tylko zaznaczyć serwer i przeczytać całe info jakie się znajduje. Tam nic nie zmienisz. Jak nie odpowiadają ci warunki to szukasz sobie inny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować