Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2009 o 22:27, Carnage13 napisał:

I tego właśnie się bałem , że jego piosenki będą w stylu pop. Aczkolwiek dla niego może
to być niezła odskocznia po darciu mordy LP.


Darcie buzi też mi nie zawsze dobrze wychodzi;] Nie jest uważany, za jakiegoś wyjątkowego piosenkarza. Kawałek
Sweet Child O'' Mine w jego wykonaniu wyszedł dosyć żałośnie... Nawet członkowie zespołu śmiali sie z niego xD

http://www.youtube.com/watch?v=d1z8yGrEMEs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam najbardziej rozwaliła jego mina na końcu... Jakbym miał zaraz wymiotować xd. A wykonanie tegoż utworu nie było aż tak tragiczne... Słyszałem gorsze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 22:44, Carnage13 napisał:

Mnie tam najbardziej rozwaliła jego mina na końcu... Jakbym miał zaraz wymiotować xd.
A wykonanie tegoż utworu nie było aż tak tragiczne... Słyszałem gorsze :D.


Zorientował sie, że coś mu nie wyszło;] Potem dał jakiś komentarz, ale niestety nie jestem w stanie usłyszeć co powiedział:P Zauważyłem, że LP jeszcze kilka razy wykonywało ten kawałek na koncertach, nawet Chester śpiewał w peruce xD

http://www.youtube.com/watch?v=Q7DW06DLUps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 23:03, Carnage13 napisał:

No nie ta peruką mnie dobiłeś :P. Koszmary będę miał xd. Ale czy samo wykonanie wyszło
mu dobrze to jakoś cienko słyszałem :P.


Chester miał już włosy czerwone, zielone, czarne, irokeza, więc nawet peruka nie powinna nas zaskoczyć;] Co do wykonania to nieznam się, ale przez fanów Guns N'' Roses zostałby mocno zjechany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty.... Wiśniewski imituje Chestera xd! A tak serio , słuchałem trochę Guns''ów i powiem Ci tak... dziwne że go nie zastrzelili xd. Już po pierwszym wykonaniu powinien sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hot News!

" Mogę się mylić, jednak wygląda na to, że szykuje się coś wielkiego. Jeden z użytkowników lplive.net opublikował link do filmiku, przedstawiającego wydane w 1998 roku demo Linkin Park (wtedy jeszcze Hybrid Theory). Wszystko wygląda normalnie, są utwory takie jak Untitled, SuperXero, Part Of Me... Uwagę przykuwa jednak utwór She Couldn''t. Moje przypuszczenia, że (jak to bywało już setki razy) jest to utwór Grey Daze podpisany jako demo LP, zostały rozwiane, gdy usłyszałem snippet utworu. Nie ma wątpliwości, że usłyszeć możemy wokale zarówno Chestera jak i Mike''a, a jest również ktoś trzeci.

Autentyczność nagrania jest jeszcze bardziej prawdopodobna, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż krótko przed publikacją linka na lplive.net, właściciel serwisu wspomniał o exclusivie, jaki szykuje ekipa strony.

Fragment She Couldn''t w postaci pliku mp3 możecie pobierać stąd. Sprawdźcie i dajcie znać, czy słyszeliście kiedykolwiek o tym utworze.

EDIT: Osoba, która opublikowała filmik na YouTube poinformowała mnie, że pełny utwór zostanie opublikowany na lplive. Czekamy niecierpliwie!"

zródło linkinpark.pl


http://www.sendspace.pl/file/SwnaQ47A/

Mam nadzieje, że to fake(chociaż nic na to nie wskazuje). Piosenka brzmi jak za czasów Hybrid Theory, tylko to tempo piosenki. Za wolne, usypiąjące, słychać stary dobry rap Mike, i kogoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta osobę trzecią która śpiewa jakoś kojarzę , z głosu ofc :D. Ale ta piosenka jest za spokojna jak dla mnie. Jeżeli nie ma tam ani jednego momentu gdzie drą mordy , to dla mnie nie piosenka właściwie :D.
P.S. A może to był Mike Wakefield , wiecie ten pierwszy wokalista LP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 23:23, Carnage13 napisał:

Ta osobę trzecią która śpiewa jakoś kojarzę , z głosu ofc :D. Ale ta piosenka jest za
spokojna jak dla mnie. Jeżeli nie ma tam ani jednego momentu gdzie drą mordy , to dla
mnie nie piosenka właściwie :D.


Możliwe, że jakiś wokalista, który wystąpił gościnnie w Reanimation. Bliski przyjaciel zespołu:) Poczakamy, zobaczymy. Mike na swoim blogu nie wspomniał, o żadnym nowym utworze. Może jednak to jakiś stary nieznany kawałek.

Dnia 26.06.2009 o 23:23, Carnage13 napisał:

P.S. A może to był Mike Wakefield , wiecie ten pierwszy wokalista LP.


To raczej nie Mark Wakefield, bo głos troche nie podobny. Tutaj ma zupełnie inny głos.
http://www.youtube.com/watch?v=B3egnoj9nMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna garść newsów.

Niestety utwór She Couldn''t nie jest nowym utworem, tylko starym demo''em jeszcze z czasów Hybrid Theory. Ale jednak rarytas:) Utwór do pobrania w zestawie na lpzion.org albo linkinpark.pl


W necie ukazała sie alternatywna wersja teledysku New Divide. Teledysk nie zawiera scen z filmu i ma kilka scen, których nie było w właściwej wersji teledysku. Podobno ta dziewczyna, która występuje w teledysku, to żona Chestera. Swoją drogą całkiej niezłą ma kobietę. Szkoda tylko, że gwiazda Playboy''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2009 o 22:30, shinoda napisał:

Niestety utwór She Couldn''t nie jest nowym utworem, tylko starym demo''em jeszcze
z czasów Hybrid Theory. Ale jednak rarytas:) Utwór do pobrania w zestawie na lpzion.org
albo linkinpark.pl


To chyba było do przewidzenia, poza tym gdzieś pisali, że to stary kawałek z dema HT.

PS. Uwielbiam ich stare kawałki w stylu Carousel, czy Part of Me. Ile ja bym dał, żeby następna płyta właśnie miała ten stary klimat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> To chyba było do przewidzenia, poza tym gdzieś pisali, że to stary kawałek z dema HT.
Atmosferę podgrzewał portal linkinpark.pl, który sugerował, że to może być nowy utwór, a nie stare demo. Dopiero po ukazaniu sie piosenki na portalu lplive, wyszło na jaw, że to stare demo...

Dnia 03.07.2009 o 14:39, PAPISHON napisał:

PS. Uwielbiam ich stare kawałki w stylu Carousel, czy Part of Me. Ile ja bym dał, żeby
następna płyta właśnie miała ten stary klimat :P


Przyzwyczaiłem sie już do stylu z MTM, więc nie wiem jakbym przyjął powrót do korzeni. Nowy płyta na pewno będzie czymś nowym:) Dowiemy sie w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2009 o 14:56, shinoda napisał:

Przyzwyczaiłem sie już do stylu z MTM, więc nie wiem jakbym przyjął powrót do korzeni.
Nowy płyta na pewno będzie czymś nowym:) Dowiemy sie w przyszłym roku.


MtM zły nie jest, jednak ja się i tak zasłuchuje w materiałach z Hybrid Theory, Hybrid Thoery EP i Meteory (choć jednak moją ulubioną płytką jest... Reanimation :P) i do teraz nie mogę jednak przeboleć nagłej zmiany stylu na najnowszej płytce (ale jak wcześniej wspomniałem, zła nie jest). Jakoś bardziej przemawia do mnie "klasyczny styl" hybrydy (czytaj rap Mike`a przeplatany mocnym głosem Chestera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich czekających na płytę solowego projektu Chestera - Dead By Sunrise mam dobre wiadomości. Znana jest już data premiery krążka. Będzie to 30 września, płyta będzie nosić nazwę "Out Of Ashes" Na razie niestety ciężko powiedzieć ile będzie kosztować w naszym kraju, chociaż ja ceny mniejszej niż 60 zł bym się nie spodziewał. Znany jest już też wygląd okładki i tracklista.

Okładka:
http://www.blogcdn.com/www.noisecreep.com/media/2009/07/dead-by-sunrise-200-071009.jpg

Tracklista:

1. Fire
2. Crawl Back In
3. Too Late
4. Inside Of Me
5. Let Down
6. Give Me Your Love
7. My Suffering
8. Condemned
9. Into You
10. End Of The World
11. Walking In Circles
12. In The Darkness
13. Morning After (Bonus Track)

Cóż ja tak naprawdę nie wiem czego się po tej płycie spodziewać. Czy ostrzejszego grania w klimatach starego LP czy bardziej ballad jak zaprezentowane już "Let Down". Wydaje mi się, że nie zabraknie i jednego, i drugiego. Pewny jestem natomiast tego, że krążek ten zagości na mojej półce i - mam nadzieję - umili oczekiwanie na nową płytę Linkin Park ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej usłyszałbym ballad w stylu "poezja śpiewana" czy coś ala Poets of The Fall "Late Goodbye" czy "3 AM", przeplatane ostrzejszymi kawałkami (których mam nadzieje, nie będzie wiele).
Co do okładki, widziałem ją chyba wczoraj, albo przedwczoraj. Nie podoba mi się, za bardzo przypomina mi nowe logo LP pomieszane z okładką jednej z płytek Pink Floyda.

PS. Ale jakoś nie nastawiam się na jakieś bardzo wysublimowanie brzmienie... po tym co pokazali na MtM (nie mówię, że źle to wyszło, jednak to najgorsza ich płyta) i w nowym kawałku New Divide (czy jak to się tam piszę), widać że Chester nie jest w najlepszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować