Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2009 o 21:11, marcinshinoda napisał:

Szkoda, bo ptaszki śpiewały, że płyta wyjdzie w tym roku. Mam nadzieje, że wydadzą jakąś
piosenkę zapowiadającą płyte, żeby nakarmić głodnych fanów xD


Nie no na pewno wydadzą jeden czy dwa kawałki. Zawsze tak się przecież robi, żeby ludzie kompletnie nie mogli usiedzieć w miejcu i czekać cierpliwie. No, ale rzeczywiście, szkoda, ze pyta wyjdzie dopiero za jakiś rok, ale to szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 21:28, BoloMaster napisał:

LP już raz był w Polsce jako support do zespołu Jam?


Dokładnie jako support dla Pearl Jam:) W czerwcu 2007 wystąpili na stadionie śląskim. Zagrali i tak dużo, bo około 15 piosenek i ile pamiętam:)

edit. To nie był support. Oto dowód

"To nie będzie support, ale koncert drugiej gwiazdy w tym samym miejscu i terminie, przy czym cena biletów nie zmienia się." - Marta Wnuczyńska, Live Nation Poland"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Nie no na pewno wydadzą jeden czy dwa kawałki. Zawsze tak się przecież robi, żeby ludzie

Dnia 25.03.2009 o 21:30, trutututu napisał:

kompletnie nie mogli usiedzieć w miejcu i czekać cierpliwie. No, ale rzeczywiście, szkoda,
ze pyta wyjdzie dopiero za jakiś rok, ale to szybko minie.


W sumie to przed premierą Minutes to Midnight dostaliśmy QWERTY zagrane na koncertach, i na niedługo przed premierą płyty No more Sorrow, Given Up. Na razie Mike zapodał nam instrumentalny utwór Lockjaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie:)! Prawdopodobnie do sieci wyciekł 17 sekundowy kawałek nowej piosenki pt: New Divide. Piosenka napisana na potrzeby drugiej cześć filmu Transformers.


Te 17 sekund jest świetne! Chce więcej! Już 18 maja promocja całej piosenki!

Link są na lpzion.org albo linkinpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 21:58, Carnage13 napisał:

Mam nadzieję że reszta piosenek będzie również trzymać poziom "New Divide"


Mike potwierdził, że zostanie nakręcony teledysk:) Niestety nie podał daty premiery video klipu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 10:08, Carnage13 napisał:

Tak wiem , chodzi się po fanowskich stronach LP , no nie :D?


Tak dla wszystkich pisze:)

Wyciekł do neta kolejny fragment New Divide!! Prawdopodobnie to początek piosenki.

"Zaostrzanie apetytu fanów trwa w najlepsze. Na profilu MySpace zespołu opublikowany został kolejny fragment New Divide, a pobrać możecie go stąd lub stąd. Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze przed premierą z publikowanych w sieci urywków będziemy mogli poskładać cały utwór ;)"

Tutaj można posłuchać.

http://linkinpark.pl/news/kolejny-snippet-new-divide_518

Teledysk podobnie jak What I''ve Done, będzie kręcony na pustyni. Chyba w Egipcie. Zdjęcie z planu:)

Nie zdziwiłbym sie jakby piosenka była w sieci już dzisiaj. Ogólnie jak bardzo mi sie podoba, ale słychać, że jednak nie powrócili do stylu znanego z HT i Meteory. New Divide po tych 17 sekundach refrenu, brzmi podobnie do What I''ve Done.

PS: New Divide świetnie nadaje sie na dzwonek komórkowy:)

20090517104755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jak dla mnie za ostatnią i najlepszą płytę LP takiego jak go poznałem uważam Meteore. Płyta jest naprawdę wyśmienita i się nie starzeje. Potem Panowie wykonali jakby zwrot nieco bardziej w stronę popu i już utwory z MtM przesłuchiwałem z osłupieniem co się z nimi stało i z żalem jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze nowa plyta powstaje pelna para. Nikt oficjalnie o niej nie mowil ale identycznie bylo z Meteora i MtM.


Tak P.S. najlepsza plyta LP byla Hybrid Theory, ma najwiecej utworkow ktore mi sie podobaja i ktorych do tej pory slucham. Z Meteory ledwo sa to 3 utowry ktore sa dla mnie niesmiertelne. A jesli cala plyta LP bedzie taka jak te 17 sekund utworku(oczywiscie o ile bedzie nowa plyta) to mysle ze juz mozna zacierac rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 12:15, goomis74 napisał:

Wyglada na to ze nowa plyta powstaje pelna para. Nikt oficjalnie o niej nie mowil ale
identycznie bylo z Meteora i MtM.


Ależ została oficjalnie potwierdzona:).Zespół od zakończenia trasy Road to Revolution pracuje nad nową płytą:). Sam Mike na swoim blogu, umieszczał zdjęcia ze studia podczas nagrywania repertuaru:) Płyta ma wyjść na przełomie 2009/2010

>> Tak P.S. najlepsza plyta LP byla Hybrid Theory, ma najwiecej utworkow ktore mi sie podobaja

Dnia 17.05.2009 o 12:15, goomis74 napisał:

i ktorych do tej pory slucham. Z Meteory ledwo sa to 3 utowry ktore sa dla mnie niesmiertelne.
A jesli cala plyta LP bedzie taka jak te 17 sekund utworku(oczywiscie o ile bedzie nowa
plyta) to mysle ze juz mozna zacierac rece.


Następna płyta prawdopodobnie będzie podobna do MTM. Słychać to już po New Divide, że na pewno nie będzie to stary styl. No cóż. Trudno. Ale i tak są świetni, MTM tez mi sie bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przestałem mieć obawy odnośnie nowej płyty. Po New Divide widać, że LP nadal trzyma wysoką formę :] Będzie wymiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie zespołu pojawił sie zegar, który odlicza do premiery New Divide. Premiera odbędzie sie w Poniedziałek o godzinie 21(tak na oko). Dokładnie za dokładnie 1 dzień 8 godzin 11 minut i 45 sekund:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również już nie mogę się doczekać premiery "New Divide" . Szkoda tylko, że to prawdopodobnie jedyna nowa kompozycja jaką dostaniemy od chłopaków w tym roku (nie licząc DBS,ale to już nie LP). Dostaliśmy snippet instrumentala (prawdopodobnie początek) i refrenu. Mnie natomiast ciekawi jak będzie wyglądała zwrotka, po cichu liczę, że będzie rapowana przez Mike''a (ew. Chester + Mike). Ale biorąc pod uwagę, że ma promować "Transformers 2", to pewnie będzie utrzymana w podobnym stylu jak "What I''ve Done", które promowało pierwszych Transformersów, czyli tylko Chester.

Do jutrzejszej premiery panowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować