Zaloguj się, aby obserwować  
Backside

Age of Empires III

387 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 16:15, Apokalipse napisał:

Btw ktoś może się z tym spotkał ? Nie daje sie instalowac :/ od dłuższego czasu hmmm...


Miałem coś podobnego!
Musiałem usunąć wszystko.
Puźniej się dało.
Może masz za słabego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 17:19, piokub napisał:

> Btw ktoś może się z tym spotkał ? Nie daje sie instalowac :/ od dłuższego czasu hmmm...


Miałem coś podobnego!
Musiałem usunąć wszystko.
Puźniej się dało.
Może masz za słabego kompa?


Gdyby tak było to bym nie kupował gry :P a tymbardziiej nie grał. A skoro wczesniej sie dało to czemu pozniej nie ? jak to usunąć wszystko. Format x4 dyski ? tego pod uwage nawet nie biore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie grałem w Age of Empires II i bardzo mi się podobało. U kuzyna grałem w III i też była niezła, choć ma duże wymagania(jak dla mnie, bo mam procesor 600 mHz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 19:24, przemaspol napisał:

Ja jedynie grałem w Age of Empires II i bardzo mi się podobało. U kuzyna grałem w III i też
była niezła, choć ma duże wymagania(jak dla mnie, bo mam procesor 600 mHz).



Eee, wcale niema takich dużych wymagań , ale jak ktoś ma słabky komp to tak myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wo dla mnie pograć w AoE3 to obowiązek (po tym jak tyle grało sie w AoE2)... w 3 grałem i bardzo mi sie podobało, co prawda nie mogłem podziwiać grafiki bo komp za słaby (głównie karta graficzna), ale mimo to pograłem troche i jestem zadowolony teraz czekam na nowego kompa i na dodatek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:15, Paoro napisał:

Wo dla mnie pograć w AoE3 to obowiązek (po tym jak tyle grało sie w AoE2)... w 3 grałem i bardzo
mi sie podobało, co prawda nie mogłem podziwiać grafiki bo komp za słaby (głównie karta graficzna),
ale mimo to pograłem troche i jestem zadowolony teraz czekam na nowego kompa i na dodatek...
;)

kwestia gustu. Ja gralem sporo w AoE 1 i 2 a w trojke zagralem tylko w demo i wiecej sie nie dotkne. Nie mowie ze jest jakas zla ale nie lubie gier z epoki wojny o niepodleglosc i dzikiego zachodu. Byl wiele lat temu jeden wyjatek: Colonization ale to zupelnie inna bajka. Poza ladna grafika AoE 3 nie wnosi nic ciekawego do serii , jestem ciekaw jaka bedzie nastepna czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:53, dobrakos napisał:

kwestia gustu. Ja gralem sporo w AoE 1 i 2 a w trojke zagralem tylko w demo i wiecej sie nie
dotkne. Nie mowie ze jest jakas zla ale nie lubie gier z epoki wojny o niepodleglosc i dzikiego
zachodu. Byl wiele lat temu jeden wyjatek: Colonization ale to zupelnie inna bajka. Poza ladna
grafika AoE 3 nie wnosi nic ciekawego do serii , jestem ciekaw jaka bedzie nastepna czesc


Racja trójka to nie to samo co dwójka (w jedynke mniej grałem)... W dwójce najlepszy był okres kiedy sie to wszystko działo czyli średniowiecze (szkoda ze Polski nie było)... dlaczego mamy Medievala 2... gry z tego okresu dobrze sie sprzedają... ale Ensemble Studios na tym najwyrażniej nie zależy... ma mocnego szefa Microsoft... i teraz pewnie bedzie 4 opowiadała o jakims dalszym okresie czasu... I wojna światowa?? ale mimo wszystko dzięki ageowi 2 mam sentyment do tej serii...

PS: Wejdźcie na wątek CDPROJEKT kontra CENEGA tam znajdziecie miłe wiesci o serii Age of Empires i Age of Mythology... wejdzcie a nie pożałujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:57, Jan Czarny napisał:

Ja mam wszytkie Age Of Empires 1,2,3 ;p I w każda gram ;p


Ja mam tylko problem z kupnem AoE2 ,nie mogę tego dostać w empiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 23:46, piokub napisał:

Ja mam tylko problem z kupnem AoE2 ,nie mogę tego dostać w empiku...

Nie spiesz się na razie z kupnem - ma być niedługo w serii Superseller za 49.90zł i wtedy znajdziesz ją bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 11:38, Raylin napisał:

> Ja mam tylko problem z kupnem AoE2 ,nie mogę tego dostać w empiku...
Nie spiesz się na razie z kupnem - ma być niedługo w serii Superseller za 49.90zł i wtedy znajdziesz
ją bez problemu :)



Acha a czy będzie dostępna w empiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 20:57, piokub napisał:

Acha a czy będzie dostępna w empiku?

Jeśli w "twoim" empiku normalnie są dostępne gry z Supersellera (dziwne gdyby nie były), to oczywiście AoE 2 też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 23:10, Raylin napisał:

> Acha a czy będzie dostępna w empiku?
Jeśli w "twoim" empiku normalnie są dostępne gry z Supersellera (dziwne gdyby nie były), to
oczywiście AoE 2 też będzie.


Są, są ale AoE2 nie ma!:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 17:07, piokub napisał:

Są, są ale AoE2 nie ma!:[

Nie martw się na zapas - napisałem, że będzie, a nie że jest ;) W najnowszym CD-Action jest reklama gier, które mają się pojawić w Supersellerze jeszcze w marcu (choć na stronie Cenegi nie ma jeszcze zapowiedzi), więc długo nie będziesz musiał czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:16, Raylin napisał:

> Są, są ale AoE2 nie ma!:[
Nie martw się na zapas - napisałem, że będzie, a nie że jest ;) W najnowszym CD-Action jest
reklama gier, które mają się pojawić w Supersellerze jeszcze w marcu (choć na stronie Cenegi
nie ma jeszcze zapowiedzi), więc długo nie będziesz musiał czekać.


A nie będzie w cdp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:18, piokub napisał:

A nie będzie w cdp?

Z reklamy wynika, że wyda go Cenega, podobnie zresztą jak część pierwszą, która od pewnego czasu też jest w sprzedaży. Ciesz się, że wogóle ktoś pomyślał o reedycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam jedno pytanie gram w Aoe3 przez internet i pewnego dnia zaczeło mi ściągać jakieś aktualizację i kiedy się zaczynają się sciagać to zawsze wyskakuje mi BLąD PROSZE SPRUBOWAć PONOWNIE czy ktoś morze mi pomuć pppprrrroooossssszzzzzeeee !!!!!!????><?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:18, piokub napisał:

A nie będzie w cdp?


Nie... AoE1 i 2 wraz ze wszystkimi dodatkami wyda Cenega... Podobnie będzie z AoMythology też ukaże się w $uper$ellerze... Starsze gierki Microsoftu wydaje Cenega np Flight Symulator 2002 w KK.

Najważniejsze ze w koncu ktos sie wział za te gry i wyda je w taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest ściśle związane z ESO i rangami. Otóż mam już 13 poziom metropolii, a wciąż jestem rekrutem. Inni gracze potrafią nawet przy 5poziomie metorpolii mieć majora czy sierżanta. Jak mogę sobie podwyższyć level?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:54, Paoro napisał:

Nie... AoE1 i 2 wraz ze wszystkimi dodatkami wyda Cenega... Podobnie będzie z AoMythology też
ukaże się w $uper$ellerze... Starsze gierki Microsoftu wydaje Cenega np Flight Symulator 2002
w KK.

Najważniejsze ze w koncu ktos sie wział za te gry i wyda je w taniej :)


5dych to sporo jak na AoE2 i AoM za każdą z osobna. Szczególnie, że trójkę możemy kupić za niecałą stówkę. Ja poczekam aż Cenega przeniesie wszystkie Age of... do KK tudzież urobi wersję multi wszystkich Age of... poza trójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować