Zaloguj się, aby obserwować  
Backside

Age of Empires III

387 postów w tym temacie

kurde mam problem przy wlaczaniu gry mam caly czarny obraz ale muzyka dziala wporzadku . mam nvidia geforce 6600 stery chyba wporzadku pomozcie plx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymagania znam ;] raz udalo sie ale po pewnym czasie cops znowu zje.alem ;p
sterowniikow wiele wyprobowalem i juz nie mam sily ;p poda mi ktos komu aoe chodzi popd geforcem 6600 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:57, Magwisienka napisał:

Przez wersję zwykłą rozumiesz Edycję Premierową, tak? Raczej nie będzie już dostępna, bo jest
przecież Platynowa Kolekcja. Ale chyba ostatnio w jakimś hipermarkecie widziałam edycję premierową,
więc możesz poszukać.


A jednak nie udało mi się dostac premierówki. Kupiłem w sklepie gram.pl w platynie i jestem bardzo zadowolony, swietnie wydany i w ogóle wypas ;] Skusiłem sie też na dodatek War Chiefs, bedzie grania na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:02, wargass napisał:

poda mi ktos komu aoe chodzi popd geforcem 6600 ?


Ja mam kompik taki jak w opisie, czyli z 6600GT 128/128 i śmiga mi pięknie na maxach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:02, wargass napisał:

wymagania znam ;] raz udalo sie ale po pewnym czasie cops znowu zje.alem ;p
sterowniikow wiele wyprobowalem i juz nie mam sily ;p poda mi ktos komu aoe chodzi popd geforcem
6600 ?


Hallo
Mi chodzilo bezproblemowo pod GForce 6600 GT
512 RAM
3 G Athlon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba, chodzi nawet na maksymalnych detalach na GF6200, czyli najsłabszej karcie z serii 6xxx. GF6600 spełnia wymagania z zapasem.
Dla GF6200 korzystam z Forceware 77.77. Z doświadczenia wiem, że nowsze sterowniki nie zawsze są lepsze (np. na Forceware 9x.xx kaszani mi się Dreamfall i Worms Armageddon ;) ), natomiast 77.77 są optymalne i wszystko ładnie śmiga.
A ponieważ 6200 to w zasadzie 6600 z poblokowanymi potokami, myślę że warto spróbować tej właśnie wersji Forceware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:51, Magwisienka napisał:

To życzę powodzenia w graniu. Moje WarChiefs jeszcze nawet nie zostało rozpakowane z folii
;) Leży na półce i czeka, aż mi się znudzi Titan Quest ;)


Dzięki ;] narazie giercuje w podstawkę, ale już niedługo zamierzam pograc w dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem podstawkę, pograłem kilka godzin na ESO i odłożyłem AoE III na półkę :). Ale chyba zainstaluje sobie jeszcze raz - w końcu teraz będę mógł nareszcie ustawić sobie najwyższe detale - a nie jak poprzednio - slideshow + najniższe detale :)

I może kupię WC?... No nie wiem, recenzje nie są mega-hiper-super przychylne, ale co tam - z podstawką też tak było :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogralem juz pare dni w aoe3 i chcialbym powiedziec ze gra jest poprostu swietna;) ta grafika i muzyka poprostu cudowna.Miomo ze nie lubie strategi to aoe przypomina mi nieco w3:D a soundtracka to moge sluchac godzinami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:54, żyrafa napisał:

Pogralem juz pare dni w aoe3 i chcialbym powiedziec ze gra jest poprostu swietna;) ta grafika
i muzyka poprostu cudowna.Miomo ze nie lubie strategi to aoe przypomina mi nieco w3:D a soundtracka
to moge sluchac godzinami:D


Musze przyznac że soundtrack jest świetny, nie wspomne tu o samej grze ktora jest według mnie nieziemsko grywalna.

Pozdrawiam i życze milego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w Age of Empires 3 w każdej kolekcji jest sondtrack.
Jeśli będziesz chciał dowiedzieć się czegoś więcej znajdziesz je za kilka lub kilkanaście godz. na nowym temacie pomocy technicznej założonej przeze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:15, Apokalipse napisał:

Btw ktoś może się z tym spotkał ? Nie daje sie instalowac :/ od dłuższego czasu hmmm...


Miałem coś podobnego!
Musiałem usunąć wszystko.
Puźniej się dało.
Może masz za słabego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować