Zaloguj się, aby obserwować  
Backside

Age of Empires III

387 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2006 o 00:40, Tomasusu napisał:

A jak spatchować tak zainstalowaną grę?


Najprościej kliknąć na rozgrywkę multiplayer za pośrednictwem ESO - wtedy patch automatycznie zostanie pobrany i zainstalowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 03:05, Backside napisał:

> A jak spatchować tak zainstalowaną grę?

Najprościej kliknąć na rozgrywkę multiplayer za pośrednictwem ESO - wtedy patch automatycznie
zostanie pobrany i zainstalowany.

Tylko że po takim zainstalowaniu nie mam tej gry w rejestrze windowska i wywala mi błąd, w którym jest napisane o źle zainstalowanej grze.

PS. To ja Tomasusu, zapomniałem, zę miałem już kąto na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 11:54, Tomeku napisał:

Tylko że po takim zainstalowaniu nie mam tej gry w rejestrze windowska i wywala mi błąd, w
którym jest napisane o źle zainstalowanej grze.


W takim razie albo ściągnij patch z strony wydawcy (www.agecommunity.com) lub Gram.pl albo znajdź w katalog uz grą program AutoUpdate (jakoś tak się nazywał) i on automatycznie wyszuka patch, ściągnie i zainstaluje, bez potrzeby uruchamiania gry.

(btw - rozumiem, że gra oryginalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 15:24, Backside napisał:

> Tylko że po takim zainstalowaniu nie mam tej gry w rejestrze windowska i wywala mi błąd,
w
> którym jest napisane o źle zainstalowanej grze.

W takim razie albo ściągnij patch z strony wydawcy (www.agecommunity.com) lub Gram.pl albo
znajdź w katalog uz grą program AutoUpdate (jakoś tak się nazywał) i on automatycznie wyszuka
patch, ściągnie i zainstaluje, bez potrzeby uruchamiania gry.

(btw - rozumiem, że gra oryginalna)

Próbowałem to i nadal nie znajduje gry. Jak zapewne wiesz na Windowsie 2000 nie można normalnie zainstalować tej gry (zainstalowałem w taki sposób jak napisał cat-anonim), dlatego są takie problemy z patchowaniem. No nic, będę musiał zdobyć jakoś Windowsa XP i bez problemy sobie zainstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was wielką prośbę. Chciałbym sobie pograc w AEO III przez internet przez ESO ale za bardzo nie wiem co mam tam robic. Bo gram sobie z kolesiem. Zrobilem jakas tam metropolie ale nie wiem co mam zrobic z tymi taliami kart itp. Po prostu gram skacze o 1 ere w góre a zanim zdaze zrobic cokolwiek to koles mnie juz zabija gigantyczna armia z dzialami. A ja jeszcze nawet nie mam odlewni. Umiem w to grac bo przeszedlem kampania na hard cala bez kodow. No ale nie wiem skad ci ludzie maja na samy poczatku taka armie. Jakby ktos mogl to niech mi podopoiwie na maila. pawel154@chello.pl Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 21:16, frodu napisał:

Mam do Was wielką prośbę. Chciałbym sobie pograc w AEO III przez internet przez ESO ale za
bardzo nie wiem co mam tam robic. Bo gram sobie z kolesiem. Zrobilem jakas tam metropolie ale
nie wiem co mam zrobic z tymi taliami kart itp. Po prostu gram skacze o 1 ere w góre a zanim
zdaze zrobic cokolwiek to koles mnie juz zabija gigantyczna armia z dzialami. A ja jeszcze
nawet nie mam odlewni. Umiem w to grac bo przeszedlem kampania na hard cala bez kodow. No ale
nie wiem skad ci ludzie maja na samy poczatku taka armie. Jakby ktos mogl to niech mi podopoiwie
na maila. pawel154@chello.pl Z góry dziękuje

Po prostu mają z bonusow :] Dostajesz "expa", którego potem wykorzystujesz na wsparcie z metropoli, dlsatego mogą mieć armię, ale ty też możesz! Oszczędzasz na 2 erę 3 karty, wybierasz muszkieterów, woltyżerów i tarczowników i rozwalasz!, albo dobrze się broniźć I ZACZEKAć DO 3 ERY Z OKOłO 6 KARTAMI :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z edytorem scenariuszy - nie działają wyzwalacze (triggers). Próbowałem aktywować wiele z nich na rózne sposoby ale bez skutku. Bez wyzwalaczy projektowanie własnych scenariuszy pozbawione jest sensu. Czy da się coś z tym zrobić? Czy jest to wadliwy egzemplarz gry? Ogólnie gra działa bez zarzutu. Bardzo proszę o pomoc lub jakąś podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey.
Co myślicie o patchu 1.7? O nowej mapie "Nieznane".

Ciekawa rzecz - cały czas "generuje" okrągłe mapki. Albo kółeczkowy łąd - wokół woda. Albo ląd + kółeczko wody w środku ;d. Mogli wprowadzić coś takiego jak w AoE II (tam wybierało się czy ma być to bardziej wyspa, kontynent, ile złota ma być itp. itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Empires 3 to moja najbardziej ulubiona gra strategiczna, szkoda tylko że w poradniku jest wiele "krzaczków" zamiast w "ę" "ą" "ż" czy innych przy spisie jednostek każdej frakcji na 44 stronie
No ale to nie niweluje grywalności jaka płynie z tej gry, polecam ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Czy ta gra będzie mi chodzić płynnie na:
Duron 1GHZ
Geforce 3 Ti 200
512 MB Ram
???
Wiem, że wymagania są podane na karcie opisowej w np. sklepie, ale niekiedy wymagania mogą być troszkę fałszywe(przynajmniej mam taką nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 18:28, mikim napisał:

Hej! Czy ta gra będzie mi chodzić płynnie na:
Duron 1GHZ
Geforce 3 Ti 200
512 MB Ram
???
Wiem, że wymagania są podane na karcie opisowej w np. sklepie, ale niekiedy wymagania mogą
być troszkę fałszywe(przynajmniej mam taką nadzieję).

Widziałem że chodziło na lapku
1,6GHz Celeron
GeForce 4 Go (64MB) -mx
256 MB RAM
Gra była grywalna, chociaż zacinała, ale tak, że dało sie spokojnie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. słuchajcie wszyscy mam do Was ogromną prośbę. chętnie z Wami pogram przez neta moje gg:5532307.
Chodzi o to, że jak łączę się przez ESO i biore wyszukiwanie gry, czasem strasznie długo to trwa, żeby kogoś znaleźć, a jeśli chodzi o grę 2 vs.2 to praktycznie niemożliwe żeby się z kimś połączyć.także chętnie pogram z kimś z polski. jak bede mieć chwilkę, to od razu pozapsiuje sobie wasze gg i bede Was męczyć:P pozdrawiam, mam nadzieje do zobaczenia na jakimś serwie czy coś. Czekam na propozycje, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić AoEIII w Platynowej Kolekcji? Czy pójdzie na:
Intel Celeron 2,4Ghz
256MB RAM
ATi Radeon 9200SE 128MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:41, Woko11 napisał:

Czy opłaca się kupić AoEIII w Platynowej Kolekcji? Czy pójdzie na:
Intel Celeron 2,4Ghz

to w porządku, wystarczy

Dnia 07.12.2006 o 15:41, Woko11 napisał:

256MB RAM

mało - przy 512MB zajmuje CAŁĄ pamięć i chce więcej ;)

Dnia 07.12.2006 o 15:41, Woko11 napisał:

ATi Radeon 9200SE 128MB

detale (tekstury) na minimum, wyłączyć cienie i odbicia ... nie będzie ładnie, ale spokojnie da da się grać.

W podanej konfiguracji sprzętowej żadna nowa gra nie chodzi "dobrze", ale w większość jeszcze da się grać (tylko że 5-10 FPS w grach akcji / samochodówkach to "hardcore" ). AoE III na tym sprzęcie będzie działać, ale nie spodziewaj się cudów i pięknych widoków.
Jak masz wolną kasę to zainwestuj w RAM (256MB - ~110PLN, 512MB ~205PLN), a w drugiej kolejności w kartę graficzną. Chociaż nie wiem czy warto kupować nową grafikę, chyba że jakąś w miarę tanią a wydajną (GF7xxx na AGP? ).
Może napisz do Mikołaja?
;)
ja napisałem ... nic nie przyniósł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące wersji zwykłej Age of Empires III (nie chodzi mi o wersje platynową i złotą). Chciałbym zakupic tę wersję lecz z informacji wynika że nakład został wyczerpany. Tu moje pytanie czy bedzie jeszcze dostępna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna zmienić Emblemat który jest widoczny przy wysyłaniu wiadomości podczas grania z kompem w Aoe 3???? w patchu 1.01 był emblemat robotnika w Patchu 1.09 jest indianin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:14, Marko Pele napisał:

Mam pytanie dotyczące wersji zwykłej Age of Empires III (nie chodzi mi o wersje platynową i
złotą). Chciałbym zakupic tę wersję lecz z informacji wynika że nakład został wyczerpany. Tu
moje pytanie czy bedzie jeszcze dostępna???



Czekam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:53, Marko Pele napisał:

Sory za spam ale czy dostane odpowiedz ze sztabu gram.pl



W nawiasie powinno pisać kiedy będzie dostawa,jak niepisze skontaktuj się z CDP poprzez email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez wersję zwykłą rozumiesz Edycję Premierową, tak? Raczej nie będzie już dostępna, bo jest przecież Platynowa Kolekcja. Ale chyba ostatnio w jakimś hipermarkecie widziałam edycję premierową, więc możesz poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować