Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Różowa PlayStation 2 w Wielkiej Brytanii

49 postów w tym temacie

Domek

Dobra wiadomość dla miłosników konsol, lubiących swoje zabawki w... nietypowych kolorach. Wdług nieoficjalnych informacji, Sony zamierza 8 listopada wprowadzić do sprzedaży różową PlayStation 2. Na początek w Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj cały tekst "Różowa PlayStation 2 w Wielkiej Brytanii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarnulko kochana! Co oni Ci zrobili!?!? Szubrawcy! Śpece od markIetingu za 5 dwunasta! Ja wam dam! Jak tak można, wersja satin silver jeszcze była okej, ale na Boga?! Róż? To jedno z najgorszych opakowań dla tego 298 MHz''wego procka jakie w życiu widziałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i jeszcze raz nie. Wszystko tylko nie to. Może zamiast wszystkich innych wersji kolorystycznych PS3 wydadzą tylko w kolorze różowym? Tylko patrzcie jak to wygląda... Może jeszcze powinni obtoczyć PS2 pluszem. PS2 w kolorze różowym ze sztucznym futerkiem i pluszem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A następnym krokiem będzie zrobienie PS2 z drewnianą, lakierowaną obudową zamiast normalnej. To dopiero będzie bajer xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze sztucznym futerkiem i pluszem kupie napewno pod warunkiem, ze bedzie to rozowe futerko z rozowym pluszem:D lol, wyglada to strasznie, ale, niepowtarzalnie XD w koncu kto nie chcial by miec takiej slicznej, rozowiutkiej PS2 // teraz wystarczy czekac na rozowego Xboxa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialne! Pluszowe PS2!:) to byłoby dobre.:p

Poza tym co się czepiacie, fajne takie różowe, lubię się wyróżniać, więc dla mnie ok.:P Takim można fajnie zaszpanować przed kumplami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze żebyś miał jeszcze kolegów, po czymś takim :-P
A różowe PS2 spodoba się każdej zdresionej 14-latce i pewnie murzynom w dresach, jak wejdzie to do USA. Niech żyje komercja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować