Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień pierwszy

346 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 08:28, Wolvi napisał:

generalnie na drugie pytanie (bo widze jakeis zamieszanie) to jest warwickshire, nie? a co
do pierwszego zaznaczylem playstation(psx) ale chyba bedzie źle :P bo mialem jeszcze na mysli
sege dreamcast i to chyba by byla dobra odp. :P a co do trzeciego to chyab chodzilo o gre mdk,
czyz nie? XP ten smieszny dlugi ryj koguci :P i zaznaczylem Larryego Stevensa :P

Ja nic nie mówie, jak Cię wykluczą z konkursu o podawanie odp przed drugą sesją pytań, to nie moja wina xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 08:20, arthas40 napisał:

A co do konkursu mam pewność, bo duże doświadczenie
i pewność siebie po wczorajszej serii pytań :D

Taa...zupełnie jakbyś tylko ty poprawnie odpowiedział na wszystkie wczorajsze pytania.Jeszcze 9 dni kolego.Wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 08:46, Misiekolxp001 napisał:

A dzisiaj ciekawe o której bedą pytania może tak jak wczoraj?

A co mnie tam obchodzi o której będą. Nie ważne kiedy się odpowie,ważne czy dobrze:) Za szybkość,to jest dodatkowa nagroda.Mi tam wystarczy jak znajde się w pierwszej 30 i wygram chociaż jedną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś to zobaczyłem, a szkoda, miałem zamiar byc szybki ;p Chociaż Baldur''s Gate miały być przniesione i na Sega Dreamcast i PSX...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To troche wkurzające... Po co podajecie odpowiedzi. Może jeszcze ktoś nie wysłał a jak tu wejdzie, przeczyta posty i będzie miał odpowiedzi bez ich szukania. Chodzi tu m.in. o Wolvi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 09:30, bc1967 napisał:

To troche wkurzające... Po co podajecie odpowiedzi. Może jeszcze ktoś nie wysłał a jak tu wejdzie,
przeczyta posty i będzie miał odpowiedzi bez ich szukania. Chodzi tu m.in. o Wolvi

Ta,tylko że chyba odpowiedzi miały automatycznie znikać następnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisał ktoś z CDP(bo zapomniałem kto pisał i w którym temacie) to miały byc obecne do czasu kolejnej porcji pytań tak, że dopuki nie pojawią się nowe pytania to każdy może jeszcze na stare odpowiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja jakiś lamer jestem ale na żadne pytanie nie znam odpowiedzi ;D
CDP -> trudniejszych wymyśleć nie można było, hę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:02, GeoT napisał:

Może ja jakiś lamer jestem ale na żadne pytanie nie znam odpowiedzi ;D
CDP -> trudniejszych wymyśleć nie można było, hę? ;)


heh, widocznie nie brałeś udziału w Giga Teście PSX Extreme :P Tam to był dopiero hardkore, :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:02, GeoT napisał:

CDP -> trudniejszych wymyśleć nie można było, hę? ;)

:D no no, bo jeszcze potraktuja to jako wyzwanie - z 30min siedzialem nad googlemi i nie mam pewnosci ze wszystko ok...

chociaz - mogli by dac dzisiaj trudniejsze - nie bylo by problemu z losowaniem zwyciezcow jakby ich bylo 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe no ja też:D Dopiero potem coś zaczęło świtać ale 2 gości mi pasowało więc musiałem strzelać:D Dzisiaj coś łatwiejszego albo mniej zagadkoweg chociaż, no bo co ja znawca drobiu jestem??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:38, Big Boi napisał:

dawac te nastepne pytania ile można czekac :D:D:D:D:D

Co ci się tak śpieszy? Nieważne kiedy odpowiesz,ważne,czy DOBRZE odpowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ci się tak śpieszy? Nieważne kiedy odpowiesz,ważne,czy DOBRZE odpowiesz.

to przecztaj to

To jednak nie koniec atrakcji! Dodatkowo codziennie, osobie która najszybciej udzieli kompletu poprawnych odpowiedzi, przyznawać będziemy jedną wybraną grę z serii eXtra Klasyka neXt! Oczywiście zdobywcy nagrody z najszybszą odpowiedź będą również brani pod uwagę w klasyfikacji generalnej - najszybsi będą mogli zatem zdobyć jeszcze więcej nagród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować