Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Ultima.pl uruchomiła pre-order BC, co już jest dobrym znakiem ;).
Czekam jednak aż CDP da nam taką możliwość, gdyż nie mam 100% pewności czy jeśli wezmę tamtą z Ultimy (zapewne sprowadzaną odrazu zza granicy) to czy będą mi przysługiwać wszelkie udogodnienia (wieczysta gwarancja, wPLN itd.) w serwisie gram.pl. Czy któryś z modów mógłby odpowiedzieć mi na to pytanko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 09:08, NattaN napisał:

Ultima.pl uruchomiła pre-order BC, co już jest dobrym znakiem ;).

Od kilku lat mozna zamawiac pre-order Duke Nukem Forever, wiec... to tak naprawde nic nie znaczy ;)

Dnia 20.09.2006 o 09:08, NattaN napisał:

czy będą mi przysługiwać wszelkie udogodnienia (wieczysta gwarancja, wPLN itd.) w serwisie gram.pl.

Jesli gra bedzie zawierala karte rejestracji elektronicznej to nie ma z tym problemu. Jednak, jesli gra bedzie sprowadzana z zagranicy, moze sie okazac, ze nie jest to wydanie stricte CDP tylko np. jakas odmiana Europejska bez ''posrednictwa'' CDP. Ryzyko wiec jest, bo karty ot tak - bo zakupiles gre - nie dostaniesz. W koncu CDP nie zarobilo na tym egzemplarzu. Najlepiej jest sie skontaktowac z Ultima i sie o to spytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:21, Delis napisał:

O, wreszcie ktoś kompetentny ;D

Moje kompetencje sa inne niz myslisz ;)

Dnia 20.09.2006 o 11:21, Delis napisał:

Kiedy wreszcie CDP da pre-ordery na gram.pl?

Niby pytanie dobre, ale... adresat nie ten ;). Prosze sie pytac gram.pl/CDP, bo ja nie moge sie wypowiadac w Ich imieniu - pewnie dlatego, ze jestem tylko modkiem i wiem tylko tyle, ile moge wyczytac na forum/serwisie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2006 o 11:53, rogoz94 napisał:


Wpisujesz w szukarce "warcraft" i masz całą listę tematów o WoW. Acha! I jeszcze musisz wcisnąć
enter;]


Po pierwsze, to chyba żaden nie jest o Burning Crusade i nie o pre-paidzie. Poza tym to kliknięcie o jednego Entera za dużo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może czy CDP planuje wydania jakiejś "wersji platynowej" w sensie- wyda razem WoW-a i dodatek...... To by był fajny interes bo ja przygodę z WoW-em chciałbym zacząć z wyjściem BC (tak chore zboczenie dot "złych elfów" hehe :P) a fajniej by było kupić jedno i drugie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w polsce tez mozna juz zamowic PRE-Order WoW:BC w sklepie Ultima.pl ^^ tylko ciekawe czemu w CDP jeszcze nic nie ma na temat WoW:BC i mozliwosci kupienia tej gry ;?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 11:34, TTBoS napisał:

w polsce tez mozna juz zamowic PRE-Order WoW:BC w sklepie Ultima.pl ^^ tylko ciekawe czemu
w CDP jeszcze nic nie ma na temat WoW:BC i mozliwosci kupienia tej gry ;?

Fakt jest.... Ale 129,90 za dodatek to trochę dużo...... Do tego jeszcze 119 za podtsawkę :? i 60 zł na miecha? Koszmarne ceny :P Ja chcę zestaw!! Najlepiej WoW+ BC za ok 250 i dwa miechy gry gratis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 11:43, deep-dep napisał:

> w polsce tez mozna juz zamowic PRE-Order WoW:BC w sklepie Ultima.pl ^^ tylko ciekawe czemu

> w CDP jeszcze nic nie ma na temat WoW:BC i mozliwosci kupienia tej gry ;?
Fakt jest.... Ale 129,90 za dodatek to trochę dużo...... Do tego jeszcze 119 za podtsawkę :?
i 60 zł na miecha? Koszmarne ceny :P Ja chcę zestaw!! Najlepiej WoW+ BC za ok 250 i dwa miechy
gry gratis :P


puki co to jest tylko to i radze to zamawiac bo puzniej bedziesz czekał na ten dodatek kilka miechów bo sie zapasy wyczerpia tak jak było z WoW''em ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 13:32, MalyJas napisał:

czy na CDP bedzie mozna zamowicTBC edycje kolekcjonerska?

Jesli chodzi o tą co jest w USA to chyba w polsce takiej nie bedzie moze byc ale zawartosc sie zmieni ;] jak masz kogos za granica to niech ci tam kupi bo WoW z usa edycji kolekcjonerskiej jest full wypas :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wymieszania klas. Pomysł nie trafiony zupełnie IMO. Obydwie strony konfliktu czymś się cały czas różniły. Po dodatku tylko wyglądem na dobrą sprawę... Tragedia. Fabuła Blood Knight czy jakoś tak została jakoś wyjaśniona ale pamiętam że bardzo mnie ona rozbawiła (nie w sensie pozytywnym). Co do undead... Fakt, nie pasują im kapłani. Wg mnie powinni mieć np możliwość bycia tylko Shadow Priestem. Ale za to dałbym im coś takiego jak Death Knight czy mroczny paladyn albo coś takiego. Bo wiemy że forsaken jest rasą szukającą zemsty na pladze i ludziach którzy ich opuścili (w końcu undead kimś w przeszłości był i nie z wlasnej woli stał się tym kim jest). Forsaken jedna z najciekawszych ras wg mnie. Blizz starając się wprowadzić równowagę robi to w sposób niesamowicie sztuczny. Nie podoba mi się to jednak dodatek ogólnie wychodzi na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 14:59, T34 napisał:

>Co do undead... Fakt, nie pasują im kapłani.

A kapłani zła? Przecież nie wszyscy bogowie są po stronie światła.
Ewentualnie nieumarli mogą być fałszywymi kapłanami wykorzystującymi boskie moce do swoich
własnych celów.


Jak mozesz wykozystać moc boga do wlasnych celow, on nie widzi tego? ;) Przeciez jest bogiem, to sie nie trzyma kupy, tak samo magia paladynow w wowie. Ukradli magie, lol!
W takim razie, magia kaplanska NICZYM nie rozni sie od zwyklej magi, a to byla by bujda i brak zachowania kliamtu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 15:05, Selv napisał:

Jak mozesz wykozystać moc boga do wlasnych celow, on nie widzi tego? ;)


Np. zaprzedając się jakiemuś potężnemy bóstwu, aby obdarzonym jego mocą dokonać np. zemsty, która bez owej mocy byłaby nie wykonalna. Czy też uzyskując taką moc spełnić swoje pragnienia, które bez tego również byłyby awykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to juz za jego zgoda? ;) Poza tym, rozmawiamy o krwawych elfach ktore po prostu daza do potegi magicznej i maja swoista manie posiadania magii :>
kradzież magii oraz oszustwo boga teoretycznie nie powinno wejsc w gre, powinni dostac po prostu wlasnego boga;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować