Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Jedni mowia, ze bedzie drudzy, ze nie bedzie dodanego miecha. Blizz nie powiedzial ani tak, ani nie. Ja mysle, ze jednak bedzie.
A koszt... no coz duzy, ale WoW to nie jest tania zabawa. Jak policzylem ile wydalem na to od 11 lutego 2k5 to mi sie robi slabo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanie, czy będą jakieś nowe pre paidy? i czy jak np, kupie sobie wowa z pre paidem to po zaistalowaniu bc będe miał nadal w tym przypadku 3-4 miechy ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem blizzard troche przesadza....place abonament co 2 miesiace 109zl za gre zaplacilem dwie baniki a oni jeszcze za ten dodatek chca.....wkoncu ile ludzi na swiecie ma WoWa
ale i tak juz wow:bc zamowilem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie bedzie nowych prepaidow. Mozesz sobie karta visa (albo electron inteligo, czy mBanku) zaplacic max za pol roku.
Witek194: nikt Cie nie zmusza do placenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To git zamowie sobie pierw wowa + pre paida a puzniej bede blagal rodzicow zeby mi bc sprawili na imieniny :P, nie mam jeszcze konta wiec bede siedział na pre paidach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim dojdziesz do 60 levelu to sporo minie, wiec mozesz nie kupowac BC.
Sorry za zlosliwosc, ale popros tez rodzicow o slownik ortograficzny... sadzisz byki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:22, m1szer napisał:

Zanim dojdziesz do 60 levelu to sporo minie, wiec mozesz nie kupowac BC.


A może gosc chce sobie zrobic Daranei albo krwawego elfa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za szybko pisze i nie chce mi się :P , no właśnie chciałem sobie Dranei zrobić :), a jeszcze czy można przejść 1 postacią z zwykłego do BC? bo jeśli tak to pomyślę nad inną rasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymalem info, ze CDP nie moze poki co nie dostal od Vivendi potwierdzenia kiedy rzuca do nas TBC. Nie znaczy to jednak, ze gry na czas nie bedzie, poprostu na dzis nie wiadomo czy bedzie 16 lutego w PL.
Jak znam zycie to ktos tu nie pomyslal o wypuszczeniu odpowiedniej ilosci pudelek (chyba jeszcze nikt w historii przemyslu growego nie przygotowywal 6 mln, bo podobno tyle ma byc, pudelek na jeden termin).
Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 23:33, m1szer napisał:

Otrzymalem info, ze CDP nie moze poki co nie dostal od Vivendi potwierdzenia kiedy rzuca do
nas TBC. Nie znaczy to jednak, ze gry na czas nie bedzie, poprostu na dzis nie wiadomo czy
bedzie 16 lutego w PL.
Jak znam zycie to ktos tu nie pomyslal o wypuszczeniu odpowiedniej ilosci pudelek (chyba jeszcze
nikt w historii przemyslu growego nie przygotowywal 6 mln, bo podobno tyle ma byc, pudelek
na jeden termin).
Pozyjemy zobaczymy.

Premiera jest 16 stycznia nie lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:43, diablolod napisał:

Jednego nie rozumiem...dlaczego nei ma premiery BC a linki do sciagania piratow jush widzialem??:/

Jakich piratów. Co ci bez kliencie bez klucza ? Nie ma czegoś takiego jak piracki wow/tbc (; Clienta, moge rozdawać jak mi sie podoba, bo w istocie place za keya.

O priv serwerach nie mowie bo to inna kategoria i syf niesamowity..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do piratów :) ojoj.
Klient WoW TBC jest dostępny dla wszystkich na stronie beta.wow-europe.com, ale bez klucza na nic się nie przyda.
Piracka gra on-line brzmi trochę niedorzecznie... nareszcie pojawiło się coś co może doprowadzić do zażegnania problemu piractwa - gry MMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syf i nie syf grałem troche na takim i powiem że było bardzo dobrze, z 80% rzeczy działało ;) ale teraz zamawiam wowa jak tylko pre paidy będa a bc puźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:22, Cymciak napisał:

Link do piratów :) ojoj.
Klient WoW TBC jest dostępny dla wszystkich na stronie beta.wow-europe.com, ale bez klucza
na nic się nie przyda.
Piracka gra on-line brzmi trochę niedorzecznie... nareszcie pojawiło się coś co może doprowadzić
do zażegnania problemu piractwa - gry MMO :)

lol... jak to pozegnanie piractwa?? priv servy istnieja i nic tego nie zmieni... sam gralem ponad rok temu na privach...i daj mi linka do sciagniecia tego BC bo ja jakos nistety nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:13, iniside napisał:

> Jednego nie rozumiem...dlaczego nei ma premiery BC a linki do sciagania piratow jush widzialem??:/

Jakich piratów. Co ci bez kliencie bez klucza ? Nie ma czegoś takiego jak piracki wow/tbc (;
Clienta, moge rozdawać jak mi sie podoba, bo w istocie place za keya.

O priv serwerach nie mowie bo to inna kategoria i syf niesamowity..



no privy nie sa super...ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde miałem zamówić wowa ale pre paida nie ma bo bym sobie za jednym zamachem sprawił :/ wczoraj jeszcze były ciekaw jestem co ile uzupełniają zapasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:40, diablolod napisał:

lol... jak to pozegnanie piractwa?? priv servy istnieja i nic tego nie zmieni... sam gralem
ponad rok temu na privach...i daj mi linka do sciagniecia tego BC bo ja jakos nistety nie widze

No niestety - dla mnie to już rekord. Nie stać Cię na luksus to nie graj. Polak w takiej sytuacji oczywiście kradnie - tak jak Ty grając na prywatnych serwerach. Dla mnie to szczyt - każdy betatester zna link do bety, niestety jeżeli chcesz go wykorzystać w tak niecny sposób... cóż... szukaj (albo po prostu weź słownik eng-pol do ręki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować