Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2007 o 13:07, waldmar napisał:

> Ale to jest tylko info o dacie premiery w premiere nie dali nic

A jakiej informacji oczekiwałeś.Recenzji ?

nie
przy każdej premierze dają jakąś informacje czasami tydzień z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 15 stycznia 2007

Przewidywana data dostawy: 17 stycznia 2007 - 18 stycznia 2007


Nie ma, centrum przesylek nie wie co sie z paczka stalo...
ale wie ze CDP oszukuje ludzi i wyslal nie 15 a kilka dni pozniej mimo, ze napisal wyslane 15....


Ostatni raz robilem tu zakupy. Pracuje, mam 30 lat na karku ale tak niesolidnie to rzaden sklep mnie nie potraktowal.....

CDP wzielo kase z konta w banku i olalo sprawe dostawy zupelnie - nie mam pewnosci ze gra wogole dojdzie, nie mowiac juz o zwrocie pieniedzy. Banda oszustow klamcow i lgarzy - cale CDP nic dodac nic ujac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2007 o 15:29, Yerus napisał:

CDP wzielo kase z konta w banku i olalo sprawe dostawy zupelnie - nie mam pewnosci ze gra wogole
dojdzie, nie mowiac juz o zwrocie pieniedzy.


Dlatego ja nigdy za preordery nie place przelewem/karta. Raz, ze moge gdzies dorwac wczesniej i najwyzej nie odbiore paczki a dwa, ze unikam takich sytuacji.

Wiecie co mnie najbardziej mierzi w tym? To, ze CDP powinien wyburczec chociaz proste "przepraszamy". Puscic newsa na gram.pl , albo wyslac przeprosiny mailem do osob poszkodowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol! Bez słowa usunęli moje zamówienie (nie widnieje na moim koncie) a tu przed chwilą przesyłka doszła (nota bene nadana po premierze...). Oczyiście w TBC zaopatrzyłem się wcześniej i nie odebrałem. Na drugi raz radzę się zastanowić, a nie kazać ludziom zgadywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się w sytuacji... ale jeżeli chodzi o poszkodowanych co zamówili z deka za późno (czyt. w styczniu) i zapłacili za swoje zamówienie to chyba się do nich zaliczam... tyle że nie wiem o co Ci codzi z tym mailem, ponieważ dostałem maila z informacja o braku TBC wynikającego (wnikać głębiej nie bedę, więc pisze co napisali) z mniejszej, niż przewidziana była, dostawy od Vivendi. Były zawarte w nim przeprosiny oraz informacje o tym jak anulować zamówienie - czyli wysłać maila z chęcią anulowania oraz danymi do przelewu. Przeprosiny i wyjaśnienie jednak było :) chyba że chodzi o co innego, bo z tego co widze to niektórzy dostali za późno, a niektórym "anulowano" a jednak dostali... no a to już inna sprawa ^^''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam kupowanie tutaj. W sklepie mialbym 3 dni temu - a tak to ani pieniedzy ani gry. Zamowienie wyslane niby 15... nie wierze... w ani jedno slowo z CDP... okradli z kasy i nie wyslali - jutro bede staral sie o zwrot pieniedzy, bo co jak co ale dzis minal czas realizacji zamowienia. I nie mam ani kasy ani pudelka z TBC. Ani nawet rzadnych wyjasnien z CDP, ani przepraszam tylko stek klamstw i oszczerstw. Wyslane 15 (co jest nie prawda bo sprawdzilem, dojdzie najpozniej 18 - co jest nieprawda bo nie doszlo). Co najsmieszniejsze trasa relacji Warszawa - Wroclaw jest bardzo uczeszczana wiec paczka dociera w ledwie kilka godzin... To bardzo hmm ruchliwa trasa, z wieloma pociagami dziennie. No comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mam obecnie "frozen" konto to mogę śmiało zainstalować BC i robić upgrade konta? Czy muszę najpierw np. kupić pre-paida, aktywować i dopiero potem robić instalkę i upgrade? Pytam, bo obecnie nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 19:10, m1szer napisał:

Z tego co wiem, to upgrade zrobic mozesz. w TBC nie ma darmowego miecha, wiec zeby poszpilac
musisz kupic prepaida.

Tak, to wiem. Chodziło mi jedynie o instalkę i upgrade konta (aby w przyszłości nie musieć się przebijać przez tyle czekania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam problem z upgradem mojego konta..Pożyczyłem od kolegi płyty i zainstalowałem i musze wprowadzić Burning Crusade Authentication Key .Moze użyć 1 tylko raz więc gdy wpisuje go pojawia sie " invalid code".
Czy mogę jakoś obejść kupowanie gry i nie wiem jakis serial pozyskac? czy istnieje inna metoda?
Odpowiedzcie please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2007 o 15:29, Yerus napisał:

Ostatni raz robilem tu zakupy. Pracuje, mam 30 lat na karku ale tak niesolidnie to rzaden sklep
mnie nie potraktowal.....

CDP wzielo kase z konta w banku i olalo sprawe dostawy zupelnie - nie mam pewnosci ze gra wogole
dojdzie, nie mowiac juz o zwrocie pieniedzy. Banda oszustow klamcow i lgarzy - cale CDP nic
dodac nic ujac...


A gdzie masz telefon ? Do czego to sluzy urzadzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleś zabłysnął. Do CDP nie idzie się dodzwonić - wiecznie zajęta linia BOK (słuchawka odłożona tak by nie stresować pracowników). A centrum przesyłek pocztowych nie wie co się z paczką stało. Miejsce gdzie odbierane są paczki na Wrocław. Tak! - dowiedziałem się tego telefonicznie i utrzymywałem kontakt telefonioczny (TAK TELEFON) z centrum odbioru przesyłek pocztowych od 17 stycznia.

I nie będę się powtarzał - sklep CDP wysyłka nieterminowa, co więcej oszukują ludzi zatajając różne fakty. Dla mnie taki sklep nie ma racji bytu na rynku. Nigdy więcej tu nic nie kupię, bo oszukują klientów...

TBC dalej nie ma, kasy nie ma, linia do CDP (17 i 18) non stop zajęta, pozostał mail - na które nie zawsze odpisują (wysłałem dwa razy maile z zapytaniami do BOK w innej sprawie, oczywiscie odpowiedzi nie dostałem). Czyli powinienem się do nich pofatygować osobiście? A kto mi zwróci za pociąg relacji w-w -> w-wa tam i z powrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 00:01, Matrusek napisał:


> Ostatni raz robilem tu zakupy. Pracuje, mam 30 lat na karku ale tak niesolidnie to rzaden
sklep
> mnie nie potraktowal.....
>
> CDP wzielo kase z konta w banku i olalo sprawe dostawy zupelnie - nie mam pewnosci ze
gra wogole
> dojdzie, nie mowiac juz o zwrocie pieniedzy. Banda oszustow klamcow i lgarzy - cale CDP
nic
> dodac nic ujac...

A gdzie masz telefon ? Do czego to sluzy urzadzenie ?


To nie Yerus ma się starać odpowiedzieć na pytanie gdzie jest jego przesyłka tylko CDP - to ich psi obowiązek wywiązać sie z transakcji, bądź przynajmniej dać senswone wyjaśnienie tego co spieprzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem o 14:15 do centrum odbioru paczek pocztowych we Wrocławiu - nie dotarla - zaginela taka wersja od poczty na tę chwilę.

Do CDP dzwonię od rana na BOK - albo zajęte, albo jak wolna linia czekam 2 - 3 minuty i nikt nie podnosi słuchawki...
Czuje że ktoś z poczty zarobił na mojej paczce na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się do CDP - reklamacji nie uwzględnią, nie będą próbować ustalić co się stało z paczką, a jeśli zaginęła - nie będą wyciągać konsekwencji. Przez najbliższe 3 tygodnie mam roszczenia kierować do poczty, a po upływie tego czasu raczą przyjąć reklamacje...

Porażka... Więcej wypowiadać się już nie będę, przynajmniej wiem z jak solidnym sklepem/partnerem mam do czynienia... W ciągu miesiąca dostanę zwrot pieniędzy chyba, że jakimś cudem przesyłka się odnajdzie. A póki co pozostaje czekać na pieniądze, aby kupić TBC gdzie indziej za miesiąc - bo na dojście paczki niestety się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować