Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 10:27, Snake_GMC napisał:

Ich sprawa, ale to jest chore, by - powiedzmy - przez 30 godzin nie odchodzić od komputera,
gdy można (czyli nie mamy ultra ważnej pracy)...


Snake_GMC, zgadzam się z Tobą tylko częściowo. Musisz spojrzeć na to zjawisko nie jak na "normę" takiego gracza, tj. że każdego dnia popierdziela on sobie po 15-20h dziennie grając w WoW''a, lecz jak na bicie rekordu, wydarzenie. Człowiek, który poświęca kilka lat swego życia (lata przygotowań i ok. pół roku na samo wydarzenie) na opłynięcie jachtem całego świata nie jest postrzegany za debila bez życia prywatnego (z reguły przez te kilka lat siedzi na jachcie albo na siłowni, bez żony/dziewczyny/dzieci etc.). Tak i moim zdaniem ten Francuz - koleś poprostu bijąc rekord musiał poświęcić niecałe 30h swego życia, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zupelnie serio,to prawdopodobnie byl to wysilek gildyjny a nie jednego francuza.Gildia opracowala plan bardzo szybkiego wylevelowania maga od 60 do 70,prawdopodobnie na jakichs masowych akcjach aoe z udzialem healera z boku.Czesc osob zabezpieczylo teren,by druga frakcja nie wtracala sie w zabawe a potem grali na zmiane jedna postacia (po prostu konto bylo znane kilku osobom),by nie potrzebowac odpoczynku.

I tyle.Nic nadzwyczajnego.

Moim osobistym zdaniem,kompletny idiotyzm,bo spora czesc zabawy przeszla im bokiem.Ale co kto lubi,kazdy gra jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile tytuł "pierwszego człowieka na marsie" może naprawdę imponować, to osiągnięcie tego francuza budzi kontrowersje. Dla wielu ludzi to po prostu jakiś totalny maniak, który "has absolutely no life". Czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Chciałem sobie zainstalować TBC.kiedy wkładam płytę CD2 pojawia się napis: "program nie odpowiada":''(
(próbowałem wiele razy ale zawsze to samo)
Czy ktoś wie z jakiego powodu tak się dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:51, Eregis napisał:

Mam problem.Chciałem sobie zainstalować TBC.kiedy wkładam płytę CD2 pojawia się napis: "program
nie odpowiada":''(
(próbowałem wiele razy ale zawsze to samo)
Czy ktoś wie z jakiego powodu tak się dzieje??

Wyłącz programy antywirusowe, jeśli takowe masz aktywne. To najczęstszy problem przy instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przeglądnąć zawartość płyty (po prostu kliknij "Otwórz" na napędzie, w którym jest płyta) - jeżeli długo się ładuje (lub wcale), albo np komp się wiesza, to bardzo możliwe, że albo płyta jest uszkodzona (choć bywa tak, że winowajcą jest zwykły pyłek kurzu lub włos na płycie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie dałem zakończenia ;p Albo płyta jest uszkodzona, albo też napęd - ale oczywiście jeżeli to jedyny taki przypadek, to można wykluczyć drugą możliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie
Czy trzeba mieć konto "podstawowe", żeby upgrade''ować na TBC, czy można zrobić konto używając tylko i wyłącznie CD-Key''a, który jest dołączony do dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zaniedługo zamówić WoW + pre-paid (zestaw) i TBC. I tu właśnie mam pytanko - kiedy TBC będzie dostępne? Pisze "luty 2007", a lutego został zaledwie tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 15:08, Papski napisał:

Mam zamiar zaniedługo zamówić WoW + pre-paid (zestaw) i TBC. I tu właśnie mam pytanko - kiedy
TBC będzie dostępne? Pisze "luty 2007", a lutego został zaledwie tydzień...

A nie możesz zamówić w innym sklepie? Cena wyjdzie niemal identyczna, a wpln i tak z tego dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gdy instaluje TBC instalacja zacina mi sie na 57%. Pożyczyłem od kumpla TBC ale mam ten sam problem... oczywiście podstawka jak i TBC sa oryginałami.

Wyłączałem antywira...i gówno to dało (Kaspersky Internet Security 6.0 home edition)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem tylko taki ze kupiłem 5 dni temu TBC płytki przyszły szybko zaczynam instalowac dochodzi do 11% i wyskakuje blad wiec instaluje jeszcze raz i znow to samo. Wie wyciagam plytke z CD-roma patrze a wplytce jest wystopiona dziurka i co teraz mam robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 21:07, TanatoS- napisał:

Jakie ma wymagania dodatek do WOW-a. Odpali mi na najmniejszych wymaganiach z pamięciom RAM
256MB???


Będę szczery, dokup ramu albo gra to nie będzie przyjemność nawet na najmniejszych:) absolutne minimum to 512, a najlepiej 1GB ramu:) Grałem z 256 i z 1GB ramu:) Na 256 to katorga;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - z 256 ram nie ma co podchodzic. Naprawde szkoda nerwow. 512 juz lepiej, aczkolwiek komfortowo zaczyna byc na 1 giga. Miedzy 1 a 1,5 giga tez widac duza roznice. WoW jest strasznie ramozerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować