Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2007 o 15:42, Yerus napisał:

Dodzwoniłem się do CDP - reklamacji nie uwzględnią, nie będą próbować ustalić co się stało
z paczką, a jeśli zaginęła - nie będą wyciągać konsekwencji. Przez najbliższe 3 tygodnie mam
roszczenia kierować do poczty, a po upływie tego czasu raczą przyjąć reklamacje...

Porażka... Więcej wypowiadać się już nie będę, przynajmniej wiem z jak solidnym sklepem/partnerem
mam do czynienia... W ciągu miesiąca dostanę zwrot pieniędzy chyba, że jakimś cudem przesyłka
się odnajdzie. A póki co pozostaje czekać na pieniądze, aby kupić TBC gdzie indziej za miesiąc
- bo na dojście paczki niestety się nie zanosi.


A co ma ci powiedziec CdProjekt jezeli nadal paczke a ona sie gdzies zawieruszyla. Jezeli tylkko dostales numer nadania to w tym momencie paczuszka ''jest w drodze''. Niestety poczta ma to do siebie ze uwzglednia reklamacje dopiero po 3 tygodniach a to dlatego ze bywaja dosc duze opoznienia (wiem cos o tym bo pracowalem swego czasu na poczcie zajmujac sie wlasnie paczkami). Pozostaje tylko wspolczuc i miec nadzieje ze przesylka sie tyllko zagubila. Poza tym polecam zamawiac kurierem, kilka zlotych wiecej a o wiele mniej stresu i problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczka się znalazła - informacja z ewidencji paczek - i powinna dziś dotrzeć. Brak w ewidencji poczty wynikł z wczorajszej wichury nad polską - pad systemów komputerowych poczty - jak się okazało. Właśnie do mnie jedzie - i chyba jako ostatni z zamawiających w CDP (wszyscy już dostali) będę miał TBC w ciągu godziny. Całe szczęście że tak to się skończyło.

Co prawda spóźniona o kilka dni ale jednak.

Kowalov - jeśli paczka zginęła, to moim zdaniem CDP powinno się sprawą zainteresować i rozmawiać z pocztą, a nie ja sam osobiście ich ścigać. W końcu oni są gwarantem dotarcia zamówionego produktu do mnie - poczta polska jest zaledwie pośrednikiem i to gwarant powinien z pośrednikami sprawy rozwiązywać.

Nerwów troche było, ale wszystko jakoś dobrze się skończylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 15:42, Yerus napisał:

Dodzwoniłem się do CDP - reklamacji nie uwzględnią, nie będą próbować ustalić co się stało
z paczką, a jeśli zaginęła - nie będą wyciągać konsekwencji. Przez najbliższe 3 tygodnie mam
roszczenia kierować do poczty, a po upływie tego czasu raczą przyjąć reklamacje...

Porażka... Więcej wypowiadać się już nie będę, przynajmniej wiem z jak solidnym sklepem/partnerem
mam do czynienia... W ciągu miesiąca dostanę zwrot pieniędzy chyba, że jakimś cudem przesyłka
się odnajdzie. A póki co pozostaje czekać na pieniądze, aby kupić TBC gdzie indziej za miesiąc
- bo na dojście paczki niestety się nie zanosi.


Wytłumacz tym cwaniakom, że to nie ty masz kierować roszczenia do poczty tylko CDP, bo nie dostarczyła ci zamówionej i zapłaconej przesyłki. Jeżeli będą dalej ściemniać to powiedz im, żeby nie robili z siebie idiotów i poczytali sobie prawo handlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem i rozpakowałem. Gra zarejestrowana, cieszę się, że jednak paczka się znalazła... TBC się już instaluje, ale jednak niesmak (3 tygodnie w wyniki kradzieży/zaginięcia) pozostaje.

Oby nie było innych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już się zdenerwowałem.
Przedwczoraj telefonicznie zapewniono mnie,że moją EK wyślą 18.01.2007 i co? Nie wysłali.A myślałem ,że będę miał co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blood elfy koszą naprawde dobrze zrobili miejsca startowe, jakby tyle q było w elwynn ^^, non stop mam przynajmneij 10 q a i cały czas po 3 robie na raz i tak mi zostaje z 8 przynamniej od ręki , zabawa do 20 lvlu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 13:49, donaan napisał:

Blood elfy koszą naprawde dobrze zrobili miejsca startowe, jakby tyle q było w elwynn ^^, non
stop mam przynajmneij 10 q a i cały czas po 3 robie na raz i tak mi zostaje z 8 przynamniej
od ręki , zabawa do 20 lvlu :]

I niejest nudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten post to kopia postu z wątku o TBC: CE, ale tutaj bardziej pasuje:

CDP, ja mam pytanie: dlaczego, mimo że polacy zarabiają jakieś 5 razy mniej niż np. szkoci (ogólnie UK), WoW: TBC u nich kosztuje (sprawdziłem w sklepie, nie internetowym, tylko zwykłym sklepie z grami na ulicy) 13.99 funtów = 82 zł, a u nas 129 zł (nominalnie 149 zł) ?!?!?!??!
No?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 14:29, Bobo napisał:

Ten post to kopia postu z wątku o TBC: CE, ale tutaj bardziej pasuje:

CDP, ja mam pytanie: dlaczego, mimo że polacy zarabiają jakieś 5 razy mniej niż np. szkoci
(ogólnie UK), WoW: TBC u nich kosztuje (sprawdziłem w sklepie, nie internetowym, tylko zwykłym
sklepie z grami na ulicy) 13.99 funtów = 82 zł, a u nas 129 zł (nominalnie 149 zł) ?!?!?!??!
No?


Chciwość i żer? heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś przelicznik kursu dolara/euro na funty/złotówki? Podejrzewam, że w tym tkwi sedno sprawy lub ktoś tu kogoś robi na szaro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 14:46, GanD napisał:

A sprawdziłeś przelicznik kursu dolara/euro na funty/złotówki? Podejrzewam, że w tym tkwi sedno
sprawy lub ktoś tu kogoś robi na szaro...


Zloty/funt = 5,80. Dolar/funt = 1,97.
Wszystko się zgadza, w Polsce TBC kosztuje mniej więcej cenę miesięcznego abonamentu więcej.
Całe szczęście, że ktoś jedzie do Anglii to mi kupi TBC, a za zaoszczędzone 50 zł kupię sobie miesiąc.
Nie wiem czemu CDP walnęło taką cenę, ale moim zdaniem to wyciąganie kasy. I tak wiedzieli, że nakład się rozejdzie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację, ale nie zajmuj się tym! Pomyśl lepiej o 70 poziomie, Draenei i Blood Elfach
Za taki doskonały dodatek żadna(no może poza Microsoftowskimi[319 za symulator,sic]) cena nie razi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę uściślić pytanie?
Wczoraj kupiono mi WoW: TBC, w Szkocji, za 11 funtów (promocja w normalnym sklepie), czyli 65 zł.
Pozdro dla wycyckanych polskich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze po siedzeniu 4 h na battlegroundach można dostać cholery w hordzie, bo te shamy dranei są strasznie wkurzające :P, poniekąd wiem że alli też pałkami nie ma lekko, otóż zwalili trochę ten aspekt gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wiecie co mnie zaskoczyło że francuz w ciagu 28 h zrobił 70 lev normalnie koleś nie odrywał się od kompa i miał oczy na zapałki i się zdumiłem że dodatek do world of warcraft w ciągu 24 h kupiło 2.4 miliona ludzi to Blizzard teraz liczy kase w milionach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mówił, że tamten koleś jest normalny? :) Przecież od niektórych gildii to nowo zaczęte palki i szamany już dawno mają level 60 i wyżej. Jestem ciekaw skąd ci ludzie biorą czas na to wszystko (a przecież wielu grających w WoW to osoby dorosłe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 09:09, Snake_GMC napisał:

Oni są uzależnieni, powinni się leczyć. Sam dużo czasu spędzam przed komputerem, ale na litość
boską - wiem, kiedy zrobić sobie przerwę...


Skoro moga sobie na to pozwolic, to czemu nie?
Gorzej jak zawalaja prace/studia/szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować