Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2007 o 22:45, diablolod napisał:

ps wiesz...trudno by ci bylo nie edukowac sie dalej po podstawuwce skoro gimnazjum jest obowiazkowe
:P

Chyba, że się ma sporo ponad 20 wiosen i nie łapie się na system gimnazjalny :)
Co do piratow - pracuje w branzy IT i nie kradne tak samo jak nie chcialbym, zeby ktos kradl moje dziela - stad ta cala frustracja... znam wartosc pieniadza, bo zarabiam, utrzymuje rodzine, a przy tym oplacam WoWa bo to luksus na ktory moge sobie pozwolic kosztem wielu wyrzeczen (np. rezygnacja z wyjsc do kina :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 01:35, Cymciak napisał:

Chyba, że się ma sporo ponad 20 wiosen i nie łapie się na system gimnazjalny :)
Co do piratow - pracuje w branzy IT i nie kradne tak samo jak nie chcialbym, zeby ktos kradl
moje dziela - stad ta cala frustracja... znam wartosc pieniadza, bo zarabiam, utrzymuje rodzine,
a przy tym oplacam WoWa bo to luksus na ktory moge sobie pozwolic kosztem wielu wyrzeczen (np.
rezygnacja z wyjsc do kina :( ).


hehe... ja to z neta wogule nie sciagam gier... szkoda mi interneta na to...prawde mowiac wole se kupic(lubie widziec duzo pudelek na polce:P).ale jednak jesli ktos by mi pokazal jakas plyte i powiedzial ze jest na niej taka i taka gra to nie powstrzymalbym sie... zawsze jest pokusa.Skoro nie miales gimnazjum to miales 8 lat podstawowki...czyli jeszcze 2 lata i sie moze doucze tych bykow czensto nie robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 10:06, donaan napisał:

http://www.worldofwarcraft.com/index.xml w USA już jest potwierdzona data :)

Hehe, dokładnie. Nawet edycja kolekcjonerska jest już "out of stock" :D Jak ludzie się rzucili to niemal od razu wyczerpano nakład. Raczej marne szanse, że do Polski trafi ta edycja :) Europejska zniknie pewnie równie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem sie , włożyłem sobie do koszyka wowa rano, teraz chce zamówić, patrze o nakład wyczerpany mam farta, zaglądam do koszyka a tam dupa blada, no typowo się wkurzyłem teraz..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 14:39, donaan napisał:

Wkurzyłem sie , włożyłem sobie do koszyka wowa rano, teraz chce zamówić, patrze o nakład wyczerpany
mam farta, zaglądam do koszyka a tam dupa blada, no typowo się wkurzyłem teraz..............

Zamów w Wirtusie lub w Ultimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 14:50, Czedwik napisał:

> Wkurzyłem sie , włożyłem sobie do koszyka wowa rano, teraz chce zamówić, patrze o nakład
wyczerpany
> mam farta, zaglądam do koszyka a tam dupa blada, no typowo się wkurzyłem teraz..............

Zamów w Wirtusie lub w Ultimie.

Zamierzałem odrazu pp i wowa zamówić nie lepiej poczekać aby razem były ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 14:58, donaan napisał:

Zamierzałem odrazu pp i wowa zamówić nie lepiej poczekać aby razem były ?;]

Jak chcesz, to możesz poczekać, ale równie dobrze możesz je kupić tam. Cena wyjdzie ta sama lub nawet kilka złotych mniej. Wybór należy do ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 15:09, Czedwik napisał:


> Zamierzałem odrazu pp i wowa zamówić nie lepiej poczekać aby razem były ?;]
Jak chcesz, to możesz poczekać, ale równie dobrze możesz je kupić tam. Cena wyjdzie ta sama
lub nawet kilka złotych mniej. Wybór należy do ciebie :P

W sumie tutaj 199, a tam 109+99=208 zł + koszt przesyłki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 15:36, donaan napisał:

W sumie tutaj 199, a tam 109+99=208 zł + koszt przesyłki :P

W Wirtusie WoW jest za 89, nie 99. Z kartą wyjdzie 198 + koszty przesyłki (zależy co wybierzesz - pocztę czy priorytet). W Ultimie ceny są raczej standardowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 17:24, Czedwik napisał:


> W sumie tutaj 199, a tam 109+99=208 zł + koszt przesyłki :P
W Wirtusie WoW jest za 89, nie 99. Z kartą wyjdzie 198 + koszty przesyłki (zależy co wybierzesz
- pocztę czy priorytet). W Ultimie ceny są raczej standardowe.

A jak wirtus się sprawuje ?? dobry sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry, niektóre gry wychodzą tam minimalnie taniej niż w wielu innych sklepach (nawet od gram.pl z wykorzystaniem wpln). BC wyjdzie tam wprawdzie tylko kilka złotych taniej (119), ale różnica jednak jest. Sklep sprawuje się dobrze, dostawa jest raczej szybka, zwłaszcza jak bierze się priorytet, zwykła poczta to zwykle się czekam tam 2-4 dni. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widać to tamta aukcja zakończyła już się. W sumie nie wiem czy to jest takie opłacalne. Różnica w otrzymaniu pewnie niewielka, a dużo drożej nabywca zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 22:21, donaan napisał:

W sumie może to będzie niespodzianka, kto wie :]

Nie będzie miesiąca, Blizzard nic o tym nie wspomina, a green post mówi o tym na forum WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować