Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2007 o 17:01, Cymciak napisał:

No niestety - dla mnie to już rekord. Nie stać Cię na luksus to nie graj. Polak w takiej sytuacji
oczywiście kradnie - tak jak Ty grając na prywatnych serwerach. Dla mnie to szczyt - każdy
betatester zna link do bety, niestety jeżeli chcesz go wykorzystać w tak niecny sposób... cóż...
szukaj (albo po prostu weź słownik eng-pol do ręki).


no wiesz... jakbym chcial znalesc to bym znalazl... ten slownik to chyba proponujesz bo sam musisz go uzywac do takich prostych zeczy?? ^^

wiesz stac mnie...ale wole sobie kupic pare innych gier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 13:31, T34 napisał:

oczywsitą bzdurą po doliczeniu kosztów wysyłki.


Tym stwierdzeniem pokazałeś tylko wszystkim, że jesteś po prostu głupi. Chyba oczywiste jest, że skoro zamawiasz wysyłkowo, to płacisz za wysyłkę. Może to dla Ciebie jest niepojęte, ale jak zamawiasz na stronie Blizza w USA czy z Amazonu to też płacisz za przesyłkę.

Nie chcesz płacić za przesyłkę?? Idź do sklepu. Czy teraz powiesz, że w sklepie cena też jest wyższa bo za benzyne/bilet trzeba zapłacić no i jeszcze czas poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2007 o 13:44, Koleś napisał:

Nie chcesz płacić za przesyłkę?? Idź do sklepu. Czy teraz powiesz, że w sklepie cena też jest
wyższa bo za benzyne/bilet trzeba zapłacić no i jeszcze czas poświęcić.


Weź pajacu naucz się czytać tekst ze zrozumieniem, a potem obrażaj innych i wazelinuj właścicielowi forum.
W sklepie cena CDP jest jeszcze większa od ceny sugerowanej przez producenta.
Podstaw matematyki uczą już w pierwszej klasie podstawówki.

Z tobą dyskusja zakończona, a teraz wytrzyj sobie piane z ust i napij się melisy, bo argumentów ci brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny CDP.

Będziecie mieli grę na 16 czy nie?

W czym jest problem i dlaczego nie chcecie/nie możecie nam potwierdzić lub zaprzeczyć, że wtedy będzie gra?

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 15:02, Revenant napisał:

Szanowny CDP.

Będziecie mieli grę na 16 czy nie?

W czym jest problem i dlaczego nie chcecie/nie możecie nam potwierdzić lub zaprzeczyć, że wtedy
będzie gra?


Dlatego, ze Blizzard nie potwierdzil ani nie zaprzeczyl oficjalnej daty. Skoro Blizzard nie wie to skad ma CDP wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 15:31, Vandergaart napisał:

> Szanowny CDP.
>
> Będziecie mieli grę na 16 czy nie?
>
> W czym jest problem i dlaczego nie chcecie/nie możecie nam potwierdzić lub zaprzeczyć,
że wtedy
> będzie gra?

Dlatego, ze Blizzard nie potwierdzil ani nie zaprzeczyl oficjalnej daty. Skoro Blizzard nie
wie to skad ma CDP wiedziec?

Niektorzym naprawde trudno zrozumieć, że plyty wytloczone, patch ciągle szykowany, sklepy (przynajmniej niektore) plyty mają.

Blizzard wie.
Vivendi wie.
Polska nie wie...
A chce wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 15:47, iniside napisał:

Niektorzym naprawde trudno zrozumieć, że plyty wytloczone, patch ciągle szykowany, sklepy (przynajmniej
niektore) plyty mają.


Na jakiej podstawie tak twierdzisz?? Wydaje Ci się, czy masz jakieś informacje, aby poprzeć swoją wypowiedź??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 15:02, Revenant napisał:

Szanowny CDP.

Będziecie mieli grę na 16 czy nie?

W czym jest problem i dlaczego nie chcecie/nie możecie nam potwierdzić lub zaprzeczyć, że wtedy
będzie gra?

Dziękuję.



Diabli ich wiedzą w czym problem. Jest jedna sprawa a mianowicie nawet jak CDP dostanie boxy, dajmy na to 12 stycznia to szczerze wątpię, że uda im sie w 3 dni ( o ile CDP pracuje w weekendy ) nalepić swój znaczek oryginalności CDP ( lol ) i zapakować kilka tysięcy paczek a następnie wszytkie nadać pocztą/kurierem.

Jeśli więc CDP na początku następnego tygodnia nie poda daty 16 styczeń jako dnia polskiej premiery, to nie liczyłbym na otrzymanie TBC od CDP 16go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 15:47, iniside napisał:

Niektorzym naprawde trudno zrozumieć, że plyty wytloczone, patch ciągle szykowany, sklepy (przynajmniej
niektore) plyty mają.


Dlatego te sklepy podaja, ze data moze ulec zmianie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2007 o 13:43, diablolod napisał:

no wiesz... jakbym chcial znalesc to bym znalazl... ten slownik to chyba proponujesz bo sam
musisz go uzywac do takich prostych zeczy?? ^^

wiesz stac mnie...ale wole sobie kupic pare innych gier....

Tobie sie przyda rowniez slownik j.polskiego, nawet do takich prostych Zeczy. Stac Cie, ale i tak kradniesz - naprawde nie masz sie czym chwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 15:49, Koleś napisał:

> Niektorzym naprawde trudno zrozumieć, że plyty wytloczone, patch ciągle szykowany, sklepy
(przynajmniej
> niektore) plyty mają.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?? Wydaje Ci się, czy masz jakieś informacje, aby poprzeć
swoją wypowiedź??


Status Delivered przy tytuałach. Przynajmniej tak podają i twierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 15:47, iniside napisał:

Niektorzym naprawde trudno zrozumieć, że plyty wytloczone, patch ciągle szykowany, sklepy (przynajmniej
niektore) plyty mają.

Blizzard wie.
Vivendi wie.
Polska nie wie...
A chce wiedzieć.

Tak jak pisałem stronę wcześniej: "Availability: This item will be released on January 16, 2007. Pre-order now! Dispatched from and sold by Amazon.co.uk.

Please note: the release date has yet to be confirmed by Vivendi Universal and so is subject to change at any time."
Cytat z Amazon.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 16:30, iniside napisał:

Status Delivered przy tytuałach. Przynajmniej tak podają i twierdza.


Jakiś link do takiej informacji wrzucisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2007 o 16:08, Cymciak napisał:

Tobie sie przyda rowniez slownik j.polskiego, nawet do takich prostych Zeczy. Stac Cie,
ale i tak kradniesz - naprawde nie masz sie czym chwalic.


kolejny gosc ktory promuje pisanie w wordzie i wklejanie do postow...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 17:52, diablolod napisał:

kolejny gosc ktory promuje pisanie w wordzie i wklejanie do postow...ehh...

Oj "gościu" nie przeginaj proszę, bo ja mimo wszystko zwracam się do Ciebie z poszanowaniem. Jestem po prostu "kolejnym gosciem", ktory o zgrozo nie robi tak radykalnych błedow jak "rzecz" przez "ż". Wystarczyła mi do tego podstawówka, mimo to edukowałem się dalej.
Twój argument wykracza poza naukową sferę argumentacji (czytaj "jest g...wniany"), czyli po prostu jestes kolejnym najmadrzejszym na swiecie spryciula promujacym piractwo i kulawą polszczyznę nie potrafiącym obronic sie na poziomie wyzszym od "odwal sie" lub "g mnie to obchodzi".
BTW wklejanie z worda? moj post ma wszystkie ogonki... chyba nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 20:17, Cymciak napisał:

> kolejny gosc ktory promuje pisanie w wordzie i wklejanie do postow...ehh...
Oj "gościu" nie przeginaj proszę, bo ja mimo wszystko zwracam się do Ciebie z poszanowaniem.
Jestem po prostu "kolejnym gosciem", ktory o zgrozo nie robi tak radykalnych błedow jak "rzecz"
przez "ż". Wystarczyła mi do tego podstawówka, mimo to edukowałem się dalej.
Twój argument wykracza poza naukową sferę argumentacji (czytaj "jest g...wniany"), czyli po
prostu jestes kolejnym najmadrzejszym na swiecie spryciula promujacym piractwo i kulawą polszczyznę
nie potrafiącym obronic sie na poziomie wyzszym od "odwal sie" lub "g mnie to obchodzi".
BTW wklejanie z worda? moj post ma wszystkie ogonki... chyba nie :/


no wiesz... a jeszcze w 6 klasie jestem...nie chodzi mi o to zeby cie obrazic czy cos tylko poprostu wnerwia mnie ten "pozadek" na forum...nie rozumiem jak mozna sie czepiac postow ortograficznych...a te wklejanie worda to tak na "mocniejsze argumenty" :P nigdy nie bronie sie takimi argumentami... nie jestem chodzaca wyklinajka.
nie uwazam sie za jakiegos super najmodrzejszego goscia... tak naprawde staram sie nie piracic... ale to troche trudne jak kazdy mowi ze jestes nienormalny bo w koncu mozna to sciagnac-maja troche racji... wystarczy wpisac nazwe gry a czesto na pierwszej stronie jakies forum z grami wyskakuje... jak narazie zbieram moja kolekcje od sierpnia tego roku i mam 14 gier... WoWa mam zamiar kupic ale ciezko mi zbierac na niego bo te 200zł(WoW + karta pre-paid) to bede zbierac ponad 2 miesiace:/ wlasciwie to z matka uzgodnilem ze jak kupie to mi bedzie abonament oplacala...

ps wiesz...trudno by ci bylo nie edukowac sie dalej po podstawuwce skoro gimnazjum jest obowiazkowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2007 o 17:35, iniside napisał:

Amazon to nie jedyny sklep na swiecie i wcale nie taki najlepszy [;


Ale najwiekszy. Skoro to dla ciebie nic nie znaczy to zamawiaj w hmv i ludz sie, ze dostaniesz 16 jesli Vivendi nie potwierdzi tego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 16:30, iniside napisał:

Niektorzym naprawde trudno zrozumieć, że plyty wytloczone, patch ciągle szykowany, sklepy (przynajmniej
niektore) plyty mają.

(ciach)

Dnia 05.01.2007 o 16:30, iniside napisał:

Status Delivered przy tytuałach. Przynajmniej tak podają i twierdza.


ta sklepy maja plyty. lol, moze mi jeszcze powiesz ze GTA4 ktory powstanie za 11 miesiecy tez juz maja na magazynie? obok ceny jest przeciez napisane delivered...
http://www.hmv.co.uk/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=225;6;-1;-1&sku=552963

ehh proponuje przeczytac dzial help sklepu HMV albo zaznajomic z podstawowymi pojeciami w zachodnich sklepach sieciowych przed wysuwaniem twierdzien ze napis "delivered" obok ceny oznacza dostepnosc produktu na magazynie. delivered przy cenie oznacza tyle ze dostarcza ci gre juz w tej cenie poczta na terenie anglii. a nie ze produkt jest dostepny. bo nie jest. jakby byl to ludzie juz by grali / wrzucali foty swoich pudelek. nikt tego nie robil i dobry tydzien nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować