Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień drugi

128 postów w tym temacie

Six by Nine?? A gdzie to znalezc bylo?! Wszedzie pisali, ze to Codemasters robi i nikt nie pisal, ze to inna firma jest odpowiedzialna za konwersje... google nie wiedzialo, wikipedia tez nie...
chyba zaczne na strzelac - bede mial wieksze szanse..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:05, Elwro napisał:

U mnie w najnowszej Operze, z Javą, Flashem i czym jeszcze sobie chcecie tez nie ma probek.
Tylko pod IE.

Przejdzcie ludzie na Firefoxa umnie w Firefoxie wszystko było ok. Opera do bani. nawet próbek dziekowych nie odwarza.Ale to nie ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O geez... ale wczorajsze pytania posiałem! Kurde balans! Nie mogłem nigdzie namierzyć informacji o tym, kto skonwertował Colina3 na PC i jak durny wybrałem W-cośtam-shire, za to w ostatnim trochę sie pomyliłem, bo oboje facetów z pozycji 4 i 5 pracowało przy NWN. A dzisiaj to pewnie też posiałem. Już pewnie tego konkursu nie wygram. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:06, Filip92 napisał:

Przejdzcie ludzie na Firefoxa umnie w Firefoxie wszystko było ok. Opera do bani. nawet próbek
dziekowych nie odwarza.Ale to nie ten temat...

Opera odtwarza filmy, dzwieki i ogolnie wszystko, co trzeba - tylko strona musi byc dobrze napisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem, ale umnie w Firfoxie wszystko automatycznie sie konfiguruje. Nic nie musze kombinować.


Ale dzisiaj z tymi próbkami to przegięcie mzoe niektorzy karty dzwiekowej nie maja. Maja moze stare kompy i co :(( zawiodłem sie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:09, Isar napisał:

dali by jakieś pytania dotyczące Gothic a nie :P


O masz racje Gothica, Far cry, POP i rozne ale nie dźwieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde...Ciezsze niz myslalem ;[.
Mam nadzieje ze chociaz jedna odpowiedz mam dobra.

A wczorajsze pytania? Po pierwsze, bylem troche za pozno (godzine po tym jak sie pojawily pytania), a po drugie mam chyba jedna odpowiedz zla ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować