Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień drugi

128 postów w tym temacie

Nie narzekajcie już :D To tyllko zabawa.. pozatym dzisiaj kazdy ma podobne szanse.. jak konkurs jest trudny to dla wszytskich tak samo... przeciez te dzwięki, jak sądze sa z róznego typu gier.. strzelanki, wyscigi, crpg.. Moim zdaniem dzisiejsze pytania są bardzo ciekawe, aż strach sie bać co będzie jutro hehe... rozpoznawanie gier po kodach kreskowych hehe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:29, WinKami napisał:

@Elwro: Tak. :D Włamałem się na serwer gram.pl i podmieniłem sample... Bez przesady. ;]

Nie popatrzylem dokladnie drugi raz na linki i sadzilem, ze po prostu wrzuciles te pliki gdzies jeszcze raz - a wtedy moglbys cos z nimi zrobic. Sorry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a szkoda, bo nawet bez patrzenia w winampa trafiłem te dwie. Trochę się grało w to i owo... Ale chyba naprawdę trzeba zrobić powtórkę, bo niektórzy userzy grają nieuczciwie. Ciekawi mnie za to trzeci sampl :) I to, komu udało się pierwszemu zdobyć 3 punkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:29, slipcio napisał:

To nie jeste zaden blad ze strony CDP. Tylko podpowiedz dla tych co nie wiedza, ale MYSLA!
Polak tylk otaki, ze ZAWSZE mu zle... wstyd!

ale to miał byc konkurs dla osób grających extremalnie w gry a nie dla osób które nie znaja pytań tylko sprytem szukaja odpowiedzi.... tak cyz inaczej jaki prawdziwy gracz nieinteresujacy sie samochodami bedzie wiedzial coto za samochód.... wątpie aby ktoś bez szukania w google wiedział coto za siedziba z wczorajszego pyt......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Filip92
Jesli to 92 to rok urodzenia, to zajmij sie czyms innym jak granie - wyjdzie ci to na zdrowie, a i ludzie nie czytajacy twoich glupot beda zdrowsi. Coz mozna wymagac od goscia, ktory w rok premiery Fallouta mial jakies 4-5 latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:28, Filip92 napisał:

Ty bys chcial zgarnac nagrody a inni by o tym nie wiedzieli bo ty bys sie nie odzywal podczas
pomylek . Beszczelnosc .Uczciwosc musi byc


Wybacz, ale mi przede wszystkim zależy na dobrej zabawie, szczególnie w przypadku zabawy samplami... Chcesz dowodów? Proszę: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3019&tpage=1 -brałem udział w tej forumowej zabawie tylko dlatego, że kręci mnie odgadywanie gier po dźwiękach... Poza tym uczestników dużo to my tam nie mieliśmy, a to chyba też o czymś świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:29, slipcio napisał:

To nie jeste zaden blad ze strony CDP. Tylko podpowiedz dla tych co nie wiedza, ale MYSLA!
Polak tylk otaki, ze ZAWSZE mu zle... wstyd!

To nie jest bład ze strony CDP. To są dwa błędy ze strony CDP, pierwszy to taki: że można sobie było "podglądnąć" drugi natomiast: konkurs nie działał pod wszystkimi przeglądarkami prawidłowo.

Aha i 3 błąd: źle odpowiedziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sebacom
Ja gram od bardzo dawna... ale serie Colina nigdy mnie nie interesowala i interesowac nie bedzie... nie znalem odpowiedzi na to pytanie... zatem taka mini podpowiedz ze strony CDP jest OKEJ... tym bardziej, ze chodzi tu o dzwieki... i auta. Przy pytaniu pierwszym ta podpowiedz potrzebna nie byla, bo latwo mozna bylo ayelimnowac gry z ktorych ten dziwke nie pochodzi. a 3... no coz... klasyka, ten KLIK, kazdzy zna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :) Naprawdę coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Pytania są ekstra, ale proszę nie dawajcie takich ścieżek dźwiękowych, bo kompletnie nie można zrozumieć przy wolnym łączu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:31, luzac napisał:

za to trzeci sampl :) I to, komu udało się pierwszemu zdobyć 3 punkty :)

To wiadomo - ckamil666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:34, Filip92 napisał:

Gosciu przesadziles po pierwsze gram w gry. Ale takie gry jak podal CDP np mnie nie interesuja.
Panie madralinski

Jeszcze niespotkałem osoby którą by wszystkie gry interesowały, więc to już nie jest błąd CDP że dali pytania o takich grach które ciebie nieinteresuja a innych tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zpawelz

No ba! Bo ot CDP wina, ze w XXI wieku ktos nie ma karty dziwiekowej... ze nie uzywa Windowsa XP ktory standardowo ma wgrany WMP... no fak(t). Ludzie leczcie sie na nogi, bo z glowa to juz nic nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować