Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień drugi

128 postów w tym temacie

Może ten konkurs nie jest tylko na znajomość gier, alke także na logiczne myślenie i specjalnie umieszczono podpisy dla tych, którzy sobie umią w życiu poradzić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHCEMY POWTÓRKI PYTAŃ!
myślałem że CD Projekt nie zrobi takich banalnych błędów, a tu co?każdy może poprawnie odpowiedzieć
jaki jest sens takiego konkursu, który sam podaje odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie pytania powinny byc dla kazdego Obywatela moze niektorzy nie sa maniakami gier i siedza przy komputerach jak psychole. Sa tu tez inni normalni ludzie.
A CDP myśli ze wszyscy caly czas siedza i graja i wszystko musza wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o nie, przepraszam że to mówię, ale rozpoznawanie aut z próbki dźwiękowej jest chore... X_x

rozumiem że pytanie "zgadnij jedną z pięciu gier" jest ok, można było akurat grać, ale auto...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:24, Rider of Rohan napisał:

heh, ale jaja. ale ja bynajmniej nie mam nic w tagach id3...

ja też nic nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, nie rozumiem ludzi, którzy zachowują się jak WinKami... po kiego czorta (nawet jeśli się na coś takiego trafi) dzielić się tym na forum... Ludzie, siedźcie cicho! Jeśli nawet nie po to, żeby nie psuć innym zabawy, to po to, żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opisalem wszystko w mailu wyslanym na podany w regulaminie adres forum@gram.pl i email mi wrocil z komentarzem "User forum@gram.pl not found." Hm. Dziwne, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO KONKURS DLA MANIAKOW! Czyli wreszcie jakis porzadny konkurs dla prawdziwych graczy, ktorzy lat 12 skonczyli 10 lat temu, a moze i 20. Pytania powinny byc znacznie trudniejsze... zeby sie dzieciakow pozbyc... niech wygra najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:25, KHRoN napisał:

o nie, przepraszam że to mówię, ale rozpoznawanie aut z próbki dźwiękowej jest chore... X_x

rozumiem że pytanie "zgadnij jedną z pięciu gier" jest ok, można było akurat grać, ale auto...?


To ja jestem serio nienormalny całkowicie gdyż rozpoznałem nawet nigdy nie grajać w Colina 2005 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale...
...ściągnąłem pierwsze..ok wiem
ściągnąłem drugie...takie same jak pierwsze
ściągnąłem trzecie...takie same jak pierwsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem pytanie wczorajsze z Baldurem ale wiedzieć skąd jest siedziba jakieś firmy która coś tam miała wspólnego z Colinem albo coto za koleś kurczak i jeszcze ten sampel z rykiem silnika? ten ryk silnika predzej mój wujek z warsztatu samochodowego rozpozna niż ja czy inne osoby nieinteresujace sie samochodami a np grające w colina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:26, Napek napisał:

Swoją drogą, nie rozumiem ludzi, którzy zachowują się jak WinKami... po kiego czorta (nawet
jeśli się na coś takiego trafi) dzielić się tym na forum... Ludzie, siedźcie cicho! Jeśli nawet
nie po to, żeby nie psuć innym zabawy, to po to, żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną...

@Napek: nie wiem jak ty, ale ja chciałem być uczciwy w stosunku do innych uczestników konkursu.

@bc1967: To miał być konkurs z wiedzy o grach, a nie z wiedzy jak to sobie można "w życiu poradzić"

@Elwro: Tak. :D Włamałem się na serwer gram.pl i podmieniłem sample... Bez przesady. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW, uwazam, ze pytania sa super. Powinien byc wysoki poziom trudnosci (ostatecznie mozna wygrac wspanialy dyplom!). Niektorzy przyzwyczaili sie do gier, ktore nie stawiaja zadnego wyzwania (np. Oblivion), to moze im to przeszkadza. Ale pytania naprawde sprawdzajace, ze tak to ujme, hardcore''owosc graczy sa jak najbardziej w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:28, rick90 napisał:

Nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale...
...ściągnąłem pierwsze..ok wiem
ściągnąłem drugie...takie same jak pierwsze
ściągnąłem trzecie...takie same jak pierwsze :(

Może CDP szybko teraz podmienił te nazwy? kto wie.... kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wogóle to coś jest nie tak z plikami :P nie odtwarzają się, chyba że je ściągnę... a nawet wtedy odtwarza je TYLKO total commander przez F3 (co jest dziwne, nie czyta ich ani foobar2000 0.8.3 ani mplayer)

... i wszystkie trzy to tak naprawdę ten sam plik(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować