Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień drugi

128 postów w tym temacie

OMG.. no i po cholere ktos mówił, ze to mozna sciagnac, zamiast zachowac wiadomosc dla siebie i powiadomic kogos z GRAM.PL Co za ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żesz ty orzeszku, chyba tym razem wszystko dobrze trafiłem :D Więcej pytań dźwiękowych proszę - to moja ulubiona kategoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:20, Siomilar napisał:

Również domagam się powtórki oraz pytań NIE TYLKO DLA TYCH CO MAJą SPRAWNą KARTę DżWIęKOWą


Bez przesady. To nie ty ustalasz zasady. Wszystko jest dozwolone, byle uczciwie, bez nazw sampli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaz, trzeba było pomyslec i sprobowac sciagnac... hmm.. to tez świadczy o sprycie :P Ja tam.. nie mam działających głosników, więc strzelalem we wszystkich 3 hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, ale jak dla mnie to albo coś nie do końca działa poprawnie w tym dzisiejszym konkursie albo to jakaś podpucha bo odpowiedź na pierwsze pytanie jest w zasadzie podana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed rozpozcęciem tego całego konkursu mogli powiedziec, że jest on dal prawdziwych maniaków/fanboyów gier, ponieważ ja np. nie mam w zwyczaju ani sprawdzania gdzie jest siedziba firmy, która zrobiła ta fajną grę czy przysłuchiwania sie rykom silnikow alb onauczenia się na pamięc listy płac danego tytułu - następnym razem mogły by byc jakies "lżejsze" pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:22, Filip92 napisał:

Dobrze zrobił uchciwosc MUSI BYĆ

Ale przeciez doprowadzanie do nierownych szans to wlasnie nieuczciwosc... czy moze WinKami podmienil sample? To by dopiero bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:22, Siomilar napisał:

Tares--> niektórzy są tutaj jeszcze uczciwi

To chyba uczciwosc rozumujemy inaczej.. Chyba ktos uczciwy powinien zgłosic to komus z Gram.pl, a nie rozpowiadać wszystkim gdzie można znaleść odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować