Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień drugi

128 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 17:35, slipcio napisał:

@Sebacom
Ja gram od bardzo dawna... ale serie Colina nigdy mnie nie interesowala i interesowac nie bedzie...
nie znalem odpowiedzi na to pytanie... zatem taka mini podpowiedz ze strony CDP jest OKEJ...
tym bardziej, ze chodzi tu o dzwieki... i auta. Przy pytaniu pierwszym ta podpowiedz potrzebna
nie byla, bo latwo mozna bylo ayelimnowac gry z ktorych ten dziwke nie pochodzi. a 3... no
coz... klasyka, ten KLIK, kazdzy zna ;)

Zgadzam się, tylko kurcze jakby CDP chciał dać minipodpowiedz to by zrobił to inaczej a nie podawał nazwe gry, moim zdaniem to błąd czysto techniczny, i wolał bym aby jednak była ta dogrywka....co będzie... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:36, Elwro napisał:

> za to trzeci sampl :) I to, komu udało się pierwszemu zdobyć 3 punkty :)
To wiadomo - ckamil666


Chodziło mi o dzisiejszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja na szybko - ostatnia grupa pytań zostanie powtórzona w najbliższym terminie. Decyzja ta jest podyktowana powtórzonym linkiem do tego samego sampla w trzech pytaniach, co uniemożliwiło części osób wzięcie udziału w zabawie. Błąd ten wynikł po naszej stronie, za co serdecznie przepraszamy.

Tagi mp3 znalazły się w plikach celowo i celowo wskazywały na pewne odpowiedzi. Pozwolę sobie nie zdradzać czy prawidłowe :).

Za zamieszanie jeszcze raz bardzo przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować