Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Klasyka - nowe tytuły i nowa super promocja!

99 postów w tym temacie

Już jutro wychodzi nowa seria extra klasyk ;)
Mam jeszcze jedno pytanie czy trzeba kupić dwie gry na raz żeby dostać trzecią? Czy można kupić np jedną grę jutro drugą pojutrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Szczecińskich Empikach nikt nic nie wie o promocji :/ Poszedłem sobie po szkole do dwóch i w żadnym nie znalazłem ani nowych gier, ani starych oznaczonych nalepką. Kiedy pytałem się o promocję, wszyscy robili wielkie oczy...

Kicha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj doceniam fajną promocje z punktu marketingowego tak jak i cały serwis GRAM. Ale porażka jest z logistyką promocji 1+1=3 jest dzień premiery a ja w żadnym z warszawskich empików nie mogę kupic nowych tytułów a nie mówiąc już o promocji o której nikt nic nie wie. Bu kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem jest nie tylko z Empikami. Tak samo jest w Media Markt. Dzisiaj w nim bylem i co?? Stare tytuly a o promocji rowniez nikt nic nie wie....... Miejmy nadzieje ze ta sytuacja szybko sie wyjasni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Myslalem ze taka kombinacja wchodzi w gre: Baldurs 2 +dodatek, IceWind 2, Planescape
A tu mi powiedzieli w moim wroclawskim empiku ze nie

Dobrze mi powiedzieli czy tez sa niedoinformowani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja naprawdę extra (nie dość że giry sa już naprawdę tanie to jeszcze gratisa się dostaje !!).
Dlatego brawo dla marketingowców.

Ale kto do jasnej cholery wymyślij te popiepszone naklejki plombujące na boku pudełka ????
Czy były jakies próby włamu do pudełek przez sprzedawców ?? lol
Teraz po ustawieniu na półce pudełka kleją się do siebie i łapia kurz ... totalny syf. Mam nadzieje że to tylko głupi chwilowy żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 10:45, Slave napisał:

ja przerwalem te plomby ale po co je odklejales? ja je zostawilem, wyglada to normalnie a przynajmniej
pudelka nie kleja sie


No własnie wg mnie takie odstające nalepki nie wyglądają normalnie ... :(((
Próbowałem nawet "umyć" pudełko ale wiadomo że z klejem ciężko i w zasadzie prędzej można pudełko zniszczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem po Heroesa III, a wrocilem z H3, Icewind Dale 2 i Transport Giant... to się nazywa efektywna polityka marketingowa :D
No i czekam już na H5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować