Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Klasyka - nowe tytuły i nowa super promocja!

99 postów w tym temacie

A kiedyś CDP zarzekał się, że to już ostatnia ich promocja NXK, a tu prosze następna. Kolejne 40zł w plecy, bo wiem, że się nie powstrzymam od uzupełnienia kolekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym dowiedzieć się jakie gry wchodzą w skald serii NXK. Nigdzie nie mogę znaleźć listy gier i nie wiem na co się zdecydować. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja :) Z pewnością z niej skorzystam. Na pewno zakupię Piratów i Transport Gianta. A trzecią to z pewnością wezme z pólki pod wpływem chwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:55, Monastor napisał:

Czyli paczka forgotten realms...
można tak zrobić w tej promocji??


aha... i to chyba najlepsza taka paczka... a nie :) może tak: Baldur, Baldur2, Torment :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będe mógł kupić 2 gry w sklepie gram.pl w promocji 3+1? Tzn jeżeli kupie 2 gry załóżmy, że BG2 i piraci z karaibów to trzecią dostaje gratis, i właśnie tą trzecią przysyłają mi wraz z tymi dwoma? To by się opłacało:
14zł + 14 zł + 8 zł ( za przesyłkę ) =36 zł ;) 4 zł w kieszeni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest na pewno bardzo dobra i korzystna, chociaż przechodzi narazie z mniejszym rozgłosem, niż wczesniejsze. Do moich rąk wpadnie BG2, H3 złota edycja, oraz prawdopodbnie Disciples II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszy nas Wasze zainteresowanie i pozytywne przyjęcie promocji 1+1=3 :) Żeby była pełna jasność sytuacji - Gram.pl ani inne sklepy internetowe nie są objęte promocją 1+1=3. Promocji szukajcie w dużych sklepach z multimediami oraz w hipermarketach na terenie całego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować