Zaloguj się, aby obserwować  
Kuaczor

Polanie II - temat ogólny

32 postów w tym temacie

Szkoda, że ta gra tak słabo się rozeszła.Żal mi twórców bo to moi rodacy:).Nie grałem niestety ale czytałem dużo o niej i screeny oglądałem i wydawała się niezła.Żałuje,że jej nie mam.Została zapomniana niestety a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:46, piotersamobojca napisał:

Szkoda, że ta gra tak słabo się rozeszła.Żal mi twórców bo to moi rodacy:).Nie grałem niestety
ale czytałem dużo o niej i screeny oglądałem i wydawała się niezła.Żałuje,że jej nie mam.Została
zapomniana niestety a szkoda.



poczytaj liste płac, znaczna część nazwisk jest Niemiecka.
Serwer gry internetowej też jest niemiecki.

A co do gry, to ja ja widizałem niedawno w Media Markt za 20zł.
A gra, ma w sumie ładną grafike, ładna muzyka, a kilka rozwiazań jest ciekawych (teściowa przejmujaca budynki wroga..) , no i ma swego rodzaju humor (hmm same możliwosci teściowej już cos mówią, no ale i czytajac instrukcje można się lekko pośmiać, no i teksty jednostek ("Weesoołee jeest żyyciee staruuszkaa"), no i intro i inne filmiki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz jak to by powiedzieć...nie każdy się interesuje tak żeby czytać liste..płac??Bez przesady.Jestem zwykłym śmiertelnikiem.Chyba mało osób sprawdza takie rzeczy, nieuważasz??Faktycznie nie wiedziałem, że był tu duży wkład niemców.Dzięki za info.Ty chyba chcesz zostać szpiegiem;).

20 złotych??Chyba musze przeszukać sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Polanie 2 i sądzę że jest świetna! Niestety nie grałem w Warcrafta 3 i nie mogę osądzić która z nich jest lepsza. Ale puki co polecam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie - nie ma co porównywać, zupełnie różne gry :). W Polanach np. nie wystarczy wybudować wieżę, trzeba kogoś na nią wpakować, postacie mieszkają w budynkach. W Warcrafcie mamy cztery zróżnicowane rasy, sztuczny system limitu jednostek (to budowanie farm itp.). Ale Warcraft ma pewną przewagę - można go odpalić na Rivie TNT 2, A Polan - nie (T&L required), potwierdzone doświadczalnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, ostatnio do mnie kuzynie przyjechali. mama mówi ze mam im jakąś fajna gre pokazac to sie ich pytam w co by chcieli zagrac, a oni "Polanie 2". Lekko mnie zamurowalo ale sie spytalam czy moze by chcieli cos innego bo tej gry akurat nie mam, a oni swoje:"Polanie 2". Dodam ze mieli oni 8 i 6 lat. Skończylo sie na tym, ze im wlączyłam Call of Duty 2 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm polanie 2. Najbardziej mi się spodobało to że jest tam podzielone na kampanie rpg i potyczkę ale gra jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:39, Pendrakhan napisał:

Hmmmm polanie 2. Najbardziej mi się spodobało to że jest tam podzielone na kampanie rpg i potyczkę
ale gra jest super.

mam do ciebie pytanie.czy przeszedłes całe rpg. bo jeśli tak to powiedz mi gdzie znalezć łódż charona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lódź jest w jaskini gdzieś na północny zachód mapy jeśli dobrze pamiętam a strzeże ją demon arenowy czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować