Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Just Cause - Temat ogólny

294 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2008 o 15:18, Falconer napisał:

Sam ta grę kupiłem bez przekonania. Nie miałem w co grać, a że lubię gry w stylu GTA,
to ją kupiłem. Gra od początku pokazuje, że będzie się w niej dużo działo. Rozpoczynamy
grę skacząc ze spadochronem i spotykając się z naszym agentem. Efektowna strzelanina,
wybuchy...


W misję wstępną grałem, bez polotu, ale podobała mi się.

Dnia 01.05.2008 o 15:18, Falconer napisał:

Gdy wreszcie doszło do momentu w którym mogłem pokierować autem.... to gra
mnie zaskoczyła. Negatywnie, niestety. Model jazdy jest bardzo zręcznościowy i nierealistyczny.
W GTA jeździ się po stokroć lepiej. Ale co tam.


Na superrealistycznym modelu jazdy mi nie zależy (to samo można powiedzieć o locie - technika latania samolotami była pewnie robiona w przerwie na herbatę).

Dnia 01.05.2008 o 15:18, Falconer napisał:

Zacząłem robić kolejne misje i tu coś
odkryłem. Cała zabawa leży w wykonywaniu głównych misji. Są one ciekawe, można wykonać
każdą z nich na różne sposoby (np. ostatnią - można popłynąć od razu na wyspę i przedzierać
się przez dziesiątki przeciwników mając za sobą kilka helikopterów i bombowce, lub też
podpłynąć do lądu i wyszukać uzbrojony myśliwiec którym bezpiecznie dolecimy do środka
wyspy, mając pełne zdrowie), używając różnych trików... Tak, misje są bardzo ciekawe
i różnorodne. Nie ma czasu na nudę, chodź co prawda, gra robi się ciekawa i emocjonująca
dopiero w czwartej misji.


Grałem tylko w pierwszą misję, więc nie mogłem dużo po niej wywnioskować. Jeżeli historia jest ciekawa, a misje wciągają, to kupię (nienawidzę sytuacji w Scarface, gdy aby rozpocząć jakąś misję, musimy robić te same zadania poboczne, aby zarobić kasę/respekt - totalny niewypał).

Dnia 01.05.2008 o 15:18, Falconer napisał:

I teren gry - jest on bardzo duży. Gdzieś tak... 3 razy większy
od San Andreas.


Widziałem grę i zauważyłem, że większość terenu zabawy to pustkowia. Z jednej strony dobrze, z drugiej źle. Na szczęście dobra grafika wszystko nadrabia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do terenu gry, to przypomina mi on Far Cry. Takie wyspy jak w Far Cry, ale ucywilizowane... Wzniesienia, doliny, rzeki, morze... Piękne, zwłąszcza jak się leci helikopterem lub samolotem i widać to z góry... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 18:09, DarkMessiah123 napisał:

Czy istnieje jakiś program lub cokolwiek aby można było grać w multiplayer jak np. w
gta san andreas?


niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prosbę do osób które mają numer CD-Action w którym był recenzowany Just Cause właśnie zaczełem w gierke grac i mam prosbę aby ktoś podał mi[jesli to nie kłopot] ocene gry i wypisał plusy i minusy.Byłbym wdzieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:16, rafekx 12 napisał:

Witam mam prosbę do osób które mają numer CD-Action w którym był recenzowany Just Cause
właśnie zaczełem w gierke grac i mam prosbę aby ktoś podał mi[jesli to nie kłopot] ocene
gry i wypisał plusy i minusy.Byłbym wdzieczny:)

Moze Ci sie przyda :P

8+

grywalnosc 8
video 9
audio 7

+swoboda rozgrywki
+klimat
+non stop akcja
+duzo roznorodnych misji
+sporo pojazdow i fajnych pukawek

-techniczne fuszerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja napiszę swoją recenzję:
grywalność: 5
video: 9
audio: 6
+ wyczyny kaskaderskie
+grafika

-zbyt duży obszar i co za tym idzie zbyt długie drogi. krótko, nużące dojazdy do misji pobocznych na początku gry. W późniejszych etapach gry sytuację ratuję helikoptery w kryjówkach. ponadto cały teren jest monotonny. Prawie wszędzie są lasy poprzeplatane ulicami i dróżkami. Gdzieniegdzie wioska, baza wojskowa i ze3-4 metropolie.
-mała ilość pojazdów. naliczyłem 3 motory i tak ok. 10 pojazdów z pozostałych kategorii
-nużące misje poboczne. są to misje typu: wymień towar, zabij kogoś, rozwal coś.
-wszystkie elementy poza wyczynami kaskaderskimi (których w całej grze używa się tylko raz) są zerżnięte z GTA: SA
-muzyka, a raczej jej brak. pojawia się tylko wtegy, kiedy wsiadamy do helikoptera.
-autonamierzanie
-brak zwrotów w akcji.
Szczerze odradzam zakup tej gry. Jak tylko skończyłem wątek główny, od razu ją usunąłem. Nieudany uboższy klon GTA: SA z ładną grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ją sobie kupiłem. Misje są bardzo dobrze zaprojektowane. Fizyka jazdy samochodem i motorem mi się nie podoba. Gdzie można znaleźć samolot, jestem na początku gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 11:30, rafekx 12 napisał:

> Jak są zaznaczone punkty, w których mogę zapisać grę?

W kryjówkach-takie miejsca z antenką wysunietą do góry-tam się zapisuje gre:)

No, ale jedna nie działała, były bronie amunicja. Czyli kryjówka była czynna, a stacja nie działała. Naciskałem "E". Aje już sobie poradziłem, wystarczy wykonać misje niepoboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 12:32, Heterko napisał:

Czy ja w ogóle mogę strzelać z samochodu lub motoru własną bronią? Kiedy w PDA będę miał
samolot?


Czy ja wiem , czy jest jakiś sens o to pytać. Nie lepiej samemu się o tym przekonać ?

Dzisiaj kupiłem sobie Just Cause , to jak dopisze mi szczęście to jutro sobie zagram. Demo tej gry nawet mi się podobało i jestem bardzo ciekawy jak to wygląda w pełnej wersji. Mam nadzieję , że gra jest choć trochę tak grywalna jak GTA i , że się nie zawiodę na tym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 16:25, Sebat1 napisał:


> Czy ja w ogóle mogę strzelać z samochodu lub motoru własną bronią? Kiedy w PDA będę
miał
> samolot?

Czy ja wiem , czy jest jakiś sens o to pytać. Nie lepiej samemu się o tym przekonać
?

No prubuję się sam przekonać ale jakoś nie mogę strzelać, nawet jak jestem na dachu samochodu. A wydaje mi się że można strzekać bo ta umiejętność byla by przecież bezsensowna. No i jak nie mogę strzelić to chcę się was spytać czy można strzelać z samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zacząłem grać w Just Cause i muszę powiedzieć , że gra jest na pewno co najmniej dobra. W maksymalnych ustawieniach graficznych gra chodzi bez najmniejszego problemu i do tego wygląda ładnie , klimacik jest odpowiedni , a grywalność choć nie powala jest niczego sobie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:25, Sebat1 napisał:

Od wczoraj zacząłem grać w Just Cause i muszę powiedzieć , że gra jest na pewno co najmniej
dobra. W maksymalnych ustawieniach graficznych gra chodzi bez najmniejszego problemu
i do tego wygląda ładnie , klimacik jest odpowiedni , a grywalność choć nie powala jest
niczego sobie. ;)


Misje monotonne, nuda, grywalność cieńka, fatalna muzyka - dla mnie ta gra jest słaba :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 18:28, Budep napisał:

Misje monotonne, nuda, grywalność cieńka, fatalna muzyka - dla mnie ta gra jest słaba :>


Jak na razie rozegrałem tylko jakieś trzy godziny , dopiero zaczynam poznawać tą grę i na początku nie jest najgorzej , ale jak będzie później to się dopiero przekonam. W każdym bądź razie tej gry jeszcze na straty nie spisałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę przechodziłem rok temu i muszę przyznać, że bardzo mi się podobała. Ten klimat, zabawa...
Nie mogłem przejść ostatniej misji. W kółko mnie zabijali. :P
Za to wyzwoliłem wszystkie prowincje. I co wtedy? Save z gry gdzieś zaginął ... -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 18:35, xbit71 napisał:

Grę przechodziłem rok temu i muszę przyznać, że bardzo mi się podobała. Ten klimat, zabawa...

Takie egzotyczne GTA , tylko trochę bardziej okrojone. ;]

Dnia 28.10.2008 o 18:35, xbit71 napisał:

Nie mogłem przejść ostatniej misji. W kółko mnie zabijali. :P

Ja do ostatnie misji mam jeszcze bardzo daleko , więc nie będę się martwił na zapas. :)

Dnia 28.10.2008 o 18:35, xbit71 napisał:

Za to wyzwoliłem wszystkie prowincje. I co wtedy? Save z gry gdzieś zaginął ... -.-''

To nie zazdroszczę takiego pecha , mam nadzieję , że mi się to nie przytrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować