Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2006 o 10:13, Air napisał:

Czy orientujecie się czy będzie tryb multiplayera ?


Tryb Multiplayera to podstawa NWN1 i 2...

Tylko on wyglada troche inaczej niz w wiekszosci gier...

Mozesz odpalic jakas przygode zrobiona przez kogos innego i grac sam lub z kolegami, mozesz grac na arenach i toczyc pojedynki od solo po captur the flag, czy jak to sie pisze... mozesz tez znalezc swietny stały świat, gdzie twoja rozrywka dzienki mistrza gry moze toczyc sie w nieskonczonosc. Czy tez sam mozesz byc GMem i robic przygody swoim przyjaciołom. Granie w Multiplayera jest calkowicie darmowe... musisz miec tylko oryginalna gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:56, IMPERATOR1990 napisał:

kiedy będzie premiera Neverwinter 2

Wiadomo, że ostatni kwartał tego roku. Nie sugeruj się datą 2 listopada ze sklepu internetowego Wirtus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostał sie ktos do BETA TESTÓW??? bo ja sie zgłosciłem i nic... nikt do mnie nie napisał a testy juz sie chyba rozpoczeły.... apropo co sadzicie o grze po scrennach kótre juz ujezliscie... manie za specjalnie NWN sie nie podobał az tak... brakowało mu klimaty... a w Gothicu tego nie brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 00:47, marlin15 napisał:

dostał sie ktos do BETA TESTÓW??? bo ja sie zgłosciłem i nic... nikt do mnie nie napisał a
testy juz sie chyba rozpoczeły.... apropo co sadzicie o grze po scrennach kótre juz ujezliscie...
manie za specjalnie NWN sie nie podobał az tak... brakowało mu klimaty... a w Gothicu tego
nie brakowało...


Tak na beta testy dostal sie ktos... Na Toolseta 2 osoby z Polski i na multiplayera chyba troszke wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 10:28, JayC napisał:

Wiadomo już, kiedy wyjdzie NwN 2?


Pod koniec tego roku...

Jesli chodzi o wersje angielska to juz w pazdzierniku, a jesli chodzi o wersje Polska to jeszcze nie wiadomo, ale sadze, ze najwczesniej pod koniec listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta zima zapowiada się naprawdę ciekawie... tyle premier: NfS: CARBON, NwN2, Call of Juarez, i Bóg wie, co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o NWN2 to mogę polecić:
http://www.nwn2news.net/modules/xcgal/thumbnails.php?album=4
znajdziecie tu galerię z nowymi screenshotami z sierpnia
http://media.pc.ign.com/media/674/674385/vids_1.html
gdzie znajdziecie trochę trailerów
http://gallery.usticke.org/v/gaming/gcnwn2
reportaż z GenConu gdzie była prezentowana wersja alfa gry, toolseta itp ( możesz znaleźć tam np imiona npc z gry, towarzyszących ci najemników itp)...
Dla znających angielski:)
odwiedźcie obsidianent.com i forum NWN2 na stronie bioware.com
Życzę dobrej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:58, WoytaZ napisał:

Kto tworzy muzykę do NWNa2? Szukałem w paru miejscach, ale nie mogłem znaleźć.


Z tego co wiem muzyke robi Jeremy Soule. Czyli ta sama osoba, która robiła muzykę do NWN1, Dungeon Siege 1, Ice wind Dale, Guild Wars, Morrowindzie, KotOR, czy tez Oblivionie... i wielu, wielu innych tytułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwość kupienia pre-order będzie aż do (prawie) samej premiery, czy też skończy się niespodziewanie? Czy istnieje możliwość, że będzie podana _oficjalna_ informacja o zawartości EK (tu mi chodzi m.in. o płytę z muzyką) jeszcze przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 23:55, nKodeR napisał:

Czy możliwość kupienia pre-order będzie aż do (prawie) samej premiery, czy też skończy się
niespodziewanie? Czy istnieje możliwość, że będzie podana _oficjalna_ informacja o zawartości
EK (tu mi chodzi m.in. o płytę z muzyką) jeszcze przed premierą?



Pewnie EK bedziesz mogl kupic, az do premiery i troche czasu po premierze...

I tak na 100% oficjalna zawartosc EK bedzie podana przed premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi kumple nie graja w NWN2 i nie zamierzaja kupoawc i grac na necie, wiec np bym mogl z wami pykac tak?czy np z kims wogle z swiata? tam bende serwy do wyboru i jak bedzie dokladnie wygladac gra scieiowa ale prosze dokladnie opisac z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować