Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Po dosyć konkretnym tweakowanu w tych samych miejscach mam o jakieś 40-50% klatek więcej. Tam gdzie było 10 jest 14-16, tak gdzie było 20 mam 26-29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 01:23, bitelz90 napisał:

Jak będzie chodził NWN 2 na tym:- Radeon 9600 TX
- Athlon 2000 XP
- 512 MB DDR ?

Mam Radeonka 9600, tylko niestety nie wiem jakiego... Athlona 2000xp. podkręconego do 2600 po tym zabiegu gra chodzi o wiele lepiej... No i tą niezwykle niską ilość ramu... Czyli 512...
Ale powiem tyle, da się grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo jestem ciekawy NWN2. Pierwsza część po serii BG nigdy mnie naprawdę nie wciągnęła. NWN nie miała tego klimatu, tej miłej dla oka grafiki przedstawiającej lokalizacje. Była sterylna, sztuczna ugrzeczniona.
Miał ktoś podobne odczucia i grał już w NWN2?

Dnia 09.12.2006 o 07:21, kuchi14 napisał:

Mam Radeonka 9600, tylko niestety nie wiem jakiego... Athlona 2000xp. podkręconego do 2600
po tym zabiegu gra chodzi o wiele lepiej... No i tą niezwykle niską ilość ramu... Czyli 512...
Ale powiem tyle, da się grać :)


Długo się mapy wyczytują? Mam komputer trochę mocniejszy (ale z tej samej generacji), ale też tylko 512 ramu...

Olamagato, prównywanie maksymalnych i minimalnych ustawień na 9800pro mija się z celem. ta karta nie obsługuje kilku najnowszych "bajerów" i z definicji może mieć zablokowanych kilka opcji graficznych, dostępnych dla nowszych kart. "Wysokie" na Twojej karcie, a "wysokie" na najnowszej nie musi się pokrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 07:59, Big_pl napisał:

Baaardzo jestem ciekawy NWN2. Pierwsza część po serii BG nigdy mnie naprawdę nie wciągnęła.
NWN nie miała tego klimatu, tej miłej dla oka grafiki przedstawiającej lokalizacje. Była sterylna,
sztuczna ugrzeczniona.
Miał ktoś podobne odczucia i grał już w NWN2?

> Mam Radeonka 9600, tylko niestety nie wiem jakiego... Athlona 2000xp. podkręconego do
2600
> po tym zabiegu gra chodzi o wiele lepiej... No i tą niezwykle niską ilość ramu... Czyli
512...
> Ale powiem tyle, da się grać :)

Długo się mapy wyczytują? Mam komputer trochę mocniejszy (ale z tej samej generacji), ale też
tylko 512 ramu...

Olamagato, prównywanie maksymalnych i minimalnych ustawień na 9800pro mija się z celem.
ta karta nie obsługuje kilku najnowszych "bajerów" i z definicji może mieć zablokowanych kilka
opcji graficznych, dostępnych dla nowszych kart. "Wysokie" na Twojej karcie, a "wysokie" na
najnowszej nie musi się pokrywać.

Oj długo się wczytują, to przez tą ilość ramu pewnie :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt nawalił, nikt w sobotę nie dostanie przesyłki, bo cd projekt nie dopłacil do usługi, granda i skandal, jak można w ten sposób traktować ludzi... przesyłki wyszły z sortowni, po to by poleżeć sobie do poniedziałku, jeśli ktoś liczył na swój egzemplarz EK to sięprzeliczył, nie dojdzie - taką informację otrzymałem właśnie od dyspozytora. Jak można! proszę o wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 09:48, Radator napisał:

CD Projekt nawalił, nikt w sobotę nie dostanie przesyłki, bo cd projekt nie dopłacil do usługi,
granda i skandal, jak można w ten sposób traktować ludzi... przesyłki wyszły z sortowni, po
to by poleżeć sobie do poniedziałku, jeśli ktoś liczył na swój egzemplarz EK to sięprzeliczył,
nie dojdzie - taką informację otrzymałem właśnie od dyspozytora. Jak można! proszę o wyjaśnienia.

Jak to NIKT, do mnie już jedzie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 09:50, jarken napisał:

> CD Projekt nawalił, nikt w sobotę nie dostanie przesyłki, bo cd projekt nie dopłacil do
usługi,
> granda i skandal, jak można w ten sposób traktować ludzi... przesyłki wyszły z sortowni,
po
> to by poleżeć sobie do poniedziałku, jeśli ktoś liczył na swój egzemplarz EK to sięprzeliczył,

> nie dojdzie - taką informację otrzymałem właśnie od dyspozytora. Jak można! proszę
o wyjaśnienia.
>

Jak to NIKT, do mnie już jedzie :P :)

myślę, ze się zdziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 09:50, jarken napisał:

> CD Projekt nawalił, nikt w sobotę nie dostanie przesyłki, bo cd projekt nie dopłacil do
usługi,
> granda i skandal, jak można w ten sposób traktować ludzi... przesyłki wyszły z sortowni,
po
> to by poleżeć sobie do poniedziałku, jeśli ktoś liczył na swój egzemplarz EK to sięprzeliczył,

> nie dojdzie - taką informację otrzymałem właśnie od dyspozytora. Jak można! proszę
o wyjaśnienia.
>

Jak to NIKT, do mnie już jedzie :P :)

zadzwoń do Masterlink i zapytaj o której dostaniesz, jeśli dzisiaj, to daj znać, bo to znaczy, że będę musiał zadziałaś w Masterlinku (tam dostałem info, że cd projekt nie dopłacił do usługi dostawy w sobotę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna - ale od razu piszę, że ma duże wymagania. Jak dojdziecie już do Nevwerwinter to walki z kilkoma zbójami + chodzący mieszkańcy to nie lada wyzwanie dla waszych maszynek - zobaczycie sami. Co do miodności - gra cudowna :). Wrzucam kilka moich screenów .


Gra sie w miare dobrze na max detalach na Gf 7900 GS i A64 X2 3800 + 1GB Ramu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 09:57, Radator napisał:

>zadzwoń do Masterlink i zapytaj o której dostaniesz, jeśli dzisiaj, to daj znać, bo to znaczy,
że będę musiał zadziałaś w Masterlinku (tam dostałem info, że cd projekt nie dopłacił do usługi
dostawy w sobotę)

Dzwoń do ML. Ja zadzwoniłem, o wszystko się spytałem i dowiedziałem, że kurier już jest z moją paczką w drodze. Po paru minutach zaaktualizowały się dane na stronie ML :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:02, jarken napisał:


> >zadzwoń do Masterlink i zapytaj o której dostaniesz, jeśli dzisiaj, to daj znać, bo
to znaczy,
> że będę musiał zadziałaś w Masterlinku (tam dostałem info, że cd projekt nie dopłacił
do usługi
> dostawy w sobotę)
Dzwoń do ML. Ja zadzwoniłem, o wszystko się spytałem i dowiedziałem, że kurier już jest z moją
paczką w drodze. Po paru minutach zaaktualizowały się dane na stronie ML :)


ja paczki oczekuje za jakieś 20minut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:02, jarken napisał:


> >zadzwoń do Masterlink i zapytaj o której dostaniesz, jeśli dzisiaj, to daj znać, bo
to znaczy,
> że będę musiał zadziałaś w Masterlinku (tam dostałem info, że cd projekt nie dopłacił
do usługi
> dostawy w sobotę)
Dzwoń do ML. Ja zadzwoniłem, o wszystko się spytałem i dowiedziałem, że kurier już jest z moją
paczką w drodze. Po paru minutach zaaktualizowały się dane na stronie ML :)


Niestety, moja paczka nie dojedzie, jestem z Warszawy i wiem, że mnóstwo ludzi ma tak samo, albo odbiór osobiście dzisiaj, albo w poniedziałek kurier przyjedzie, coś jest nie tak, na liście przeowozowym nie ma info że paczka miała być nadana dzisiaj, nie mogę zamówić kuriera by to przywiózł, bo oni nie mogą sami płacić za coś... po 30 minutach oczekiwania i rozmowy przez telefon mam dość... frusstracja zamiast zabawy... dziękuję za odpowiedzi szczęśliwcy, Wam to dobrze Wybrańcy, ja po pracy grzeję na Wólczyńską 133 po odbiór osobisty paczki w EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 09:56, gmx napisał:

> myślę, ze się zdziwisz
mysle ze powinienes poczytac tu
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15763&u=233

Dziękuję, szkoda że to takie poporuto z tymi paczkami, Masterlink nie wyśle z Warszawy dzisiaj bo nie ma nalepki o doręczeniu w sobotę i na liście przewozowym nie ma takiej adnotacji, ktoś nawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją EK już mam.Rozpakowałem i pooglądałem.Wszystko jest w porządku.Smycz i breloczek się przydadzą.Szkoda tylko trochę , że koszulka jest L.Ja potrzebuję XXL , więc w niej nie polatam.Zresztą co tam , to i tak zabytek , a nie zwykłe odzienie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:29, KrzychW napisał:

Ja swoją EK już mam.Rozpakowałem i pooglądałem.Wszystko jest w porządku.Smycz i breloczek się
przydadzą.Szkoda tylko trochę , że koszulka jest L.Ja potrzebuję XXL , więc w niej nie polatam.Zresztą
co tam , to i tak zabytek , a nie zwykłe odzienie.:-)


A mógłbyś zamieścic real foto EK NWN2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:41, Lex napisał:

A mógłbyś zamieścic real foto EK NWN2?

Niestety w tej chwili jestem w firmie i dziś raczej nie będę miał okazji zrobić fotek , ale ogólnie wersja EK jest taka , jak pisze na stronie CDP.Dobrej jakości smycz ,matalowy breloczek do kluczy ze znaczkiem NWN i bawełniana biała koszulka.Poradnik i instrukcja wydane na papierze wysokiej jakości.Całość robi bardzo dobre wrażenie , może tylko oprócz mapy , która ma taki sobie wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować