Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Mam pewne pytanie . Uncus , ten taki podejrzany sprzedawca przy Warowni na Rozstajach , sprzedaję Katana władcy Mummi , jednak by tą katane użyc trzeba być nieumarłym , by użyć tą katane trzeba miec umiętność używanie magicznych urządzeń czy jest jeszcze jakis inny sposób by móc użyc tą katane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:11, Arhont napisał:

Oto ono , i już mówie że posiadam atrybut broń egzotyczna wkońcu bęz tego katan użyc niemożna
;]

Przecież masz napisane, że ta katana jest tylko dla nieumarłego, zapewne chodzi oto, że tylko blady mistrz może jej używać(on jest od któregoś poziomu traktowany jak półnieumarły). Ja tak to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 16:44, Qba777 napisał:

Ze wszystkich itemków zostanie Ci zbroja i miecz ( czy może hełm) Srebrny Miecz i pelernyka(
które raczej na pewno miałeś na postaci podczas walki ze ZŁYM ) znikają

Srebnry miecz nie znika na 100%, gdyż autorzy zapowiadali, że ma sie stać nawet potężniejszy, więc zniknąć nie może. Zapewne na poczatku będziemy chodzili tylko z ostrzem Gith(może nawet bez zbroji lub ze wszystkim jak to było w BG 2 i ToB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslisz że jestem ślepy i tego niezauwarzyłem ?
Jedyny sposób jaki dlamnie został to umiejetność Używanie Magicznych Przedmiotów bo dzięki temu można użyc przedmioty które są tylko dla jednej klasy i rasy . Szkoda że niemoge użyc tej katany , wkoncu jest najpotężniejsza jaką dotąd spotkałem , mówi się trudno i żyje dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nie moge sie juz doczekac tego dodatku... czekam na to bardziej niz na "Wiedzmina". ale to fajnie ze bedzie mozna grac swoja postacia bo mialem naprawde dobra postac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:21, Arhont napisał:

Myslisz że jestem ślepy i tego niezauwarzyłem ?
Jedyny sposób jaki dlamnie został to umiejetność Używanie Magicznych Przedmiotów bo
dzięki temu można użyc przedmioty które są tylko dla jednej klasy i rasy . Szkoda że niemoge
użyc tej katany , wkoncu jest najpotężniejsza jaką dotąd spotkałem , mówi się trudno i żyje
dalej .


Nie wiem czy jesteś spostrzegawczy(nie koniecznie ślepy) bo byś sie inaczej głupio nie pytał, wymagania to wymagania. Używanie magicznych urzadzeń napweno pozwoli ci jej uzywać, ale nie uważam że jest ona taka super mocna, jeżeli popatrzysz z jakim wrogiem walczysz od tego momentu to jest to jedynie katana +5(a lepszą można zrobić sobie samemu).

Jaką masz zbroje na sobie bo całkiem fajnie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:18, dzawora napisał:

ale nie moge sie juz doczekac tego dodatku... czekam na to bardziej niz na "Wiedzmina". ale
to fajnie ze bedzie mozna grac swoja postacia bo mialem naprawde dobra postac :)


Dla mnie jest to najbardziej oczekiwana gra w tym roku, gdyż od (prawie) zawsze byłem fanem tej serii. Liczę na przynajmniej jeszcze dwa dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:29, edeń napisał:

> ale nie moge sie juz doczekac tego dodatku... czekam na to bardziej niz na "Wiedzmina".
ale
> to fajnie ze bedzie mozna grac swoja postacia bo mialem naprawde dobra postac :)

Dla mnie jest to najbardziej oczekiwana gra w tym roku, gdyż od (prawie) zawsze byłem fanem
tej serii. Liczę na przynajmniej jeszcze dwa dodatki.


Cóż, mi osobiście jedynka nie przypadłą do gustu przez słabą fabułe, ale dwójeczka jest bardzo dobra, a na dodatek czekam bardziej niż na Wiedźmina,szkoda, że dopiero dostaniemy go 6 grudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:38, Robert'cik napisał:

Mam to samo. 1 słaba, 2 świetna. Na dodatek też czekam. Teraz zadowalam się Wyspą Piratów.


Ja musze skończyć jeszcze Neverwinter Nights 2, a jestem już przy końcówce, a później zajme się Wyspą Piratów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znika na 100%. Może i staje się potężniejszy. Ale dostaniemy go na pózniejszym etapie. Wiem to od ludzi co już grają w ENG wersję dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:08, Qba777 napisał:

Znika na 100%. Może i staje się potężniejszy. Ale dostaniemy go na pózniejszym etapie. Wiem
to od ludzi co już grają w ENG wersję dodatku.



I jak tym twoim " ludziom " podoba się dodatek ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:36, Długi18 napisał:

Cóż, mi osobiście jedynka nie przypadłą do gustu przez słabą fabułe, ale dwójeczka jest bardzo
dobra, a na dodatek czekam bardziej niż na Wiedźmina,szkoda, że dopiero dostaniemy go 6 grudnia...


Ja kampanię w jedynce ledwo co dotknąłem, szczerze mówiąc (cały czas grałem na serwerach PvP), za to w dwójce musiałem, gdyż są problemy z patchami.
A co do 6 grudnia - zastanawiałem się, czy czas nie anulować zamówienia - wychodzi mi o 5 złoty mniej niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest "Elficka kolczuga Aslyferund" Sprzedaje ją gnomka , Fibba , która się pojawia we porcie Neverwinter potym jak Shandra dołącza do drużyny . Zbroja lekka , jedynie dla elf i pół elf ;] ale z umiętnością Używanie Magicznych Przedmiotów da się tą zbroje użyc , bynajmniej Neeshka potrafi .

20071018224624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 22:46, Arhont napisał:

To jest "Elficka kolczuga Aslyferund" Sprzedaje ją gnomka , Fibba , która się pojawia we porcie
Neverwinter potym jak Shandra dołącza do drużyny . Zbroja lekka , jedynie dla elf i pół elf
;] ale z umiętnością Używanie Magicznych Przedmiotów da się tą zbroje użyc , bynajmniej
Neeshka potrafi .

A łuk masz ciekawy jakiś, bo ja mam tylko beznadziejny łuk refleksyjny +3(chodzi o długi oczywiście) i nic lepszego nie znalazłem do końca gry. Znalazłeś może full zestaw Lorda Nashera(buty, płaszcz, rekawice i pierścień- ja znalazłem tylko buty i pierścień)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować