Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 19:24, Robert'cik napisał:

Warto w ogóle zasysać? Fajny ten mod? I może jest gdzieś indziej niż tylko na gram.pl, bo prędkość
na ich serwerze ftp jest koszmarna.


Mnie się podobał. Tyle tylko, że on ma być złożony z trzech części, a póki co dostępna jest tylko pierwsza. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:26, heyboy napisał:

> Warto w ogóle zasysać? Fajny ten mod? I może jest gdzieś indziej niż tylko na gram.pl,
bo prędkość
> na ich serwerze ftp jest koszmarna.

Mnie się podobał. Tyle tylko, że on ma być złożony z trzech części, a póki co dostępna jest
tylko pierwsza. Niestety.

Tak samo jak Witch Weak do jedynki. Nawet go nie zaczynałem bo zanim wyszły kolejne części to dwójka się zbliżała. Po za tym niedługo MZ(masja zdrajcy lub MoB jak kto woli) wychodzi i bedziemy mieli kontynuację naprawde ciekawej historii znanej z podstawki.

p.s. Czy nikt nie znalazł nigdy wszystkich części kompletu przedmiotów Lorda Nashera? Ja mam tylko buty i pierścień a płaszcz i rękawice. Naprawde nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:11, Bosper napisał:

/ciach/


Dokładnie. Tyle tylko, że do polskiej premiery Maski Zdrajcy pozostało ok. 2 miesięcy. Pocieszę się jednak Wiedźminem ;)

A płaszcz i rękawice są chyba generowane losowo, więc 50% szans, że się trafią. Ja sobie oszukałem troszkę. Nie są to jednak jakieś super przedmioty. Jest dużo lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dotyczące bug''u w grze. Mianowicie nie mogę w menu drużyny ani Khlegara usunąć, ani go dodać...:(. Jest on jedną z moich ulubionych postaci w grze i dosyć mocno ubolewam nad tym faktem. Dodam tylko, że w związku z moją grą musiałem wybierać skład drużyny od zera, a skoro Khelgara nie idzie ruszyć, to no cóż.....-_-.....powiem tylko, że bug nie przeszkadzał mi dopóki miałem krasnoluda w swoim zespole. Co powinienem zrobić by owy bug zniknął? Czy wogóle mogę coś zrobić? Zainstalowałem już grę ponownie, lecz jestem zmuszony teraz grać od początku, a byłem już niemalże w połowie gry...zachowałem jednak save z gry, której przejście uniemożliwia mi owy błąd.
Jeśli ktoś spotkał sie z podobnym bugiem i sobie z nim poradził, to proszę o podzielenie sie ze mną wiedzą na temat "walki" z nim. Wszystkich tych, którzy sie z nim nie spotkali, a mają jakieś doświadczenie w walce z bugami lub pomysły co z nimi zrobić proszę o pomoc.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:21, pizmak666 napisał:

/.../

można by zainstalować najnowszego patcha...


Właśnie mój problem polega na tym, że mam zainstalowanego patcha 1.06...i nic to nie daje...ale przechodzę grę jeszcze raz więc może teraz sie uda...eh...tylko kupa do przechodzenia...:(

Pozdrawiam i gdyby ktoś miał jeszcze jakieś rady to bardzo proszę o pisanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka wersja gry? Premierówka, EK, Platyna?
2. Jaki nr wersji?
3. Masz jakieś starsze sejwy?

Osobiście się jeszcze z żadnym poważnym bugiem nie spotkałem. Może poza unieruchomieniem jakiegoś wroga, ale to mi akurat nie przeszkadzało...

Wpadłem jeszcze na jeden pomysł. Próbowałeś użyć komendy w konsoli rs kr_roster_edit? Może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest poprawka polonizacyjna do edycji premierowej!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????
Wysłałem już chyba z 5 maili a za każdym razem dostawałem odpowiedź w stylu "Będzie za tydzień" co oczywiście ani razu nie było prawdą.To jest już żałosne!!
I jak jestem przy tym temacie.Kiedy zamierzacie wydać polskiego patcha 1.07??? Czy w ogóle macie zamiar go wydać??Czy będziecie czekać do Maski Zdrajcy??A może będzie znowu tak, że go przeskoczycie i będzie od razu 1.08
tak jak to było z 1.03??
Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 20:19, heyboy napisał:

A płaszcz i rękawice są chyba generowane losowo, więc 50% szans, że się trafią. Ja sobie oszukałem
troszkę. Nie są to jednak jakieś super przedmioty. Jest dużo lepszych.

To bez sensu, jak są generowane losowo(jako komplet są silniejsze, tak pisze w opisie butów). Wiem, że przedmioty są także lepsze, ale chodzi o fakt, że powinny być (tym bardziej jak to jest komplet). Strasznie mnie denerwują te generatory losowe w tych nowych grach to strasznie psuje grę, gdyż musisz zapisywać grę przed każdą beznadziejną skrzynką i patrzeć co wypada, w większości wypadków wypada straszne badziewie, jakieś maczugi itp, których i tak nikt nie używa bo to beznadziejna broń(lub spam zwojów z czarami jak grasz wojownikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 09:30, MetaL2 napisał:

Gdzie jest poprawka polonizacyjna do edycji premierowej!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????
Wysłałem już chyba z 5 maili a za każdym razem dostawałem odpowiedź w stylu "Będzie za tydzień"
co oczywiście ani razu nie było prawdą.To jest już żałosne!!
I jak jestem przy tym temacie.Kiedy zamierzacie wydać polskiego patcha 1.07??? Czy w ogóle
macie zamiar go wydać??Czy będziecie czekać do Maski Zdrajcy??A może będzie znowu tak, że go
przeskoczycie i będzie od razu 1.08
tak jak to było z 1.03??
Proszę o szybką odpowiedź.


Nie chciałbym Cię straszyć ale teraz jest już patch 1.10, CDP zawsze miał ogromne problemy z patchami do NWN to już taka tradycja. Zmień sobie lepiej gre na ENG i instaluj 1.10 nie będziesz musiał czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:51, MetaL2 napisał:

Już 1.10?? A nie było 1.08 i 1.09??
Z tym zmienianiem języka to chyba da się jakoś plikami zrobić?? Nie trzeba kupować ang. wersji??


Tak, gram w MoB i on właśnie wprowadza 1.10 osobno jest do ściągnięcia również do podstawki. Wszystko co będziesz musiał zrobić to ściągnąć fix z ENG dialog.tlk z oficjalnej strony z tego co pamiętam. Sam mam obie gry ENG ale kumpel który ze mną zamawiał MoB miał problem z instalacją na wersje polską ten jeden plik wystarczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w nastepna sobote bede mial neverwintera 2 wersje angielska niestety, i wiecie moze skad wziac jakies dobre spolszczenie? Sciag8nalem juz jedno ale moze znacie jakies lepsze...
ps: mam kompa pentium 4 1,8ghz radeon 9550 i 1280b ram. mam nadzieje ze zagram: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować