Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2007 o 21:07, Zaskroń napisał:

Sorry że w starym poście tego nie napisałem ale...zapomniałem jak już sie po tych 2min włączy
nwn2 to pięknie chodzi


Sądzę, że jest to związane z ilością RAM-u (masz minimalną ilość), więc dopóki nie dodasz przynajmniej 512 MB gra będzie się długo wczytywać (ja mam 1GB RAM-u, a ten "czarny ekran" trwa u mnie około minutę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:07, kedzior141 napisał:

w nastepna sobote bede mial neverwintera 2 wersje angielska niestety, i wiecie moze skad wziac
jakies dobre spolszczenie? Sciag8nalem juz jedno ale moze znacie jakies lepsze...


Jest tylko jedno dobre spolszczenie - w sklepie, przykro mi.

Dnia 16.10.2007 o 21:07, kedzior141 napisał:

ps: mam kompa pentium 4 1,8ghz radeon 9550 i 1280b ram. mam nadzieje ze zagram: )


Wymagania sprzętowe: http://neverwinter2.gram.pl/news.php?id=104
Program sprawdzający, czy spełniasz wymagania pod daną grę: http://neverwinter2.gram.pl/news.php?id=413

Czytaj przypięty post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy jakiś patch poprawia umiejętności tworzenia przedmiotów, chodzi o umagicznianie broni dystansowej, o dodanie zmniejszenia obrażeń od magii w wartości 10/- (ta zdolność nie działa na niczym) i tym podobne związane z tworzeniem przedmiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 10:09, Bosper napisał:

Czy ktoś wie, czy jakiś patch poprawia umiejętności tworzenia przedmiotów, chodzi o umagicznianie
broni dystansowej, o dodanie zmniejszenia obrażeń od magii w wartości 10/- (ta zdolność nie
działa na niczym) i tym podobne związane z tworzeniem przedmiotów?


Jest taki na 100% bo go kiedyś ściagałem - nazywa sie bodajze Complete craftsman...
A, naści link: http://nwvault.ign.com/View.php?view=NWN2HakpaksOriginal.Detail&id=18&comment_page=15

Acha, to nie patch, tylko mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 18:25, Qba777 napisał:

Nie chodzi o przewrażliwienie. To jest w regulaminie. Przeczytaj


Czytałem... Jeśli gram na sieci, to używam orginalnych plików 2da, a na singlu tych ulepszonych.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wyda wam się to trochę śmieszne ale pytam: Jak zmusić moją postać do wyważania dżwi, lub niszczenia różnych obiektów ?

Czarami... owszem to pestka, ale jak ich nie posiadam ?
W NWN 1 była taka opcja z menu rozwijalnego a tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 15:13, Drake Mariusz napisał:

Może wyda wam się to trochę śmieszne ale pytam: Jak zmusić moją postać do wyważania dżwi, lub
niszczenia różnych obiektów ?

Czarami... owszem to pestka, ale jak ich nie posiadam ?
W NWN 1 była taka opcja z menu rozwijalnego a tu ?


Jest menu rozwijane, przytrzymujesz PPM i się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie. mieliscie taki bug ze nie dalo sie uratowac kapitana Fort Lock??? ja mam tak dostaje to zadanie,odnajduje tego kapitana,zabijam tego kolesia nie pamietam jak sie on nazywa ten taki w kapturze i w masce,
i kapitan mowi mi zebym uratowal jego zolnierzy a on chyba powinien dolaczyc sie do mojej druzyny,ale nic sie nie dzieje. odnajduje tych zolnierzy i wracam do Fort Lock i jak chcialbym pomowic z tym tymczasowym kapitanem to sie nie da a wiem ze powinienem z nim walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 19:56, dzawora napisał:

a ja mam takie pytanie. mieliscie taki bug ze nie dalo sie uratowac kapitana Fort Lock??? ja
mam tak dostaje to zadanie,odnajduje tego kapitana,zabijam tego kolesia nie pamietam jak sie
on nazywa ten taki w kapturze i w masce,
i kapitan mowi mi zebym uratowal jego zolnierzy a on chyba powinien dolaczyc sie do mojej druzyny,ale
nic sie nie dzieje. odnajduje tych zolnierzy i wracam do Fort Lock i jak chcialbym pomowic
z tym tymczasowym kapitanem to sie nie da a wiem ze powinienem z nim walczyc

Nie miałem takiego błędu, masz może za mało spatchowaną grę, lepiej spatchuj ją sobie do wersji conajmniej 1.7(aktualna dla wersji pl bo dla angielskiej to jest nawet 1.10) Innego rozwiazania nie widzę, ja mam grę w wersji 1.4, ale nie patchuję bo chce aby moje postacie przeszły do dodatku, a jak spatchuje to chyba nie bedę mógł zabić króla cieni od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Wersja aktualna to 1.06(980)PL. Z tym ,że ta wersja nie pozwala grać . Wersja 1.10 TO TAK NAPRAWDĘ 1.07 ale twórcy gry powiedzieli ,że skoro wnosi on TAK wielkie zmieany to przeskoczyli 3 numerki. TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 21:10, Robert'cik napisał:

A czemuż to nie mógłbyś zabić Króla Cieni? Nie rozumić.

Chodziło mi o stare savey, gdzie mam postacie kończące grę i po wgraniu patchów zapewne nie można by nimi przejść do dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 23:51, Bosper napisał:

Chodziło mi o stare savey, gdzie mam postacie kończące grę i po wgraniu patchów zapewne nie
można by nimi przejść do dodatku.

Będzie można, podobnie jak ma się sprawa z importem postaci do modów - postać której nawet nie eksportujesz, ale masz save z nią jest "widziana" przez grę (wszystkie statystyki, ekwipunek itp. są brane z ostatniego sejwa), więc nie musisz jeszcze raz zabijać Króla Cieni żeby przejść do dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 14:09, Raylin napisał:

> Chodziło mi o stare savey, gdzie mam postacie kończące grę i po wgraniu patchów zapewne
nie
> można by nimi przejść do dodatku.
Będzie można, podobnie jak ma się sprawa z importem postaci do modów - postać której nawet
nie eksportujesz, ale masz save z nią jest "widziana" przez grę (wszystkie statystyki, ekwipunek
itp. są brane z ostatniego sejwa), więc nie musisz jeszcze raz zabijać Króla Cieni żeby przejść
do dodatku.



Czyli w dodatku bede mogl grac swoja postacia z calym ekwipunkiem i statystykami??? Nie no coraz bardziej mi sie to podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 15:38, dzawora napisał:

Czyli w dodatku bede mogl grac swoja postacia z calym ekwipunkiem i statystykami??? Nie no
coraz bardziej mi sie to podoba :)

Nie no, ekwipunku całego raczej mieć nie będziesz (gra będzie "wiedziała" co masz, ale zostawią ci pewnie tylko jakieś wybrane przedmioty, np. miecz i wyjaśnią dlaczego straciłeś resztę), ale statystyki, umiejętności itp. przechodzą do dodatku - w końcu masz grać swoją postacią, a tych rzeczy nie może stracić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich itemków zostanie Ci zbroja i miecz ( czy może hełm) Srebrny Miecz i pelernyka( które raczej na pewno miałeś na postaci podczas walki ze ZŁYM ) znikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować