Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Witam. Postanowiłem przejście znowu NWN 2. Tym razem jako postać czarująca (a mianowicie czarownik), a na dodatek zła ;] Jestem dopiero w Highcliff i zastanawiam się, czy jeśli teraz wytnę wszystkie jaszczurce, to czy w akcie 3 będę walczył z tym ogromnym gadem/płazem??

BTW Czy Storm of Zehir już wyszedł w Polsce?? Bo nie mogę znaleść jakoś oferty na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 14:37, juzio07 napisał:

BTW Czy Storm of Zehir już wyszedł w Polsce?? Bo nie mogę znaleść jakoś oferty na gram.pl


Nie, ma być dopiero w Marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 14:37, juzio07 napisał:

Jestem dopiero w Highcliff i zastanawiam się, czy jeśli
teraz wytnę wszystkie jaszczurce, to czy w akcie 3 będę walczył z tym ogromnym gadem/płazem??


Tak. Ten z 3 aktu pochodzi z innego plemienia (z głębi bagien) podobnie jak większość jego pomagierów. Jedyną różnicą będzie to że jeśli teraz pomożesz jaszczurcom to w III Akcie ponownie spotkasz Slaana (choć absolutnie nic z tego spotkania nie wynika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 14:45, Karharot napisał:

ciach


A dalej będę mogł zawrzeć sojusz z jaszczuroludźmi?? Bo z tego co pamiętam to za każdego sojusznika dostawało się chyba 500 lub nawet 1000 exp''a, a tego nigdy za mało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to nie ma to znaczenia. Dopiero w III Akcie po walce z szamanem będziesz musiał podjąć decyzję która zaważy na Twoim sojuszu z jaszczurcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć słabą esencję mocy do medalionu by przyzwać Mefasma w Warowni? Mam złoty naszyjnik, promienistą esencję ognia i gwiezdny szafir ale tej esencji nie mogę znaleźć nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:18, Thalanthas napisał:

Gdzie mogę znaleźć słabą esencję mocy do medalionu by przyzwać Mefasma w Warowni? Mam
złoty naszyjnik, promienistą esencję ognia i gwiezdny szafir ale tej esencji nie mogę
znaleźć nigdzie.


Też miałem ten sam problem:).Sama esencje dosyc ciężko dorwać w tym momencie gry, ale mozna ja wydestylowac z kilku przedmiotów, które można kupic w warowni u kupców.Jak twoja postac nie ma dużego skillla w alchemii to daj sprzęt tej czarodziejce(Quara bodajże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 12:24, Król Jabol napisał:

Też miałem ten sam problem:).Sama esencje dosyc ciężko dorwać w tym momencie gry, ale
mozna ja wydestylowac z kilku przedmiotów, które można kupic w warowni u kupców.Jak twoja
postac nie ma dużego skillla w alchemii to daj sprzęt tej czarodziejce(Quara bodajże).



Ale z jakich przedmiotów da się to wydestylować i w jaki sposób bo nigdy się w alchemię nie bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 16:51, Thalanthas napisał:

Ale z jakich przedmiotów da się to wydestylować


Zazwyczaj z rozmaitych części ciała różnych istot. Kły, rogi, kolce, krew i inne takie. Sporo tego na pewno zdobyłeś podczas podróży, w razie czego można to też kupić u handlarzy sprzedających komponenty alchemiczne.

Dnia 07.02.2009 o 16:51, Thalanthas napisał:

i w jaki sposób bo nigdy się w alchemię nie bawiłem.


W ekwipunku użyj na tym moździerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:01, Karharot napisał:

W ekwipunku użyj na tym moździerza.



Heh... nie mogę znaleźć moździerza. Nie wiesz może gdzie mogę kupić go bo ja jakoś u żadnego sklepikarza do jakiego mam dostęp nie mogę znaleźć takowego. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:20, Thalanthas napisał:

> W ekwipunku użyj na tym moździerza.


Heh... nie mogę znaleźć moździerza. Nie wiesz może gdzie mogę kupić go bo ja jakoś u
żadnego sklepikarza do jakiego mam dostęp nie mogę znaleźć takowego. :-/

W forcie Locke można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:27, Asthariel napisał:

W forcie Locke można znaleźć.



Niestety tam już nie mogę się wybrać. A jakiś inny pomysł? Może kod? give moździerz <-- ale po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:51, Karharot napisał:

Handlarka Caelryna Seerar którą możesz zarekrutować do swojej twierdzy na górze Galardrym
ma taki na sprzedaż.



*wali głową o klawiaturę* A niech to! Muszę się wrócić z savem i ją tym razem zwerbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 18:22, Karharot napisał:

Wiesz co, lepiej daj sobie spokój z wczytywaniem sejwa. Tu masz kod i nie męcz się więcej:)
giveitem mortar



Dzięki. To może wiesz co robię źle z tworzeniem tego amuletu? Wkładam na stół alchemiczny te potrzebne rzeczy, rzucam czar Ciemność, a potem używam zdolności Ammona Napełnienie przedmiotu zdolnością magiczną. Ale nic się nie dzieje. Tu trzeba atutu tworzenie cudownych przedmiotów czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 18:50, Karharot napisał:

Owszem. Czar musi zostać rzucony przez postać posiadającą ten atut.



A wiesz może jeszcze czemu jak chcę sobie sprowadzić rubin bo nie mogę znaleźć żadnego w sklepie by stworzyć ostatni przedmiot ogniskujący dla Mefasma to pokazuje się na konsoli komunikat że akcja została failed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie może ktoś jaki jest powód znikania NPCtów w grze? Jestem w Highcliff i poproszono mnie o znalezienie na lokacji z ruinami męża jednej kobiety i jakiś dzieciaków. Postaci tych tam nie ma, mimo, że questy siedzą w dzienniku jak należy. Podobnie stało się z drużyną dowódcy fortu Locke w krypcie. Zastanawiam się czy to wina błędu w zapisie gry czy instalacji/patchach. Wersja gry angielska, bez dodatków, z najnowszym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować