Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Witam.

Mam nastepujacy problem: Gdy pokonam czlowieka bez twarzy bez wzgledu na to jak tego dokonam ani czy go zabije czy tez wezwe czerwona pania gdy wchodze w portal ktory pojawia sie po zwyciestwie gra rozpoczyna ladowanie i staje tak na oko na 90% jednoczesnie niema mozliwosci by poszla dalej. W poradniku do gry bylo napisane ze wejscie w portal jest jednoznaczne z koncem gry ale skoro cos sie laduje to musi byc jakis ciag dalszy. BYlbym zobowiazany gdyby ktos udostepnil mi saveya dzieki ktoremu moglbym z tego miejsca przejsc przez portal i zobaczyc jakis jak mniemam filmik koncowy czy cos. Ewentualnie prosilbym o napisanie mi co tez tam sie dzieje po przejsciu przez portal z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć wszystkie cienie w grze i przejść przez portal dopiero. Głupie rozwiązanie, ale mi o dziwo pomogło w podobnym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 21:39, heyboy napisał:

Spróbuj wyłączyć wszystkie cienie w grze i przejść przez portal dopiero. Głupie rozwiązanie,
ale mi o dziwo pomogło w podobnym przypadku.


Zalozmy ze nie pomoze czy moglbys w takim przypadku napisac mi co tam sie dzieje? Ewentualnie jakos przeslac sava bym mogl przejsc? Podejrzewam ze czyjs sejv moze zadzialac. Czlowiek czuje sie naprawde glupio gdy musi probowac kombinowac prawie jak z crackami przy oryginalnej grze tylko po to by moc w niz najzwyczajniej w swiecie zagrac.. To samo jest z gothiciem 3 zmierzch bogow w glowie sie nie miesci ze mozna tak zepsute gry wydawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra....

Wylaczylem wszystko co tylko mozna...

Po wczytaniu saveya widzialem tylko pusta plansze obrazki moich bohaterow interfejs i 2 wystajace z ziemi kamienie poza tym pustka. Sprobowalem wczytac inny sejv i NWN2 wykonal nieprawidlowa operacje...

Od czasu dojscia do finalowej bitwy za drugim zaladowaniem zawsze wykonuje nieprawidlowa operacje...

Po probie wlaczenia gry widze teraz czarny ekran, probowalem ja uruchomic na innym komie nie z gf ale z radem i jest ten sam efekt wiec to raczej nie wina aniy konfiguracji ani karty samej w sobie.

Pozostaja 2 mozliwosci ta gra potrzebuje patha albo cos zrobilem w grze co spowodowalo ze na koniec takie cos sie dzieje ale nie bede przechodzil gry od nowa nie wiedzac co zrobilem zle.

Prosze o jakas pomoc saveya i opowiesc co czeka postac gracza po przejsciu przez portal do tego powiem ze jak na tym obrazku ladowania naciskam H to pojawia sie obraz (plansza zgra) bez postaci widze sciane z ktorej wyrawalem swoja dusze i pare budynkow do tego moge poriszac za pomoca klawiszy wsad znacznikiem ktory pojawia sie po podswietleniu postaci samej postaci jednak niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Prośbę. Niech ktoś napisze mi co dzieje się w masce zdrajcy po przejściu przez portal pojawiający się po pokonaniu człowieka bez twarzy. Jeśli ktoś może proszę o savy abym mógł sam to zobaczyć. Z jakiegoś powodu po przejściu przez portal gra zaczyna ładować się i na chwilę przed 100% staje i nie jestem w stanie przejść dalej. Zgóry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem ostatnio sobie liste atutow epickich i zauwazylem atut "epicka walka dwoma broniami" ale nie moglem wypatrzec epickiego atutu dotyczacego lucznictwa , ktore przeciez zawsze pojawialy sie na tych samych lvlach co te od walki dwoma broniami. Czy naprawde nie ma zadnego takiego atutu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 14:27, VertigoŁDZ napisał:

Przegladalem ostatnio sobie liste atutow epickich i zauwazylem atut "epicka walka dwoma
broniami" ale nie moglem wypatrzec epickiego atutu dotyczacego lucznictwa , ktore przeciez
zawsze pojawialy sie na tych samych lvlach co te od walki dwoma broniami. Czy naprawde
nie ma zadnego takiego atutu ?



Dla łucznika łowcy jest chociażby bardzo dobry atut "Zguba Wrogów" która daje : "Każda broń używana przeciwko ulubionemu wrogowi jest traktowana jako broń zagłady dla tego gatunku stworzeń i daje premie do ataki +2 i 2k6 do obrażeń."

Nie jest co prawda tylko dla łucznika ale jednak...


I moje pytanie: da się jakoś zmienić tą muzykę w menu po zainstalowaniu Maski by była ta co była w podstawce bez Maski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 18:05, CDRV napisał:

Mam Prośbę. Niech ktoś napisze mi co dzieje się w masce zdrajcy po przejściu przez portal
pojawiający się po pokonaniu człowieka bez twarzy. Jeśli ktoś może proszę o savy abym
mógł sam to zobaczyć. Z jakiegoś powodu po przejściu przez portal gra zaczyna ładować
się i na chwilę przed 100% staje i nie jestem w stanie przejść dalej. Zgóry dziękuję



Podaj e-mail to ci wyślę skoro juz przeszedłeś a nie możesz tego zobaczyć, jak coś to ja grałem magiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 18:41, Thalanthas napisał:

> Mam Prośbę. Niech ktoś napisze mi co dzieje się w masce zdrajcy po przejściu przez
portal
> pojawiający się po pokonaniu człowieka bez twarzy. Jeśli ktoś może proszę o savy
abym
> mógł sam to zobaczyć. Z jakiegoś powodu po przejściu przez portal gra zaczyna ładować

> się i na chwilę przed 100% staje i nie jestem w stanie przejść dalej. Zgóry dziękuję



Podaj e-mail to ci wyślę skoro juz przeszedłeś a nie możesz tego zobaczyć, jak coś to
ja grałem magiem.



Mail: shadow.ak@neostrada.pl

nie wiem jaka jest natura mojego problemu moze nie zdolam zobaczyc tego nawet jak dostane twojego sava wiec moze poza wyslaniem go do mnie zaco bardzo dziekuje opisz mi czy cos jeszcze sie tam gra albo czy jest jakas scenka na enginie gry czy moze filmik jestem ciekaw co sie dzieje a bardzo mnie denerwuje ze majac ogryginal niemoge zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale niestety save jest za duży nawet jeśli by wysyłać każdy plik z niego oddzielnie bo jeden z nich waży 34 MB, a to jest dużo za dużo jak na załącznik do listu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 21:04, Thalanthas napisał:

Przykro mi, ale niestety save jest za duży nawet jeśli by wysyłać każdy plik z niego
oddzielnie bo jeden z nich waży 34 MB, a to jest dużo za dużo jak na załącznik do listu.


Moglbys swojego sava udostepnic na rapidshare co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 20:29, CDRV napisał:

opisz mi czy cos jeszcze sie tam gra albo czy jest jakas scenka na enginie gry czy moze filmik jestem
ciekaw co sie dzieje a bardzo mnie denerwuje ze majac ogryginal niemoge zobaczyc.

Najpierw jest rozmowa z Kelemvorem na enginie gry, a potem narrator-Kelemvor na tle zmieniających się rysunków wyjaśnia co stało się dalej z tobą i twoimi towarzyszami (w zależności od twoich decyzji teksty są różne). Jeśli chcesz obejrzeć zakończenie to najprościej chyba na youtubie: http://pl.youtube.com/watch?v=mRzcCIOMXyM - to jest zakończenie takie samo jakie ja miałem na koniec (dobra postać, romans z Safiyą), ale możesz znaleźć bez problemu też inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie ze ponoc szykuje sie trzeci dodatek do tej gry ? :) troche glupio, poniewaz nie mamy jeszcze drugiego dodatku, zapewne cdp wyda dodatek w marcu dopiero, wiec wtedy chwilowo bedziemy miec wersje aktualna :D w koncu, nie ?? :P wiec zapewne za rok, moze dwa znow bedziemy miec wersje aktualna ze swiatowa :) nie wiem czy sie smiac czy plakac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc, chcialem tylko powiedziec ze nie jest trudno zalozyc konto na rapidzie a przydaje sie. Wciaz trudno mi pogodzic sie z niemoznoscia obejrzenia rozmowyz kelemvorem z moja postacia ale dziekuje za to co jest. Na wszelki wypadek chcialem jeszcze zapytac czy ktos ma jakis pomysl co moznaby zrobic z moim problemem? Path ? Zle przeszledlem gre i jakis blad sie pojawil? Na dwoch roznych konfiguracjach problem ejst ten sam nawet gdy finalna walke przechodze od nowa bardzo to dolujace. Dziekuje za wszelka pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 12:56, CDRV napisał:

Na wszelki wypadek chcialem jeszcze zapytac czy ktos ma jakis pomysl co moznaby zrobic z moim problemem?

No cóż, najlepiej gdyby ktoś kto ma zainstalowaną grę sprawdził twój save u siebie - jeśli i tam wystąpi błąd to będzie wina samego pliku (a z tym raczej nic już nie zrobisz), a jeśli zadziała to wina gry. A na wszelki wypadek spróbuj jeszcze tego: http://nwn2.wikia.com/wiki/Troubleshooting#Crash_on_transition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem i zaczyna mnie już NAPRAWDĘ wkurzać... Otóż mam do czynienia z bugiem,który jest niesamowicie uciążliwy.Moja warownia jest już na maxa rozbudowana,wypasiona itd. Ale choć wysyłam moich Szarych Płaszczy na patrol to i tak nic nie daje i ciągle mam "bezpieczeństwo" na najniższym poziomie... Są na to jakieś kody albo da się to jakoś zmienić w plikach gry...? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie mody dodające nowe questy i lokacje? Zamierzam sprawdzić to o Conanie i Asphyxię, ale pewnie w odmętach NWN Vault kryje się wiele ciekawszych rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:55, dominik713 napisał:

Mam pewien problem i zaczyna mnie już NAPRAWDĘ wkurzać... Otóż mam do czynienia z bugiem,który
jest niesamowicie uciążliwy.Moja warownia jest już na maxa rozbudowana,wypasiona itd.
Ale choć wysyłam moich Szarych Płaszczy na patrol to i tak nic nie daje i ciągle mam
"bezpieczeństwo" na najniższym poziomie... Są na to jakieś kody albo da się to jakoś
zmienić w plikach gry...? -.-

Tak się dzieje jak masz za słabo wytrenowanych żołnierzy lub masz ich za mało. Trzeba sporo wyrekrutować(po za tym wszystkiego na maxa chyba się nie da zrobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować