Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 21:09, locking102 napisał:

Ja se wziolem CHaothic Evil ale tak se mysle czy nie bende mogl miec mozliwosci zeby grac dobra
postacia?


To tylko kolor pudełka i inny kolor gadżetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:16, Mistic napisał:

> Ja se wziolem CHaothic Evil ale tak se mysle czy nie bende mogl miec mozliwosci zeby grac
dobra
> postacia?

Niestety, zmartwie cie, nie bedziesz mial mozliwosci gry inna postacia niz Chaotyczna Zła!
Coz, EK ma tez minusy jak widac.

A tak na serio, to wersja LG czy CE nie oznacza ze gra ogranicza ci mozliwe do wyboru charaktery...
Chodzi o kolorystyke skladu pakietu...


Ja wiem tylko o tą aure pytam czy moge miec dobra czy tylko zła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:32, Mistic napisał:

Tego juz nie pamietam, albo jest jedna dla wszystkich, albo po jednej aurze dla kazdej wersji.


No o to sie obawiam ze jak bende chcial miec taka i taka to tylko w zlej bedzie aura ale watpie w to bardzo bo by mieli za duzo do roboty:) Ogolnie EK jest wzpasiona jest koszukla, ten amulet chociaz juz mam z Gothic 3 amulet..jest naprawde fajna, i jeszcze sprzedam nwn1 za 50 zl i bende miec EK za 10 zl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, sprzedasz NWN1 za 50? Juz z kims o tym dyskutowalem, nie wiem czy z toba czy nie. Mentalnosc graza czesto nastawiona jest na estetyke i jakosc wydania, i jesli znajdzie sie ktos kto kupi NWN1 DE (bo wersja z EK to jest NWN DE) i bedzie mial wybor za 47 z pudlekiem, instrukcja, poradnikiem i eleganckim nadrukiem na plycie i za 50 sama plyte w kopercie i niekoniecznie z nadrukiem zwiazanym z NWN1 to co wybierze? Na tym przykladzie mozna podac Splinter Cell CT z kart graficznych i Supersellera. Sprzedanie tej pierwszej w kopercie za 25zl kiedys bylo mozliwe ale ciezkie, ludzie wola elegancka wersje, drozsza ale o wiele ladniej wygladajaca na polce. Juz mialem mnostwo do razy do czynienia z ludzmi bez komentarzy na Allegro, nowicjuszami wrecz, ktorzy placili wielkie pieniadze za cos comogli miec nowe i w lepszej edycji, a dodatkowo taniej. I tylko przy takich masz szanse taka kwota osiagnac,ale bedzie to niewatpliwie trudne.
Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie takie pytanie już gdzieś padło ale zapytam : czy będzie w tym roku jeszcze możliwość kupienia EK NWN2, albo czy wogóle będzie jeszcze taka możliwość ?? bo nie wiem czy kupowac normalne wydanie czy zaczekać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:54, Matir007 napisał:

Hehe, z ok. rok temu sprzedałem na urzywkach NWN1 EK za... 110 zł :D


Coz, ja mialem okazje miesiac temu sprzedac Sage Baldura na 2 DVD za 150 zl ale z sentymentu zrezygnowalem, poza tym raczej premierowe pudelkowe wersje sa bardziej rozchwytywane, ja NWN1 z dodatkami premierowek pozbylem sie za 90zl i kupilem DE.

Ale zakonczmy juz ten offtop o sprzedazy i zysku, jak cos to mozecie mnie pytac jeszcze to sie przeniesiemy w ustronne miejsce i to przedyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:16, toolek napisał:

> W NWN było tak sobie.
IMHO głos Lady Aribeth (borze piszę O.o?) (nie pamiętam już kto ją grał xP), był bardzo pociągający

Dlatego napisałem, że takie sobie - ogólnie ani doskonałe, ani złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Utworzenie kwitu importowego DPD 06/12/2006 21:32:26 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 06/12/2006 19:19:35 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Co to znaczy całe Wa1? Stacja w wawie nr1?

Ps: wyskakuje mi takie, gdy chcę zrokalizować przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, te oznaczenia Wa itd. oznaczaja oddziay poszczegolne, paczka wlasnie jedzie do najblizszego tobie oddzialu, stamtad zabierze ja inny kurier i dostarczy do twojej chacjendy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..ja się tylko tak zastanawiam kiedy ja zdonzę przejść mojego BG1 i Bg2 oraz ID2...tylko dziwne bo ja lubie w sage ID grac z kodem na leczenie bo mnie nudzi to non stop wyciaganie mikstury:) Tylko najpierw przejdę NWN2 potem sie zastanowie, no i zeby tylko mi ktos kupil to na allegro nwn2 bo wystawilem EK bo wziolem 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej niewysłali mi mojego EK ;( A któreś EK już zostało wysłane ?? czy tylko zwykłe poszły ??


PS:LOL Zwykłe przed EK ... Poprostu to taki bajer od mikołaja za wydawanie 160 zł czekasz 160 minut dłuzęj... ;/ i co w tym smiesznego ?? nic więc po co ja to pisze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja EK jeszcze nie wysłana :( szkoda, myślałem, że pogram przed premierą, a tu się zapowiada, że dopiero jutro po południu najwszcześniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:53, Xsardas pl napisał:

Dalej niewysłali mi mojego EK ;( A któreś EK już zostało wysłane ?? czy tylko zwykłe poszły
??


PS:LOL Zwykłe przed EK ... Poprostu to taki bajer od mikołaja za wydawanie 160 zł czekasz 160
minut dłuzęj... ;/ i co w tym smiesznego ?? nic więc po co ja to pisze ??


Zwykłe poszły...

Ktos pisał wczesniej, ze w przeciwienstwie do zwykłych przesyłek, EK jest pakowane ręcznie, więc z tego moze wynikac to opoznienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować