Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 11:49, Araziel77 napisał:

Dzięki wielkie :) W życiu nie oczekiwałbym tak rozwiniętej rady. Dziękuję Ci bardzo :)


Nie ma sprawy ;). Dodam jeszcze, że w jeśli masz piechotę to w t2 koniecznie wytrenuj Kapelana, jego zdolność regeneracji jest bardzo pomocna i znacznie wydłuży życie marinsów. Grey Knights i ich czar też się przydają (powinni być przestawieni na strzelanie), szczególnie w połączeniu z okrzykiem Kapelana, to instant kill dla Necrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:52, Reimar napisał:

Czy ktoś wogóle uzywa druyny wsparcia jak gra Tau? bo troche juz gram po sieci i jeszcze takich
nie spotkałem:P


Broadside??Dobrzy są w obronie,zabezpieczyć krootami i będzie fajnie:)Właściwie to często ich widzę w momencie,gdy siły główne gracza Tau przegrywają i przeciwnik robi kontratak.Brodi jest badziewny w niższej sytuacji-dlatego warto go zabezpieczyć krootami

20070127120120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:01, szweider napisał:

Broadside??Dobrzy są w obronie,zabezpieczyć krootami i będzie fajnie:)Właściwie to często ich
widzę w momencie,gdy siły główne gracza Tau przegrywają i przeciwnik robi kontratak.Brodi jest
badziewny w niższej sytuacji-dlatego warto go zabezpieczyć krootami


W tej sytuacji nawet 1 robol od ig by je pokonał:P. Ja jeśli robie Broady to tylko do obrony lub gdy walka toczy się gdzieś na środku mapy to pakuje je do devilfiha lecę do bazy wroga wyp[akowuje je i patrzę jak wszystko zamienia się w stertę złomu, bardzo przydatna jadnostka przeciw ls spam na początku bo 1 grupka da radę nawet trzem lsom(oczywiście o ile Broady są rozłożone), minusem rozłożenia jest jednak zasięg minimalny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że byłem to ja ale musiał to być początek w ogóle, gdyż później na Pavonis grałem Srebrnymi Tarczami, specjalnie zrobionymi dla tej mapy i map zimowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:09, Reimar napisał:

chodziło mi o pechote Tau któar ma zdolnośc namierzania jednostek


Jeśli nigdy nie widziałeś PFów to masz słaby wzrok, bo ja mam zawsze przynajmiej jedną ich grupkę do znajdowania infiltracji i odkrywania zasięgu, ale powinni być oni dostępni w t1, natomiast zdolność namierzania odblokowywała by się w t2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:12, Everial napisał:

W tej sytuacji nawet 1 robol od ig by je pokonał:P.


Poprawka-w takiej sytuacji to nawet pentak by ich pokonał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ci wsparcia przydają się szczególnei na nec i tau zdolność namierzania działa na CAŁY oddział nie na jednostke poszczególną jak ma heros
co do walki sm na nec
plazma plazma i jeszcze raz plazma wspierana atakiem w zwarciu polecam walke ja(nec) vs mrok (ChS) gdzie własnei zastosowałfajnątaktyke rozrzucenia po całej mapie armi jako że nec jest z deczka powolny :) a ls to taka zabawka tylko nw spokojnie rozwalają te pudełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:09, Reimar napisał:

chodziło mi o pechote Tau któar ma zdolnośc namierzania jednostek


To nie wsparcie tylko zwiad-PF mają bardzo duży sasięg widzenia i fajną zdolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:22, szweider napisał:

To nie wsparcie tylko zwiad-PF mają bardzo duży sasięg widzenia i fajną zdolność


Fajna zdolnośc szczególnie przydatna do niszczenia elitarnych jednostek, które są rozwalane dzięki namierzani 3 razy szybciej a ogień kryjący całkiem dobrze sprawdza się na orków i inne jednostki CC w wąskich przesmykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:24, Iroks1 napisał:

a broadsidy to szybciutko podejśći w zwarciu wziąć i po sprawie po co się męczyc ? ;)


Broady są przystosowane do niszczenia pojazdów(co prawda niszczą większosć piechot 1 strzałem, lae niska celność i szybkostrzelność dział magnetycznych nie daje dobrych efektów w walce z piechotą)np. załonięte Broady to zwiastuny śmierci dla Dredów które dropują się przy nich, jedyna skuteczna taktyka to długotrwały ostrzał artyleryjski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2007 o 11:10, Everial napisał:


Źle to powiedziałem, gdy mam 3 Plugcie i 2 Dredy to wtedy robie Rhino do dopełnienia limitu,
bo granaty dymne są całkiem przydatne w obronie.


Jesteś pijany?

Plugawiciele ma Chaos, Drednoty SM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 13:05, Lord Avatar napisał:

Jesteś pijany?

Plugawiciele ma Chaos, Drednoty SM...


Kurde, sory nie gram SMami i CSMami i mi się myli nie Dredy tylko Predy(Chaosu Oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 14:04, szweider napisał:

Ci powiecie na temat Władców Upioru?Dla mnie-dobry w CC,po zrobieniu lancy niezły AV


To chyba jedyne u Eldarów co może wytrzymać silniejsze starcie wręcz, przy okazji dośc tanie i szybkie do zbudowania, no i wszechstronne (miotacze, lance albo działka). Dla mnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować